PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن soccer stars

AliReza-M
22-09-2015, 00:25
سلام دوستان

من گوشیم مدل grand2 سامسونگه. بازی ساکر استارز هرکاری میکنم نصب نمیشه. حتی گوشی رو ریسیت کارخونه کردم ولی بازم نشد.

کسی این مشکل رو داشته؟ روی گوشیهای خیلی معمولی تر نصب میشه ولی روی گوشیم مراحل نصب رو طی میکنه بعد میزنه app not installed

اگه راهی به ذهنتون میرسه ممنون میشم

kourosh1348
16-04-2016, 19:39
سلام.منم تبلت گلکسی نوت 7 دارم.نسخه 3.0.4 بازی نصب شد ولی نسخه 3.1.0 نصب نمیشه.نسخه قبلی رو هم پاک کردم و ریبوت کردم ولی نمیشه.از طریق لاکی پچر خواستم نصب کنم ولی پیغام میده که ورژن قبلی برنامه رو پاک کن و ریبوت کن در حالیکه من قبلا بازی رو آنینستال کردم.

Altairezio
14-05-2016, 21:32
دوستانی که میخوان این بازی رو نصب کنن....
وارد اکانت جی میلتون بشید....
بعد با شیلتر فکن خوب برید تو پلی استور....
اونحا بازی رو جستو جو کنین و دقت کنین سازنده بازی مینی گیمز باشه...بعد روش کلیک کنین تا باز بشه...بعد حدود 5 دیقه که گوگل پلی با گوشیتون از طریق اکانت گوگلتون آشنا شد و بازی رو چک کرد رو لینک install کلیک کنین تا حدود 5 دیقه بعد این صفحه باز بشه بعد به راحتی بازی رو نصب کنین از تو کامپیوتر....بعد گوشی رو به اینترنت وصل کنین تا پلی استور بتونه بازی رو نصب کنه...
اگه پلی استور خطا داد که این بازی با گوشی شما سازگار نیست فیلتر شکنو عوض کنین یا با یه کشور دیگه وصل بشید بعد یه ctrl+F5 بزنین تو همون صفحه....
اگه سرعت کم بود ساعت 4 تا 7 صبح امتحان کنین....

پیترسون
11-02-2017, 20:13
اره من هرکاری کردم ری استارت کردم قند شکن استفاده کردم از گوگل پلی با تغییر مکان نصب کردم وبرنامه هارو تو مدیریت برنامه هارو متوقف کردم نیومد که نیومد .گوشی های مدل پایین تر میاره ولی گوشی من نمیاره.اخرش فکر کنم باید گوشیمو عوض کنم.@_@

saeidejlali68@gmai
24-08-2018, 00:22
سلام دوستان من هم این مشکل رو داشتم و به قول شما تا ریست هم رفتم بعد فهمیدم مشکل از رم گوشیه،همینکه درش اوردم باری نصب شد موفق باشید.