PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2016 - 2015

mohammad_87
17-09-2015, 01:16
سلام به همه دوستان عزیز
هیجان انگیزترین رقابت ورزشی سال آغاز شد و شور و اشتیاق علاقمندان به فوتبال و بخصوص لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا حال و هوای همیشگی خودش رو در پی خواهد داشت.فوتبال فانتزی،یکی از رقابتهای مجازی و جذابی هست که در چند سال اخیر به مسابقات محبوب هواداران فوتبال تبدیل شده و چه چیز بهتر از فوتبال فانتزی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا؟ :n20:

امسال هم در نظر داریم تا با دور هم جمع شدن دوستان پی سی ورلدی،لیگ اختصاصی خودمون رو در این فوتبال فانتزی برگزار کنیم.امیدوارم دوستانی که اضافه میشوند تا بازی فینال،این رقابت رو ادامه بدهند و به مدال های پی سی ورلدی برسند.البته هر کس شانس برنده شدن جوایز اصلی یوفا شامل پک کامل Wireless stereo headset ، PS Vita ، PS4 و ... رو هم در مراحل مختلف خواهد داشت.

دوستانی که به لیگ اضافه می شوند،لطفا نام تیم خودشون رو در اینجا اعلام کنند تا هم بهتر همدیگر رو بشناسیم و هم یک لیست کامل از اعضا داشته باشیم تا در پایان،به سه نفر برتر جوایز اهدا شود. :n26:

ضمنا برای ایجاد رقابت و هیجان،هرگونه کل کل و بحث های فنی و غیر فنی در صورتیکه توهین آمیز و اسپم وار نباشد،آزاد می باشد. :n25:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کوتاه درباره فوتبال فانتزی:
uclfantasy بخشی از قسمت های سرگرمی سایت رسمی یوفا ست که شما در اون تیم منتخب خود از بازیکن های واقعی رو انتخاب میکنین و در اخر هر بازی از لیگ قهرمانان ،عملکرد بازیکنان با فاکتور های خاصی مورد بررسی قرار گرفته میشه و به هر بازیکن امتیازی تعلق میگیره. شما در فوتبال فانتزی باید تیمی رو تشکیل بدین که پیشبینی میکنین در اون راند بیشترین امتیاز رو بدست میاره

سایت ثبت نام و ورود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پین کد لیگ اختصاصی انجمن - لیگ P30world :
8003671 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به قسمت League و سپس Join رفته و کد بالا را وارد و روی Submit کلیک کنید تا به لیگ اضافه شوید.

به علت مشکلاتی که سایت یوفا داشت،امسال امتیازات از بازی های روز دوم محاسبه خواهد شد.بنابراین مهلت ساخت تیم و اضافه شدن به لیگ تا سه شنبه 7 مهر ساعت 22:00 خواهد بود.

بخاطر ترافیک بالای سایت و از دسترس خارج شدن سرور،توصیه می شود ساخت تیم و یا تعویض های خود رو با ساعات و دقایق پایانی موکول نکنید.

راهنمای کامل فوتبال فانتزی لیگ قهرمانان:

سلام
اين يک بازي و مسابقه سرگرم کننده و آزاد در سايت يوفاست که هر وقت من درش شرکت کردم هيجان مسابقات را براي من چند برابر کرده و البته جایزه هم داره .

عضويت و ورود
خب اول از همه بايد از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سايت يوفا ثبت نام کنيد.همچنین می توانید از اکانتهای یاهو،گوگل پلاس،فیس.بوک و مایکروسافت خودتون استفاده کنید.
بعد از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بريد به قسمت فوتبال فانتزي ليگ قهرمانان اروپا.
اول اسم تيم ، باشگاه موردعلاقه و کشورتون را تکميل کنيد.

انتخاب بازيکن
در اين بازي هر بازيکن يک قيمتي داره و در ابتدا شما بودجه ای 100 یورویی داريد و بر اساس آن 15 بازيکن که فکر مي کنيد بر اساس جدول پايين امتياز مي آورند انتخاب مي کنيد.در مرحله حذفی،5 یورو به بودجه شما اضافه می گردد.

15 بازيکن شامل:
2 دروازه بان
5 مدافع
5 هافبک
3 مهاجم
که چهار بازيکن بر اساس ترکيبي که انتخاب مي کنيد ذخيره هستند.
و در هر مرحله هم در تعداد بازيکنهاي که از يک باشگاه برمي داريد محدوديت داريد به اين شرح :
مرحله گروهي : 3 بازيکن از هر باشگاه
دور شانزدهم : 3 بازيکن از هر باشگاه
يک چهارم : 4 بازيکن از هر باشگاه
نيمه نهايي : 6 بازيکن از هرباشگاه
فينال : 12 بازيکن از هر باشگاه
در سمت راست تصوير روي هر بازيکن که کليک کنيد وارد تيممتون مي شه و اگه روي ضربدر زير اسمشون کليک کنيد از تيممتون خارج ميشه.
بازيکن ها را مي توانيد بر اساس باشگاه، پست ، قيمت و ... فیل.تر کنيد.
بعد از انتخاب بازيکن ها از پايين تصوير يک کاپيتان براي تيمتون انتخاب کنيد.
*امتياز کاپيتان 2 برابر حساب مي شه.
در آخر هم روي Enter Team بزنيد تا تيممتون ثبت بشه .

ليگ
يک سري ليگ ها جهاني هستند.
مثل ليگ Overall که رتبه شما را در بين تمام افراد شرکت کننده نشون مي ده.
ليگ Iran که رتبه شما را در بين تمام ايرانيهاي شرکت کننده نشون مي ده.
يک سري ليگ ها هم شخصي هستند که هر کسي کدشون را داشته باشه مي تونه عضو بشه.
به قسمت League رفته و روي Join بزنيد و کد ليگ تون را وارد کنيد .برای لیگ خودمون کد زیر را بزنید .

P30world: 8003671 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترانسفر
به ورود و خروج بازيکن ها از تيم مي گن ترانسفر.
قبل از شروع بازي ها شما مي تونيد هر تعداد که خواستيد ترانسفر کنيد اما بعد از شروع مسابقات به شرح زير محدوديت داريد:
هفته دوم =====>> 1 بازيکن
هفته سوم =====>> 1 بازيکن
هفته چهارم =====>> 1 بازيکن
هفته پنجم =====>> 1 بازيکن
هفته ششم =====>> 1 بازيکن
دور رفت مرحله يک هشتم نهايي =====>> نامحدود
دور برگشت مرحله يک هشتم نهايي =====>> 1 بازيکن
دور رفت مرحله يک چهارم نهايي =====>> 6 بازيکن
دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي =====>> 1 بازيکن
دور رفت مرحله نيمه نهايي =====>> 6 بازيکن
دور برگشت مرحله نيمه نهايي =====>> 1 بازيکن
فينال =====>> 6 بازيکن
*به ازا هر ترانسفر بيشتر دو امتياز از شما کسر خواهد شد.
**به هر يک از مراحل بالا MATCHDAY مي گن.

تعويض
بعد از پايان بازي هاي سه شنبه شب و قبل از شروع بازي هاي چهارشنبه شما مي تونيد بازيکنهايي که در شب قبل بازي نکردن ولی در ترکیب تیمتون بودن يا امتیاز کمی گرفتندیا فکر مي کنيد بازيکن ذخيرتون امتياز بيشتري مي تونه بگيره را با بازيکناي که روي نيمکت هستن و در سه شنبه شب بازي نکردن تعويض کنيد.
*فقط بازيکنهايي که داخل زمين هستند براشون امتياز محسوب ميشه، بازيکني که روي نيمکت هست و تعويض نمي شه امتيازي براش محسوب نميشه.
*بازيکني را که تعويض کرديد امتيازي را که کسب کرده از شما کسر ميشه و امتياز بازيکن جديد که به بازي مياد براي شما محسوب ميشه.

