PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل نشدن اینترنت

soroori2
01-10-2015, 22:26
سلام
اینترنت من وصل نمیشه و می نویسه limited access( دسترسی محدود) و حال این که به ویندوز دیگه و همینطور موبایل وصل میشه و مشکل از مودم نیست و یه نرم افزار به نام YAC نصب کردم و بعد از اجرا اینطور شد نمیدونم مشکل از کجاست ؟

Captain
02-10-2015, 16:31
سلام
اینترنت من وصل نمیشه و می نویسه limited access( دسترسی محدود) و حال این که به ویندوز دیگه و همینطور موبایل وصل میشه و مشکل از مودم نیست و یه نرم افزار به نام YAC نصب کردم و بعد از اجرا اینطور شد نمیدونم مشکل از کجاست ؟

سلام
خب شما همون برنامه ای نصب کردین رو حذف کنید
شما کدوم ابزار از برنامه YAC رو نصب کردین؟ 1. بهینه سازی - 2. آنتی ویروس - 3. اد بلاک و ..........

soroori2
02-10-2015, 19:01
کل برنامه رو نصب کردم و به طور کامل سیستم رو سرچ کرد .حالا برنامه رو حذف کردم ولی مشکل همچنان باقی است.

Captain
02-10-2015, 19:52
کل برنامه رو نصب کردم و به طور کامل سیستم رو سرچ کرد .حالا برنامه رو حذف کردم ولی مشکل همچنان باقی است.

با وای فای نصب میشید یا کابل شبکه؟

soroori2
02-10-2015, 20:57
با و ای فای وصل میشم و قسمت کابل شبکه را هم غیر فعال کردم ولی درست نشد.

Captain
03-10-2015, 08:48
با و ای فای وصل میشم و قسمت کابل شبکه را هم غیر فعال کردم ولی درست نشد.
بر روی آیکن نت در کنار ساعت کلیک راست کنید و گزینه Troubleshoot Problem رو بزنید تا خود سیستم عیب یابی کنه
در صورت پیدا کردن مشکل، از آن عکس تهیه کنید و همینجا قرار دهید

soroori2
05-10-2015, 17:14
بر روی آیکن نت در کنار ساعت کلیک راست کنید و گزینه Troubleshoot Problem رو بزنید تا خود سیستم عیب یابی کنه
در صورت پیدا کردن مشکل، از آن عکس تهیه کنید و همینجا قرار دهید

سلام
از صلح نمیتونم عکس تهیه کنم ولی با Troubleshoot جواب زیر اومد.
There might be a problem with the driver for the local area connection adapter

There might be a problem with the driver for the wireless network connection adapter

Captain
05-10-2015, 20:34
سلام
از صلح نمیتونم عکس تهیه کنم ولی با Troubleshoot جواب زیر اومد.
There might be a problem with the driver for the local area connection adapter

There might be a problem with the driver for the wireless network connection adapter

خب گویا مشکل از درایورهای آداپتور شبکه و آداپتور وایرلس هست
اگر میتونید دوباره آنها را نصب کنید

soroori2
05-10-2015, 20:40
خب گویا مشکل از درایورهای آداپتور شبکه و آداپتور وایرلس هست
اگر میتونید دوباره آنها را نصب کنید

سلام دست شما درد نکنه چطور نصب کنم ؟این درایور ها رو از کجا پیدا کنم ؟

Captain
05-10-2015, 20:44
سلام دست شما درد نکنه چطور نصب کنم ؟این درایور ها رو از کجا پیدا کنم ؟

اگر دیسک نصب درایورهای سیستم و یا لپ تاپ رو دارید، میتونید نصب کنید
در غیراینصورت با DVD های موجود در بازار AutoDriver نصب کنید

اگر امکانش هست مدل سیستم و یا لپ تاپ خود را بیان کنید تا بنده لینک دانلود رو برای شما در صورت موجود قرار بدم

soroori2
05-10-2015, 21:40
اگر دیسک نصب درایورهای سیستم و یا لپ تاپ رو دارید، میتونید نصب کنید
در غیراینصورت با DVD های موجود در بازار AutoDriver نصب کنید

اگر امکانش هست مدل سیستم و یا لپ تاپ خود را بیان کنید تا بنده لینک دانلود رو برای شما در صورت موجود قرار بدم

سلام باعث زحمت شما شدم مدل لنوو z50 معروف به z70-50 هست .

Captain
06-10-2015, 00:02
سلام باعث زحمت شما شدم مدل لنوو z50 معروف به z70-50 هست .

خواهش میکنم

بودن ما در انجمن برای کمک و یاری رسانی به تمام کاربران هست

این صفحه رسمی و اصلی لپ تاپ شما برای دانلود درایورهای مورد نظر هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما میتونید نسخه های جدیدتر و بروزتر درایورها رو نیز از همین سایت رسمی دانلود کنید

پیشنهاد میکنم بایوس خودتون رو هم آپدیت کنید

در زیر درایورهای آداپتور شبکه و آداپتور وایرلس قرار گرفته است (برای سیستم عامل مشخص، دانلود نمایید.)

