PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بوت در لپ تاپ Sony F235

arashderakhshanfar
21-09-2015, 08:19
سلام مهندسان عزیز.لب تاب sony.f 235 دارم از اول خریدش وقتی بوت میشه و صفحه بالا میاد ماوس ب مدت 45 ثانیه گیر میکنه تو اجرا هم اتفاق میفته.همه راحی رفتم ولی فایده نداره...؟؟؟؟؟؟نظر شما چیه؟؟

فرستاده شده از LG-E975ِ من با Tapatalk

ali_mohandes
21-09-2015, 15:36
سلام مهندسان عزیز.لب تاب sony.f 235 دارم از اول خریدش وقتی بوت میشه و صفحه بالا میاد ماوس ب مدت 45 ثانیه گیر میکنه تو اجرا هم اتفاق میفته.همه راحی رفتم ولی فایده نداره...؟؟؟؟؟؟نظر شما چیه؟؟

سلام بر شما
ویندوز هم عوض کردی؟؟؟؟بهتره که یه بار با یه انتی ویروس اپدیت شده اسکن کنی سیستم رو بعدش یه ویندوز نصب کنی استارت اپ رو چی سنگینش کردی؟؟؟

Mehrshad-msv
21-09-2015, 17:04

مهندس که نیستیم:دی

ولی تجربه میگه احتمالا برنامه هابی که تو لیست بالا اومدنه ویندوزتون هستند زیادن.
برنامه ccleaner رو نصب کنید برید قسمته startup اونجا برنامه هایی که واجب نیستند رو حالت no در بیارید شاید درست بشه.

arashderakhshanfar
21-09-2015, 18:32

arashderakhshanfar
23-09-2015, 15:25
با سلام.زمان بوت نرمال لبتاب 5 هسته ای چقدره؟اگه تمام استارت اپ ها رو ببندم مشکلی پیش میاد؟؟؟تشکر

Captain
24-09-2015, 11:20
با سلام.زمان بوت نرمال لبتاب 5 هسته ای چقدره؟اگه تمام استارت اپ ها رو ببندم مشکلی پیش میاد؟؟؟تشکر

سلام دوست گرامی

بستگی به سیستم عامل، برنامه ی استارت آپ، برنامه ی امنیتی، درایورهای نصب شده، نحوه ی پارتیشن بندی، سرعت هارد و چند مورد دیگر میباشد!

شما استارت آپ هایی مانند IDM ، Adobe Updater ، Java Updater ، برنامه های همگام سازی برای اشتراک گزاری فایل ها و این مدل برنامه ها رو اگر ببندین مشکلی نیست، ولی اگر استارت آپ های سیستم عامل و درایور های لپ تاپ را ببندین با مشکل مواجه میشید

:n16:

arashderakhshanfar
24-09-2015, 11:44
باسلام...لب تاب چه قسمتاییش ارتقا پیدا میکنه... تشکر

Captain
24-09-2015, 11:51
باسلام...لب تاب چه قسمتاییش ارتقا پیدا میکنه... تشکر

درود

CPU - اگز از نوع MQ باشه. یعنی همانند کامپیوتر بشه پردازنده رو برداشت و دیگری رو جایگزین کرد، بدون اینکه کوچکترین لجیم کاری و یا تعویض برد صورت بگیره

RAM - تا جایی که لپ تاپ کشش داشته باشه. مثلا 16 گیگ یا 32 گیگ و یا کمتر

HDD - هارد لپ تاپ. شما میتونید در صورت پشتیبانی لپ تاپ، از دو هارد و یا هارد هایی با سرعت بیشتر استفاده کنید!

:n16: