PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فایروال

omid.v
22-09-2015, 19:29
با سلام خدمت دوستان
من به یک فایر وال جهت جلوگیری از دست رسی برنامه ها به اینترنت دارم

دو تا فایر وال تست کردم و فایر وال انتی ویروس اسمارت سیکوریتی هشت رو هم باهاش کار کردم ولی هر سه تاشون یه مشکل اساسی دارن و اینه که میزنن همه رو قفل میکنن و باید همیشه به برنامه ها حداقل یک بار اجازه داد و یا ردشون کرد سر راست بگم برای باز کردن یک مرورگر ساده ازت اجازه دسترسی ده تا برنامه یا همون پلاگین های متصل به مرورگر رو میخواد و در مورد هر چیز که به نت وصل شه این بدبختی هست :n28:
و این جالب نیست که همه رو قفل کنه الان دنبال یک فایروال هستم که فقط برنامه هایی که تو لیست قرار یا تیک بزنم رو محدود کنه و به بقیه کاری نداشته باشه و بهتره با انتی ویروس تداخل نداشنه باشه و یا با خاموش کردن فایر وال انتی ویروس تداخل از بین بره

فایروال های اندروید جالب تر هستند از لیست برنامه های نصب اونی که میخای رو انتخاب میکنی و تمام ولی من برای ویندوز هم چین ویزگی رو ندیدم احتمالا بخاطر اینه که یک برنامه جز خودش بخش های دیگه هم داره که از برنامه جدا هستند

اگه فایروال خوبی سراغ دارین معرفی کنین و ویزگی هاشو بگید هر چه سریع تر باشه ممنون میشم:11:
با تشکر

ali_mohandes
22-09-2015, 20:00
از اویرا استفاده کن از BW Meterاستفاده کن انتی ویروس نیست ولی فایر واله از دسترسی هر فایلی می تونی جلو گیری کنی..

Public Enemy
22-09-2015, 20:30
با سلام خدمت دوستان

دو تا فایر وال تست کردم و فایر وال انتی ویروس اسمارت سیکوریتی هشت رو هم باهاش کار کردم ولی هر سه تاشون یه مشکل اساسی دارن و اینه که میزنن همه رو قفل میکنن و باید همیشه به برنامه ها حداقل یک بار اجازه داد و یا ردشون کرد سر راست بگم برای باز کردن یک مرورگر ساده ازت اجازه دسترسی ده تا برنامه یا همون پلاگین های متصل به مرورگر رو میخواد و در مورد هر چیز که به نت وصل شه این بدبختی هست :n28:
و این جالب نیست که همه رو قفل کنه الان دنبال یک فایروال هستم که فقط برنامه هایی که تو لیست قرار یا تیک بزنم رو محدود کنه و به بقیه کاری نداشته باشه و بهتره با انتی ویروس تداخل نداشنه باشه و یا با خاموش کردن فایر وال انتی ویروس تداخل از بین بره

فایروال های اندروید جالب تر هستند از لیست برنامه های نصب اونی که میخای رو انتخاب میکنی و تمام ولی من برای ویندوز هم چین ویزگی رو ندیدم احتمالا بخاطر اینه که یک برنامه جز خودش بخش های دیگه هم داره که از برنامه جدا هستند

اگه فایروال خوبی سراغ دارین معرفی کنین و ویزگی هاشو بگید هر چه سریع تر باشه ممنون میشم:11:
با تشکر

با سلام . بستگی به کانفیگ فایروالتون و سطح امنیتی که تعیین کردین ، ممکنه زیاد به ابزارهاتون گیر بدن ممکنه اصلا گیر ندن .
بهترین راه اینه که فایروال فعلیتون رو به صورت مناسب کانفیگ کنین . در صورتی هم که قصد تعویض فایروال دارین ، ZoneAlarm و Comodo فایروال های مناسبی هستند ، به علاوه آنتی ویروس رایگان هم دارند که در صورت تمایل به تعویض آنتی ویروستون می تونین از آنتی ویروسشون هم استفاده کنین . البته ممکنه با تغییر کانفیگ مورد نظر شما شرایط هم فرق کنه . اگر قراره تنظیمات امنیتی خاصی رو اعمال نکنین ، از بین این دو تا بهتره اول ZoneAlarm رو امتحان کنین حجم کمتری برای دانلود داره

نیما سکیوریتی
23-09-2015, 11:27
با سلام خدمت دوستان

با تشکر

خیلی ساده با فایروال خود ویندوز میتونی دسترسی برنامه ها به اینترنت رو محدود کنی .

حتمآ ی ضد ویروس معتبر داری . فکر کنم بخش پشتیبانیشون بهت بتونه بیشتر کمک کنه یا اینکه تو نت سرچ کنی مطالب خوبی پیدا کنی . ولی خیلی آسونه .

omid.v
24-09-2015, 01:13
با سلام . بستگی به کانفیگ فایروالتون و سطح امنیتی که تعیین کردین ، ممکنه زیاد به ابزارهاتون گیر بدن ممکنه اصلا گیر ندن .
بهترین راه اینه که فایروال فعلیتون رو به صورت مناسب کانفیگ کنین . در صورتی هم که قصد تعویض فایروال دارین ، ZoneAlarm و Comodo فایروال های مناسبی هستند ، به علاوه آنتی ویروس رایگان هم دارند که در صورت تمایل به تعویض آنتی ویروستون می تونین از آنتی ویروسشون هم استفاده کنین . البته ممکنه با تغییر کانفیگ مورد نظر شما شرایط هم فرق کنه . اگر قراره تنظیمات امنیتی خاصی رو اعمال نکنین ، از بین این دو تا بهتره اول ZoneAlarm رو امتحان کنین حجم کمتری برای دانلود داره
درست شد با همون فایروال انتی ویروس کنار اومدم تمام برنامه ها رو بهش شناسوندم و دست رسیشونو معلوم کردم تا دیگه گیر نده و هم درست کار کنه

omid.v
24-09-2015, 01:16
خیلی ساده با فایروال خود ویندوز میتونی دسترسی برنامه ها به اینترنت رو محدود کنی .

حتمآ ی ضد ویروس معتبر داری . فکر کنم بخش پشتیبانیشون بهت بتونه بیشتر کمک کنه یا اینکه تو نت سرچ کنی مطالب خوبی پیدا کنی . ولی خیلی آسونه .
فایروال ویندوز وقتی انتی ویروی داشته باشی تداخل درست میکنه برای همین انتی ویروس ها همون اول غیر فعالش میکنن
بازم ممنون با فایروال انتی ویروس کنار اومدم

نیما سکیوریتی
24-09-2015, 09:12
فایروال ویندوز وقتی انتی ویروی داشته باشی تداخل درست میکنه برای همین انتی ویروس ها همون اول غیر فعالش میکنن
بازم ممنون با فایروال انتی ویروس کنار اومدم

بستگی به تکنوژی اون آنتی ویروس داره .

مثلآ برای ترندمیکرو و وب روت باید فایروال ویندوز روشن باشه . ولی برای برخی آنتی ویروس ها بله و حرف شما درسته .

این مواقع باید کاربر سوالش رو از بخش پشتیبانی شرکتی که ازش ضد ویروس خریده بپرسه . تا بهش خدمات و پشتیبانی بدن .

نکته : اینکه تکنولوژی طوری باشه که فایروال جدا باشه نشون دهنده این نیست که اون تکنولوژی بهتر از اینه که فایروال آنتی ویروس با فایروال Join باشه . اینا بستگی به اون شرکت داره .

asaertebat
15-09-2023, 21:30
سلام
بله، فایروال ها اساساً طوری طراحی شده اند که هر اتصال ورودی یا خروجی را تا زمانی که شما اجازه آن را بدهید مسدود می کند. با این حال، این می تواند برای اکثر کاربران آزار دهنده و اتلاف وقت باشد. بنابراین، اجازه دهید یک برنامه فایروال به نام TinyWall را به شما معرفی کنم. TinyWall یک برنامه فایروال منبع باز، رایگان و کارآمد برای ویندوز است که به شما کمک می کند اتصالات ورودی و خروجی را به راحتی کنترل کنید. پس از نصب TinyWall، از شما می‌خواهد که تمام برنامه‌های موجود و نصب شده را مجاز کنید و تنها زمانی درخواست مجوز کنید که یک برنامه جدید و مشکوک به اینترنت دسترسی پیدا کند.
ارادتمند asaertebat.ir