PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت ویندو 7 به 10

mohammad_md
29-09-2015, 22:02
دوستان کسی نحوه آپدیت از ویندوز سون اورجینال به ویندو 10 رو میدونه؟سوال دیگه اینکه این آپدیت برای کسانی که ویندوز اورجینال دارن رایگان هست یا نیاز به پرداخت پول هست ؟

اگه کسی تو داروخانه آشنا داره لطفا پی ام بده چند قلم دارو میخواستم خوهشا کمک کنید ضروریه

newharf
29-09-2015, 22:38
سلام
حتی برای کسانی که ویندوز غیر اصلی هم دارند امکان ارتقاء وجود دارد در وب سایت نیو حرف درباره ارتقاء ویندوز 7 ، 8 ، 8.1 به ویندوز 10 مطالبی ترجمه کردم تو سایت سرچ کنید ببینید به کارتون میاد یانه.
موفق باشید

merikhi
30-09-2015, 02:12
دوستان کسی نحوه آپدیت از ویندوز سون اورجینال به ویندو 10 رو میدونه؟سوال دیگه اینکه این آپدیت برای کسانی که ویندوز اورجینال دارن رایگان هست یا نیاز به پرداخت پول هست ؟

اگه کسی تو داروخانه آشنا داره لطفا پی ام بده چند قلم دارو میخواستم خوهشا کمک کنید ضروریه

رایگانه کاملن فقط دفعه اول حتمن باید آپگرید کنید که ویندوز ۷ ارجینال شما رو به ۱۰ ارجینال تغییر بده خودش. به هر دلیلی هم اگه خوشتون نیومد از قسمت ریکاوری ویندوز میتونید به ویندوز ۷ برگردید (این فقط برای وقتیه که آپگرید میکنید)

بعدها البته اگه بخوایید کلین اینستال هم میتونید بکنید. بعد نصب هم سریال یا چیزی نمیخواد خودش اکتیو میشه با اتصال به اینترنت.

برای آپگرید یا از اون اعلان آپگرید ویندوز استفاده کنید یا اینکه با استفاده از media creation tool مایکروسافت اینکارو بکنید. با اون ابزار مایکروسافت میتونید بصورت دی‌وی‌دی هم البته دانلودش کنید و رایت کنید که بعدها هم برای نصب ازش استفاده کنید. در ضمن همونطور که گفتم بار اول حتمن باید آپگرید کنید نه کلین اینستال. در ضمن با همین روش من خودم آپگرید کردم و بعد چند روز هم کلین اینستال.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]