Realtek Lan Driver for Windows 7 (32-bit, 64-bit) - Lenovo Z40-70, Z50-70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realtek Lan Driver for Windows 8.1 (64-bit), Windows 10 (64-bit) - Lenovo Z40-70, Z50-70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WLAN Driver (Atheros, Realtek, Broadcom, Intel) for Windows 10 (64-bit) - Notebook ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WLAN Driver (Atheros, Realtek, Broadcom, Intel) for Windows 7 (32-bit, 64-bit) - Lenovo Z40-70, Z50-70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WLAN Driver (Atheros, Realtek, Broadcom, Intel) for Windows 7 (32-bit, 64-bit) - Lenovo Z40-70, Z50-70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WLAN Driver (Atheros, Realtek, Broadcom) for Windows 8.1 (64-bit) - Lenovo Z40-70, Z50-70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soroori2
07-10-2015, 18:29
سلام
من در این چند روز گرفتار سیستم بودم تمام این درایور ها رو دانلود و نصب کردم ولی مشکل حل نشد و تازه مشکل جدیدی هم ایجاد شد و اون هم اینه که تو قسمت پذیرای هر چی enable می کنم enable نمیشه .ضمنا درایور بایوس را هم.نصب کردم .

milad.xp
07-10-2015, 19:05
سلام
من در این چند روز گرفتار سیستم بودم تمام این درایور ها رو دانلود و نصب کردم ولی مشکل حل نشد و تازه مشکل جدیدی هم ایجاد شد و اون هم اینه که تو قسمت پذیرای هر چی enable می کنم enable نمیشه .ضمنا درایور بایوس را هم.نصب کردم .

سلام
اینجاست که همون بحث معروف پیش میاد که:
"بهتره یه ویندوز جدید بریزی."

Captain
07-10-2015, 19:07
سلام

عجیبه
من تا حالا با چنین مشکلی برخوردی نداشتم ولی با عیب یابی خود ویندوز معلوم بود که مشکل از درایورهاست
این لنوو عجیب ایراداتی بروز میده !!!!
اگر دکمه های سخت افزاری برای فعال و غیرفعال کردن آن داره، اونهارو هم تست کنید.

شما چه سیستم عاملی نصب کردین؟ چند بیتی هست؟ 32 یا 64

soroori2
07-10-2015, 20:28
سلام
اینجاست که همون بحث معروف پیش میاد که:
"بهتره یه ویندوز جدید بریزی."

سلام
اگر می خواستم ویندوز جدید نصب کنم این همه مشکل نداشتم و خیلی زودتر به نتیجه می رسیدم ولی مشکل اینه که نمی خوام ویندوز جدید نصب کنم.

soroori2
07-10-2015, 20:29
عجیبه
من تا حالا با چنین مشکلی برخوردی نداشتم ولی با عیب یابی خود ویندوز معلوم بود که مشکل از درایورهاست
این لنوو عجیب ایراداتی بروز میده !!!!
اگر دکمه های سخت افزاری برای فعال و غیرفعال کردن آن داره، اونهارو هم تست کنید.

شما چه سیستم عاملی نصب کردین؟ چند بیتی هست؟ 32 یا 64

سلام
ویندوز 7 و 64 بیتی هست.

Captain
07-10-2015, 23:07
سلام
ویندوز 7 و 64 بیتی هست.

شما بعد نصب درایورهای جدید، باز هم عیب یابی ویندوز، همون پیغام رو داد؟
اگر بلی. با رفتن به Manage درایورهارو به کلی Uninstall کنید و بعدا نسخه های جدید رو نصب کنید.
در غیراینصورت ببینید سیستم شما توسط فایروال یا برنامه ای یا توسط خود مودم بلاک نشده است که.
اگر حل نشد آخرین احتمال تعویض ویندوز هست

:n16:

soroori2
08-10-2015, 01:18
اگر بلی. با رفتن به Manage درایورهارو به کلی Uninstall کنید و بعدا نسخه های جدید رو نصب کنید.
در غیراینصورت ببینید سیستم شما توسط فایروال یا برنامه ای یا توسط خود مودم بلاک نشده است که.

سلام
نصب مجدد کردم مشکل حل نشد و یه ضربدر قرمز اومد رو آیکون کانکشن خوب برای این که بفهمم بلاک نشده کجا باید برم ؟

milad.xp
08-10-2015, 11:14
سلام
اگر می خواستم ویندوز جدید نصب کنم این همه مشکل نداشتم و خیلی زودتر به نتیجه می رسیدم ولی مشکل اینه که نمی خوام ویندوز جدید نصب کنم.

با سلام
یه راه حل هست که قبل از تعویض ویندوز میتونه انجام بشه.
شما با پشتیبانی Lenovo تماس بگیرین و مشکلتون رو مطرح کنین، البته همه ی کارهایی رو که انجام دادین هم براشون بنویسین که سریعتر جوابتون رو بدن، شاید واقعا درایورها باگ داشته باشن که در این صورت تو ورژن بعدی درایورها رفع میشه.
اگه هم نه که احتمالا مشکلتون رو حل میکنن.
در ضمن برای این کار لازم نیست که انگلیستون خیلی قوی باشه، در حد دبیرستان کفایت میکنه.

البته یه نکته رو هم بگم که که فعلا شما از راهنمایی های دوست خوبمون Captain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و سایر دوستان استفاده کنین، ان شاءالله که مشکلتون حل میشه.
یاعلی

soroori2
08-10-2015, 15:55
سلاماز کجا باید بفهمم که توسط مودم یا فایروال یا برنامه دیگه بلاک نشده ؟

Captain
08-10-2015, 18:02
سلاماز کجا باید بفهمم که توسط مودم یا فایروال یا برنامه دیگه بلاک نشده ؟

میتونید در تنظیمات مودم و در بخش Mac Filter یا IP Filter ببینید آیا مودم شما سیستم شما را بلاک نکرده!