PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال کردن حساب یاهو (چگونه باید حساب های غیرفعال یاهو) را احیا کرد؟)

shahram maleki
06-10-2015, 15:01
سلام،

سالها پیش من یک ID در یاهو داشتم. این موضوع به خیلی سالها پیش برمی گرده (اون زمانی که تازه با اینترنت آشنا شده بودم :n02: )

اون زمان، از این ID خیلی استفاده می کردم چون تنها حساب کاربری ایمیل من در اینترنت بود.

گذشت تا اینکه از سال 2008 به بعد دیگه سراغش نرفتم تا همین چند وقت پیش که دیدم حسابم غیرفعال شده!!! نمی دونم چرا... هنگام ورود به حسابم این پیغام رو داد:

Your Yahoo account has been de-activated

Your Yahoo account has been inactive for an extended period of time and is being recycled. If you need a new account, pleasesign up ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])for a new one.

من تقریبأ کل وب رو چه فارسی و چه انگلیسی، زیرورو کردم اما راه حلی برای بازگرداندن ID از دست رفته ام پیدا نکردم :n03:

خواستم تا دوباره ثبت نام کنم اما این پیغام رو داد: This username is not available

تا همین لحظه هر کاری که در وب سایتهای مختلف گفته بودند انجام دادم. مثل:
- تماس تلفنی با دفتر پشتیبانی یاهو در آمریکا از طریق اسکایپ. اونها من را به این و اون پاس دادند تا اینکه گفتند ممکن است حساب شما در لیست احیا قرار گرفته باشد! همین!!!
- نوشتن نامه به پشتیبانی یاهو که این مورد به خاطر اینکه یاهو دیگه پشتیبانی از طریق ایمیل نداره، جواب نداد.
- یک روش که در آن گفته شده بود Username شما را از روی سرورهای یاهو پاک می کند تا مجددأ بتوان همان یوزرنیم را ثبت کرد. اما این راه هم جواب نداد.
- یک روش دیگه اینکه: ID خودتونو در یک فرم وارد می کنید و از یاهو خواهش می کنید تا ID شما را سریعتر احیا کند. که بعدها فهمیدم اون سایت سرکاریه!!

خلاصه به در بسته خوردم.
لطفأ راهنمایی ام کنید.
اون حساب الان برای من خیلی ارزش داره. ایمیل هام مهم نیست! فقط ID ام برام خیلی خیلی مهمه.

با تشکر و آرزوی طول عمر برای هر کسی که مرا به ID ام برساند.

msm43njn
06-10-2015, 17:35
سلام،

به نظر میاد که شما بیشتر راهها رو رفته باشید ولی بد نیست نگاهی به این صفحه بندازید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahram maleki
06-10-2015, 18:16
انجامش دادم. اما نتیجه این شد:Your Yahoo account has been de-activated
Your Yahoo account has been inactive for an extended period of time and is being recycled. If you need a new account, pleasesign up ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])for a new one

ترتیب مراحل این طوری نوشته شده بود:

Reactivate your Yahoo account

[*=left]On a desktop or laptop computer, go to the Yahoo sign in page ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[*=left]Enter your Yahoo ID and password
[*=left]Click Sign in
[*=left]Enter the CAPTCHA verification code if prompted
[*=left]Click Re-activate

It can take up to 24 hours for your account to reactivate. Lost account data, like emails and contacts, can't be recovered.

طبق گفته دیگران در وب، این راه حل برای سالها پیش است و امروزه جوابگو نیست. ای کاش که امروز هم جواب می داد.

حقیقتأ شرکت یاهو با این کارش حقوق خیلی از کاربرانش را زیر پاگذاشت و مطمئنم همه افرادی که مثل من به در بسته خورده اند از این کار شرکت یاهو خیلی عصبانی و ناراضی هستند.
من که دیگه برای هیچ وقت دیگه در یاهو حساب باز نمی کنم. شاید شرکت یاهو 5 ساله دیگر بخواهد که حساب هر کسی را که امروز حسابش را افتتاح کرده است بدون هیچ دلیلی ببندد و مثل امروز پاسخگوی کاربرانش نباشد.
این را بگویم که پشتیبانی تلفنی شرکت یاهو بدترین پشتیبانی تلفنی بود که در عمرم دیده بودم. اصلأ براشون مهم نبود که حسابم غیرفعال شده و خیلی خونسرد گفتند که فقط صبر کنم. اومدیم و این ماجرا 5 سال طول کشید و بعد از 5 سال هم خبری نشد. اونوقت چه؟ در کل به نظرم شما دوستان هرچه سریعتر حسابتان را به جای مطمئن تری انتقال دهید و برای همیشه قید یاهو را بزنید. چون بخش پشتیبانی شرکت یاهو اصلأ احساس مسئولیت را نمی فهمد.