نحوه امتياز دهي

بازی کردن
1 امتیاز

بازی کردن بالای 60 دقیقه
2 امتیاز

گل زدن دروازه بان یا مدافع
6 امتیاز

گل زدن هافبک
5 امتیاز

گل زدن مهاجم
4 امتیاز

هر پاس گل
3 امتیاز

دروازه بانی که در بازی گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
4 امتیاز

مدافعی که تیمش گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
4 امتیاز

هافبکی که تیمش گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
1 امتیاز

بازیکنی که پنالتی بگیره
1 امتیاز

بازیکنی که خطای پنالتی کنه
1- امتیاز

از دست دادن پنالتی
2- امتیاز

گرفتن پنالتی
5 امتیاز

به ازای خوردن هر دو گل برای دروازه بان و مدافع
1- امتیاز

کارت زرد گرفتن
1- امتیاز

کارت قرمز گرفتن
3- امتیاز

هر 3 تا سیو دروازه بان
1 امتیاز

و جایزه ها
در پایان هر مچ دی کسی که بیشترین امتیاز رو بیاره یک پلی استیشن ویتا جایزه می گیره .
در هر کدوم از مراحل یک هشتم ،یک چهارم ، نیمه نهایی و فینال کسی که بیشترین امتیاز رو بیاره یک پلی استیشن 4 جایزه می گیره .
و برنده نهایی در کل فصل یک پلی استیشن 4 بهمراه یک پلی استیشن ویتا جایزه می گیره .
پس یادتون باشه هروقت عضو بشید و شروع کنید همیشه شانس جایزه بردن را دارید .

با تشکر از دوستان عزیز:
Dark Soul
eman619rv

جدول اعضای لیگ P30world به ترتیب الفبا - تعداد 20 تیم

P30WORLD Account

UEFA Fantasy Team

aliano

Aliano

Amir_oscar

Amirou

Alireza.M67

Dozaari

MORINIO

Fantasy XI

Masoud King

FC Hollywood

vahidgame

FC London

hesam 63

Hero

--

Masood Madrid

Meisam

MBR Utd

Reza31001

Padide!

aluminum

Perspolis

pinchingholian

pinchingholian

srt2011

Real Madrid

--

Real Madrid CF

mohammad_87

Rossobianca

M . Sayid

Senbonzakura

Dark Soul

Shambalileh

--

Tarna Club

Mohammad

WeRUnited

Amir-Rainman

WOLF

Dark Soul
17-09-2015, 18:15
سایت از نظر طراحی عالی شده .
قیمت گذاریها هم خیلی خوب شده مخصوصا قیمت مسی و رونالدو ; که اینقدر بالاست انتخاب هردوشون را خیلی ریسکی می کنه . دیگه انتخاب هردوشون عادی شده بود .

===
راستی اسم تیم ما شمبلیله (Shambalileh) هست .

+
محمد جان بهتره کد لیگ را اسپویل کنی تا فقط اعضا عضو لیگ بشن .

mohammad_87
17-09-2015, 21:13
سایت از نظر طراحی عالی شده .
قیمت گذاریها هم خیلی خوب شده مخصوصا قیمت مسی و رونالدو ; که اینقدر بالاست انتخاب هردوشون را خیلی ریسکی می کنه . دیگه انتخاب هردوشون عادی شده بود .

===
راستی اسم تیم ما شمبلیله (Shambalileh) هست .

+
محمد جان بهتره کد لیگ را اسپویل کنی تا فقط اعضا عضو لیگ بشن .
همین طراحی ممکنه مشکلات سال قبل رو نداشته باشه.پارسال گاهی دکمه ها عمل نمی کردند.البته باید ظرفیت سرور رو هم افزایش بدهند.
اسپویل هم برای همگان قابل مشاهده هست.اتفاقا عمدا کد رو بصورت لینک شده گذاشته ام تا فقط اعضای انجمن ببینند. :n33:

اسم تیم خودم هم Rossobianca هست.دیگر دوستان هم اسم تیمشون رو لطفا بگن.

Masoud King
17-09-2015, 22:44
با تشکر از برادران عزیز بابت ایجاد لیگ و تاپیک:n16:

اسم تیم من FC Hollywood هست

Dark Soul
17-09-2015, 23:46
اسپویل هم برای همگان قابل مشاهده هست.اتفاقا عمدا کد رو بصورت لینک شده گذاشته ام تا فقط اعضای انجمن ببینند. :n33:
پوزش ، بی دقتی از ما بید متوجه نشدیم لینک بید .

