PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ۞ تجربه خرید از فروشگاه های انلاین کشور ۞ تاپیک جامع ۞

استاد شیفو
23-09-2015, 10:32
۞ تجربه خرید از فروشگاه های انلاین کشور ۞
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به تاپیک های متفرقه درباره فروشگاه های مختلف تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم .

میزان رضایت یا عدم رضایت خود را از فروشگاه های اینرتنتی در این تاپیک اعلام کنید .

اگر مدیران محترم لطف کنند همه تاپیک های تجربه خرید رو به این تاپیک الصاق کنند بهتر خواهد بود .

قوانین :

1- با توجه به این که ممکن است برخی ، نظرات متعصبانه و کذب و در جهت خراب کردن فروشگاهی بدهند ترجیحا نظراتی دارای اعتبار بیشتر خواهد بود که داری عکسی از فاکتور

خرید باشند .

2- فقط تجربه خود رو اعلام کنید و نقل قول و پرسش های خود را از طریق پیام خصوصی دنبال کنید .

امیدوارم تاپیک مقید واقع بشود .

Life24
24-09-2015, 04:58
سلام
من چند بار از دیجی کالا جنس خریدم و اصولا خرید اینترنت از وب سایت های معتبر رو ترجیح میدم.
حتی کتاب هم بخواهم بخرم، میرم مستقیم از سایت انتشارات سفارش میدم. چون 20 درصد تخفیف داره بعد هزینه پست که بیاد روش، تازه میشه قیمت پشت جلد
چند تا حسن داره:
1-صرفه جویی در وقت و هزینه (ترافیک، کرایه(اگر با ماشین هستید باز هزینه ماشین هست)
2- جلوگیری از اعصاب خوردی که خودش چند تا شاخه میشه
الف) در ترافیک و شهر آدم های بیمار زیاد هستند و جز اینکه میرن رو مخ آدم هیچی حسن دیگری ندارد
ب)فروشنده ها مشخص نیست چه جنسی به آدم تحویل میدهند و با توجه به قیافه طرف و دلخواه خودش، روی یک جنس قیمت می گذارد!!
ج)بعضا جنس های دست دوم به مشتری داده میشود!!
3- یک سری اوقات شاید شما بگید قیمت جنس سایت از جنس بیرون گران تر است. اما من باز دلایل بالا رو اشاره میکنم! فروشنده های خیلی هاشون اصول اولیه رو بلد نیستند..من یک سری بهش گفتم مادربورد رو بده تا نگاه کنم ببینم چه ویژگی هایی داره! گفت تو سایتش زده!! خوب مگر مغز خر خوردم برم از اینها خرید کنم؟!
4-من اگر 5 تا قلم جنس بخواهم، چقدر باید در شهر بگدرم تا بتونم اونها رو پیدا کنم؟! اما در بحث اینترنتی خیلی راحت این کار رو انجام میدهم.
5- برخی شرکت های گارانتی کننده ، وضعیت افتضاحی دارند، من اینجا حق انتخاب دارم و از ان شرکتی که گارانتی کرده خرید نمیکنم. نیاز هم نیست هزار تا مغازه رو بگردم.

البته تاکید کنم ، معایب خودش را هم دارد. مزایا ی خودش را هم دارد.و هنوز خرید اینترنتی در ایران خوب جا نیوفتاده اما به نظرم در حال پیشرفت هست ...
در خرید اینترنت هم باید حواسمان باشد ، از چه شرکتی خرید میکنم و چه سابقه ای داره...

این فروشگاه های اینترنتی(معتبر) خدمت خوبی هستند به مردم..باعث میشه فروشنده ها تخته گاز نروند و فکر نکنند فقط خودشان هستند و مشتری میتونه با کمترین زمان جنس خودش رو خریداری کنه. پس فروشنده مجبور به رعایت انصاف و مشتری مداری میشه...

البته خاطره بد هم دارم از فروشگاه های اینترنتی که هم خودم خرید نکردم و هم به بقیه توصیه کردم که خرید نکنند.
خلاصه حتما قبل از خرید تحقیق کنید...