PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا اومدن سیستم

mobin.habibpour
23-09-2015, 21:31
سلام دوستان
کامپیوترم حدود دو سال پیش یه مشکلی داشت اینکه تا روشن میکردم سیستمو قبل اینکه بالا بیاد ری استارد میشد یا اینکه روی صفحه ولکام هنگ میکرد و معمولا بعد 6 یا 7 بار روشن خاموش شدن بالا میومد
بردم تعمیر گاه گفتن مشکل از رمه یه رم جدید گذاشتم اما مشکل به کلی حل نشد اما بهتر شد وحدودا ماهی یه دفعه یا دو دفعه اینطوری میشد ولی نه بهشدت اولش
که از دوسال پیش تا حالا مشکل جدیی نبود
اما حالا اصلا سیستم بالا نمیاد.روشن میشه صفحه ولکام هم رد میشه اما بعدش یه صفحه سیاه میاد به جای دسکتاپ و موس هم هست تو صفحه
رم و کارت گرافیگ رو در اوردم و تمیز کردم اسلاتاشونو بعدش سیستم واسه یه بار بالا اومد اما بعدش دوباره همون مشکل :n27:
لطفا کمک کنید:n16:

EXTREME
24-09-2015, 08:42
سلام از محیط سیف مود درایور گرافیک رو پاک کنید و ببینید میتونید وارد ویندوز بشید یا نه اگر تونستید با اینکار بدون مشکل وارد ویندوز بشید باید درایور گرافیک و خود گرافیک بررسی بشه یعنی با یک گرافیک دیگه سیستم چک بشه اگر این موارد نتیجه نداد با یک پاور دیگه سیستم بررسی بشه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

mobin.habibpour
24-09-2015, 18:16
سلام از محیط سیف مود درایور گرافیک رو پاک کنید و ببینید میتونید وارد ویندوز بشید یا نه اگر تونستید با اینکار بدون مشکل وارد ویندوز بشید باید درایور گرافیک و خود گرافیک بررسی بشه یعنی با یک گرافیک دیگه سیستم چک بشه اگر این موارد نتیجه نداد با یک پاور دیگه سیستم بررسی بشه

سلام دوست عزیز. چطوری درایورو پاک کنم؟
مطمعنید واسه گرافیکه اخه چند وقط اخیر خوب بود و مشکل خاصی ندیده بودم ازش
اما حالا دو روزه هر چقد روشن خاموش میکنم بالا نمیاد سیستم
و اینکه بعضی اوقات بالا میاد.همین الان سیستمم بالا اومده اما مطمعنم اگه خاموش کنم بالا نمیاد مگه اینکه شانسی دیگه....

EXTREME
24-09-2015, 21:00
گفتم بهتون میرید سیف مود دیوایس منیجر از اونجا درایور رو آنیستال کنید بعد ریست کرده وارد محیط ویندوز بشید مطمین نیستم باید تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست

mobin.habibpour
25-09-2015, 10:04
کارت گرافیکو ان اینستال کردم اما بازم بالا نیومد
بعدش چی؟ مشکل از پاوره؟

EXTREME
25-09-2015, 10:44
من به نظرم با یک گرافیک دیگه سیستم رو چک کنید اگر نتیجه نداد برید سراغ پاور البته احتمال خرابی پاور کمه رم رو هم که قبلا تست کردید

mobin.habibpour
01-10-2015, 10:09
سلام . بعد اینکه انتی ویروسمو حذف کردم مشکل حل شد الان دو سه روزه بدون مشکل سیستم بالا میاد:n41:
به نظرتون بازم ببرمش به یکی نشونش بدم؟

EXTREME
01-10-2015, 11:12
اگر درست شده که هیچی
همیشه سعی کنید بررسی های نرم افزاری رو مثل تعویض سیستم عامل و ویروس انجام بدید اگر مشکل حل نشد برید سراغ سخت افزار شما این جا تاپیک زدید من فکر میکردم شما موارد نرم افزاری رو چک کردید که در این قسمت تاپیک زدید