Amir_oscar
17-09-2015, 23:57
من هم با تیم Amirou هستم در خدمتتون. :n05:
+
به نظرم اگه محمدخان یا یکی دیگه از دوستان لیست تیم‌ها رو توی یه جدول بذارن خیلی خوب باشه. که بفهمیم هر تیم مال کیه.

mohammad_87
18-09-2015, 00:12
من هم با تیم Amirou هستم در خدمتتون. :n05:
+
به نظرم اگه محمدخان یا یکی دیگه از دوستان لیست تیم‌ها رو توی یه جدول بذارن خیلی خوب باشه. که بفهمیم هر تیم مال کیه.
حتما انجام میدم.منتظرم تعداد بیشتر بشه.

M . Sayid
18-09-2015, 00:47
من توی انتخاب بازیکنا مشکل دارم ! هیچ اسمی نمیاد ! کسی می دونه جریان چیه ؟

Masoud King
18-09-2015, 12:03
من توی انتخاب بازیکنا مشکل دارم ! هیچ اسمی نمیاد ! کسی می دونه جریان چیه ؟

من اول برام هیچی کار نمی کرد بعد با فیلترشکن وصل شدم دیدم همه چی درست کار میکنه
یکی از دوستان هم با فایرفاکس براش همینطوری بود که می گفت با کروم تست کرده درست شده
خلاصه شما هم با ادوات مختلف تست کن : دی

aliano
18-09-2015, 14:30
دوستان فانتزی لیگ اروپا کسی بازی نمی کنه؟من یه لیگ به اسم P30WORLD درست کردم که دوستانی که اون رو هم بازی می کنن عضو بشن.کد عضویت هم اینه:

8012229

آدرس سایتش هم اینه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا اگر دوستان علاقه دارن یه تاپیک جداگونه برای این هم بزنن یا کد لیگ رو توی پست اول همین تاپیک بذارید.

MORINIO
18-09-2015, 18:55
تشکر از محمد عزیز بابت تاپیک :n01:

من هم با تیم Fantasy XI عضو لیگ شدم :n18:

aluminum
19-09-2015, 19:10
آقا برید کنار که قهرمان سه چهار دوره لیگ اومده:n09:
مدال فصل قبل رو هم که ندادن:n02:
Perspolise:n12:

mohammad_87
19-09-2015, 21:01
آقا برید کنار که قهرمان سه چهار دوره لیگ اومده:n09:
مدال فصل قبل رو هم که ندادن:n02:
Perspolise:n12:
برای فصل قبل فکر کنم اون یکی لیگ رو حساب کردن :n02:

vahidgame
26-09-2015, 21:02
تشکر از محمد عزیز به خاطر این تاپیک
فکر کنم دو سالی دور از میادین فانتزی لیگ قهرمانان بودم :دی
هر چند از نظر مدل فوتبال فانتزی به لیگ انگلیس نمی رسه ولی به خاطر وجود بازیکنای بزرگ زیاد رقابت جذابیه

امسال اسم تیمم رو FC London انتخاب کردم
فقط تعداد تیم های لیگ پی 30 کمه و شاید مثلا از طریق تگ کردن باید اطلاع رسانی بشه

Alireza.M67
26-09-2015, 22:48
گرچه اصلا از این فانتزی لیگ قهرماان خوشم نمیاد
ولی با تیم "دو زاری" در خدمتتون هستیم.

