PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید بعدی من

Atghia
03-10-2015, 23:59
سلام دوستان
این تاپیک محلی هست که عکس مواردی که مد نظرمونه به زودی بخریم رو بگذاریم
لطفا توجه کنید مسخره بازی ممنوع هستش که مثلا عکس یک کاخ رو بگذارید یا مایکروسافت و فکرهای فضایی! در حد معقول از لباس و وسایل دیجیتال و عطر و موارد اینچنینی
مزیت؟ میشه بقیه نظر بدن اگر گزینه بهتری سراغ دارن برای جایگزینی معرفی بشه...
الان با تبلتم و همین الان یهویی ایده این تاپیک به سرم زد :دی
نوشتم تا نپره!
حالا بعد خودمم پست میگذارم
امیدوارم شاهد مساعدت دوستان جهت ادامه تاپیک باشیم
مرسی

anti-military
04-10-2015, 00:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(این رو نمیخوام بخرم ها! حسی که نسبت به تاپیک دارم)

super smart
04-10-2015, 00:38

Atghia
04-10-2015, 06:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n19::n12:

Public Enemy
06-10-2015, 21:15
الان دارم دقیقا به خرید این فکر می کنم :n29:

shabnam1986
09-10-2015, 19:24
خوب من دارم سیستم خواهرم رو تکمیل میکنم
قدم اول اسپیکر خوب بود ک واسه ش گرفتم
نوبت گرافیکه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

banii
13-10-2015, 21:56
فعلا هیچی نباید خرید کنم و پولهامو جمع کنم ... اگر چه هرچی جمع میکنم هم چیز شاخی نمیشه آخرش! :n29:
اما اگر سر کیسه ام شل بود و وضعم هم بهتر که اولویتهای مهمتری از گوشی نداشتم حتما" آیفون 6s میخریدم ...

shabnam1986
15-12-2015, 13:42
خوب من دارم سیستم خواهرم رو تکمیل میکنم
قدم اول اسپیکر خوب بود ک واسه ش گرفتم
نوبت گرافیکه

گرافیک 730 نشد ی 9500 جی تی گرفتم حالا ی مونیتور ال ای دی واسه مغازه گرفتم خرید بعدی اگه خدا بخواد ی مونیتور خوب واسه خودمه...

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-12-2015, 16:28
سلام
مدتیه که این دستگاه بد جوری داره چشمک میزنه به بنده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EzMDA7aD02MTE7dz00MDA-/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EzMDA7aD00MDA7dz00MDA-/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EzMDA7aD00MDA7dz00MDA-/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این یک ماهــــ واره یـــــــاب هست که با باتری کار میکنه و خودش مانیتور رنگی و رســـیــــــور و سیگنال سنج داره و کار نصب و تنظیم ذیــش خیلی راحته با این دستگاه . هیچ چیزی لازم نداره , نه برق نه تلوزیون نه گیرنده . کافیه وصل بشه به ذیـــــــش .
اینجا قیمتش از 400,000 تومن هست تا 1 ملیون
البته توی نت ارزانتر هم پیدا میشه

فقط مسئله اینه که چطوری بیارمش ایران
:n09:

shabnam1986
20-08-2016, 20:03
گرافیک 730 نشد ی 9500 جی تی گرفتم حالا ی مونیتور ال ای دی واسه مغازه گرفتم خرید بعدی اگه خدا بخواد ی مونیتور خوب واسه خودمه...

ایشالله خدا بخواد ی لپ تاب لنوو ارزون قیمت سفلرش دادم فردا میرسه چشم نزنینا 800 تومنه:n02:

dione
10-03-2018, 15:51
خرید بعدیم خرید ی نوکیا 6630 کلکسیونیه ک خیلی چشمم رو گرفته