PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بهترین سرویس دهنده از لحاظ ping time

vahid_vh2
20-09-2015, 18:21
سلام دوستان

بهترین سرویسی که میشه گرفت برای پینگ پایین اینترنت بخصوص باسرورهای خارجی وراه دور کدوم سرویس هست؟
بیشتر برای گیم وتماس تصویری

باتشکر.

Pejii
21-09-2015, 11:44
سرویس رادیوی سیستک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])معرکه است برای مصارف گیم. با اروپا حدود 70 تا 80 میلی ثانیه، با آمریکا حدود 90 تا 100 میلی ثانیه و سرورهای داخلی زیر 10 میلی ثانیه. من خودم سمت منزلمون به دلیل تو دید نبودن نتونستم بگیرم ولی برای گیم نت یکی از دوستان پیشنهاد دادم و گرفتند، فوق العاده است برای بازی های آنلاین.

ویرایش: در حال حاضر سرویس های وایرلس کیفیت و پینگ بسیار مناسب تری نسبت به ADSL دارند تو کشورمون، اگه سیستک سمت شما سرویس دهی نداشت، تو اینترنت جست و جو کنید سرویس دهنده وایرلس زیاده، ببینید شرکت دیگری سرویس میده به شما یا خیر. ولی واقعاً پیشنهاد میکنم اگه مصرفتون گیم هست فقط و فقط به وایرلس فکر کنید.

Behzad83
22-09-2015, 05:28
سرویس رادیوی سیستک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])معرکه است برای مصارف گیم. با اروپا حدود 70 تا 80 میلی ثانیه، با آمریکا حدود 90 تا 100 میلی ثانیه و سرورهای داخلی زیر 10 میلی ثانیه. من خودم سمت منزلمون به دلیل تو دید نبودن نتونستم بگیرم ولی برای گیم نت یکی از دوستان پیشنهاد دادم و گرفتند، فوق العاده است برای بازی های آنلاین.

ویرایش: در حال حاضر سرویس های وایرلس کیفیت و پینگ بسیار مناسب تری نسبت به ADSL دارند تو کشورمون، اگه سیستک سمت شما سرویس دهی نداشت، تو اینترنت جست و جو کنید سرویس دهنده وایرلس زیاده، ببینید شرکت دیگری سرویس میده به شما یا خیر. ولی واقعاً پیشنهاد میکنم اگه مصرفتون گیم هست فقط و فقط به وایرلس فکر کنید.

تعرفه های وایرلس به صرفه نیست.
به همین علت هم هستش که استقبال کمی ازش میشه.
همین سیستک 6 مگابیت با 5 گیگ رو میده 60 تومن. شبانه هم که زده 3برابر حجم.
10گیگش رو زده 90 تومن. میصرفه به نظر شما؟

Pejii
22-09-2015, 09:35
چه گیمی میخواهید بزنید که 6 مگابیت لازم دارید براش؟ ما برای گیم نت دوستمون 2 مگابیت گرفتیم، تا 20 تا سیستم هم همزمان آنلاین بازی میکردند پهنای باند هنوز آزاد بود و لگ ایجاد نمیکردند.

پهنای باند سرویس های وایرلس معمولاً ددیکیت و یا با ضریب اشتراک بسیار پایین هست که همین باعثِ پایین بودن پینگ و زمان پاسخگویی عالی اونها برای گیم هستش، البته بستر ارتباطی و تجهیزاتِ سر راه هم نقش به سزاهی دارند. ولی شما در هنگام هزینه کردن برای چنین سرویسی، باید واقعاً نوه استفاده رو هم در نظر داشته باشید.

برای دانلود و مصارفِ سنگین، اگه از این مصرف پولی در نمیارید، بعله به صرفه نیست پهنای باند های بالا و سریع وایرلس برای کاربر خانگی که بخواهید استریم و یا دانلود کنید روی این سرویس ها.

Gregar
22-09-2015, 15:23
این سیستک فقط تو تهرانه ؟ چون من واسه مشهد میخوام و هیچ شرکتی رو هم پیدا نکردم واسه مشهد .

Pejii
23-09-2015, 14:23
بعله، سیستک تهران پوشش داره. شرکت هایی که من میشناسم همه تهران هستند، ولی اگه بگردید حتماً تو مشهد هم سرویس دهنده باید باشه، اگه امکانش رو دارید از دوستی/آشنایی یه رادیوی وایرلس بگیرید و بالای پشت بام یه جست و جو کنید ببینید سمت شما چه شرکت هایی وایرلس امواج دارند، من خودم یک سری از این شرکت ها رو به این روش پیدا کردم.

تو اینترنت هم میتونید بگردید، اگه هیچ کدوم از این راه ها جواب نداد، باید پرس و جو کنید از دوستانی که در مشهد هستند، ببینید سرویس دهنده بی سیم چه شرکت هایی هست اونجا.

شاتل اگه تو مشهد سرویس دهی ADSL داره، به احتمال خیلی زیاد وایرلس هم داره. ازشون یه سوال کنید.
این شرکت انجیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم من یه جست و جوی سریع زدم، مثل اینکه تو مشهد سرویس دهی داره. یه تماس بگیرید باهاشون ضرری نداره.

peyman_2012
24-09-2015, 07:51
این سیستک فقط تو تهرانه ؟ چون من واسه مشهد میخوام و هیچ شرکتی رو هم پیدا نکردم واسه مشهد .

شاتل سرویس point to point را در بعضی مناطق مشهد ارائه میده با تلفن 32018 تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند. تعرفه هاش هم کاملا مشابه ADSL هست