PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش ساعت Samsung Galaxy Gear Smartwatch با قابلیت تماس از طریق گوشی و دوربین دار

dooste.man83
24-09-2015, 01:26
با سلام
قصد فروش ساعت Samsung Galaxy Gear Smartwatch با قابلیت تماس از طریق گوشی و دوربین دار رو دارم
مشخصات ظاهری:ساعت آقایان و خانم‌ها - نوع کاربری : روزمره - فرم صفحه: مستطیل - جنس بدنه: فلز - جنس بند: لاستیکی - رنگ بند: مشکی، لیمویی، خاکستری، سفید و یا نارنجی
مشخصات صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی Super AMOLED - سایز صفحه نمایش: 1.63 اینچ - دارای رزولوشن 320 × 320 - تراکم پیکسلی: 277 پیکسل بر اینچ
مشخصات فنی:- سیستم عامل: اندروید - پردازنده: Samsung Exynos - حافظه داخلی: 4 مگابایت - اتصالات: NFC ، Bluetooth - حسگرها: شتاب سنج ، ژیروسکوپ - دارای قابلیت مکالمه - ظرفیت باتری : 315 میلی‌آمپرساعت

خودم روی S4 و نوت 2 امتحان کردم که از این مدل ها بالاتر رو هم 100% ساپورت میکنه ( این مدل مخصوص گوشی های سامسونگ هست )
از نظر ظاهری بسیار بسیار تمیزه و روی صفحه هیچ خط و خشی نیست و بسیار کم کار کرد بوده و تقریبا مثل روز اول هست
بقیه عکس ها هم که وضعیت ظاهری بقیه قسمت هاش رو نشون میده

میتونید شکل ساعت رو به صد ها مدل تغییر بدید و نرم افزار های مختلف اش رو نصب کنید
کلا یک دنیای جدیدی هست
ظاهر بسیار شیک و مجلسی هم داره
دوربین اش هم بسیار خوب عمل میکنه و کیفیت قابل قبولی داره ( حتی مدل جدید تر GEAR S با قیمت بالای 1200 هم دوربین نداره )
ساعت از کانادا برام آورده شده و جعبه نداره
من هم دلیل فروشم اینه که آیفون دارم و باید مدل متناسب با گوشیم بگیرم
در تهران میتونم تحویل حضوری بدم و برای دوستان شهرستانی هم پست میشه
مهلت تست هم 48 ساعت

قیمت پایه = 440
قیمت فروش فوری = 460

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dooste.man83
11-10-2015, 11:38
در سایت همسایه فروخته شد