mohammad_87
26-09-2015, 23:28
P30world account

UEFA fantasy

Amir_oscar

Amirou

MORINIO

Fantasy XI

MBR Utd

Dark Soul

Shambalileh

mohammad_87

Rossobianca

vahidgame

FC London

Masoud King

FC Hollywood

Alireza.M67

Dozaari

Hero

WOLF

aluminum

Perspolis

aliano

Aliano

یه جدول خوشگل تو اکسل درست کردم اینجا پیست کردم داغون شد :n03:
بعد از پایان مهلت ثبت نام جدول رو تکمیل تر و بهتر میکنم و در پست اول میذارم.الان تعدادمون 12 نفر هست که برخی از دوستان هنوز اسم تیمشون رو نگفتند.البته هر کس میتونه چند تیم بسازه و مشکلی نیست.ضمنا بعد از مهلت ثبت نام هم میشه ثبت نام کرد و به لیگ اضافه شد اما امتیازات روزهای قبل محاسبه نخواهد شد.
منتظریم دوستان بیشتری اضافه بشوند.تا سه شنبه ساعت 10 شب وقت دارید. :n18:

pinchingholian
27-09-2015, 02:07
سلام دوستان منم اومدم با pinchingholian

Mohammad
29-09-2015, 01:20
سلام
ممنون محمد جان؛ تویه این مشغله بالاخره تیم رو ساختم :n02:
نام تیم: WeRUnited

Reza31001
29-09-2015, 07:40
!Padide
:n02:

srt2011
29-09-2015, 17:09
Real Madrid :n39:

mohammad_87
29-09-2015, 20:02
خوشبختانه تعداد رفته بالا و به 20 نفر رسیدیم.البته من همیشه کیفیت رو به کمیت ترجیح میدم و دوست دارم که دوستان تاپیک رو پیگیر باشند و در تاپیک هم فعال باشند. :n06:

تا ساعت 10:15 وقت دارید...

M . Sayid
29-09-2015, 21:59
Senbonzakura

aluminum
29-09-2015, 23:26
به مولر امشب بازي نداده؟
اي كاش لوادونفسكي رو برداشته بودم

mohammad_87
30-09-2015, 00:30
به مولر امشب بازي نداده؟
منم مولر گذاشته بودم :n03:
آقا سایت یوفا قاطی کرده.من هربار لاگین میکنم با یه یوزر دیگه وارد میشه :n02:

aliano
30-09-2015, 09:58
گند زدن با این سیستمشون.الان من اصلاً نمی تونم تعویض کنم.همینجوری ادامه بدن من که بی خیالش می شم.

Amir_oscar
30-09-2015, 12:02
سایتش مزخرف محضه. یهو هافبک‌ها می‌شن مدافع، مهاجم می‌شه هافبک برای تعویض بین بازی‌های یک هفته، بعضی‌ها رو نمی‌شه تعویض کرد، هر بار صفحه‌ی یه کاربر دیگه رو نشون می‌ده برات و...
به اعصاب‌خوردیش نمی‌ارزه اگه همچین بمونه.

M . Sayid
30-09-2015, 12:46
به مولر امشب بازي نداده؟

منم مولر گذاشته بودم :n03:
آقا سایت یوفا قاطی کرده.من هربار لاگین میکنم با یه یوزر دیگه وارد میشه :n02:

منم مولرو داشتم ولی ورزش 3 ترکیبو گذاشت دیدم مولر نیس ! به جاش لوا رو برداشتم ! 4 دقیقه مونده بود بازی شروع بشه : |

mohammad_87
30-09-2015, 19:12
گند زدن با این سیستمشون.الان من اصلاً نمی تونم تعویض کنم.همینجوری ادامه بدن من که بی خیالش می شم.
طبق تجربه سالهای قبل،یک ساعت مونده به بازی و دو ساعت بعد از اون اوج ترافیک سرور هست و دیشب هم بعد از بازی مجبر شدن چنین پیغامی روی صفحه اول بذارند:
"بنظر میرسه محبوبیت فوتبال فانتزی بیش از هر زمان دیگریست.ما از انتظار شما مطلع هستیم ولی لطفا دقایقی دیگر تلاش کنید."

بجز ساعات پیک که گفتم در ساعات دیگه سرور خیلی خلوت تره و بهتره در اون ساعات تعویض یا ترانسفر کنید.البته مشکلات اینترنت داخل هم به انها اضافه میشه.

سایتش مزخرف محضه. یهو هافبک‌ها می‌شن مدافع، مهاجم می‌شه هافبک برای تعویض بین بازی‌های یک هفته، بعضی‌ها رو نمی‌شه تعویض کرد، هر بار صفحه‌ی یه کاربر دیگه رو نشون می‌ده برات و...
به اعصاب‌خوردیش نمی‌ارزه اگه همچین بمونه.
مگه میشه هافبک بشه مهاجم :n02: بر اساس تعویضی که میکنید خودش سیستم تیمتون رو تغییر میده.مثلا وقتی 442 هستید و یه مهاجم رو بیرون میبرید و یه هافبک میارید میشه 451 و اتوماتیک تغییر میکنه.اینکه نمیشه هر بازیکنی رو تعویض کرد برای اینه که باید حداقل 3 مدافع،2 هافبک و 1 مهاجم در ترکیب باشند.
مشکل لاگین دیشب بود اما الان نیست.میتونید کوکی رو با ctrl+F5 خالی کنید.
------------------------
الان بزرگترین مشکل سایت،ترافیک سرور هست که قبلا هم بوده و چون فانتزی یوفا نسبت به سایتهای دیگه خیلی خیلی خیلی پرطرفدارتر هست هنوز این مشکل برقرار هست.

خب با تغییراتی که در سایت انجام شده هم بهبودهایی دیده میشه اما از طرفی مشکلاتی هنوز باقیست.
از نکات منفی تغییرات نسبت به سالهای قبل میشه به حذف جزییات امتیازات بازیکنان اشاره کرد.همچنین قسمت player finder هم حذف شده هرچند نیازی به این قسمت زیاد نبود و قسمتهای ترانسفر کافی هستند.
از نکات مثبت علاوه بر سرعت بالاتر میشه به امکان تغییر نام تیم و اضافه شدن امکان چت به لیگها اشاره کرد.

Amir_oscar
30-09-2015, 19:23
مگه میشه هافبک بشه مهاجم :n02: بر اساس تعویضی که میکنید خودش سیستم تیمتون رو تغییر میده.مثلا وقتی 442 هستید و یه مهاجم رو بیرون میبرید و یه هافبک میارید میشه 451 و اتوماتیک تغییر میکنه.اینکه نمیشه هر بازیکنی رو تعویض کرد برای اینه که باید حداقل 3 مدافع،2 هافبک و 1 مهاجم در ترکیب باشند.
مشکل لاگین دیشب بود اما الان نیست.میتونید کوکی رو با ctrl+F5 خالی کنید.

شده دیگه استاد! دی‌بروین مدافع و مارتیال هافبک و مورنوی مدافع هم شده مهاجم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
30-09-2015, 19:27
شده دیگه استاد! دی‌بروین مدافع و مارتیال هافبک و مورنوی مدافع هم شده مهاجم:

:n04::n04::n04:
عجیبه واقعا!
مورنو فکر کنم باید مدافع باشه.کلا جای مورنو،دی بروین و مارتیال قاطی شده.اگه درست نشه احتمالا فقط اسامی اینجوری شده و ممکنه امتیاز مورنو زیر اسم دی بوین بیاد.بعد از بازیها مشخص میشه.

mohammad_87
30-09-2015, 21:42
لعنت به این تیمهای شرق اروپا :n34:
باز هم سر این تغییر ساعت بازیها تعویض رو از دست دادم.هر سال تکرار میشه امروز هم سر همین قضیه سه بازیکن رئال میرن رو نیمکت :n30: امروز فک کنم آخر بشم

جدول کامل اسامی رو میذارم روی پست اول،هنوز چند تا تیم ناشناس داریم :n24:

Amir_oscar
01-10-2015, 00:10
لعنت به این تیمهای شرق اروپا :n34:
باز هم سر این تغییر ساعت بازیها تعویض رو از دست دادم.هر سال تکرار میشه امروز هم سر همین قضیه سه بازیکن رئال میرن رو نیمکت :n30: امروز فک کنم آخر بشم

جدول کامل اسامی رو میذارم روی پست اول،هنوز چند تا تیم ناشناس داریم :n24:

دقیقاْ قزاق‌ها به من هم ضرر زدن! باز خوبه یه نفر با تعویض اتوماتیک میاد تو.آخه هفت شب رو چه به لیگ قهرمانان؟! :n02:

این هم هویت بعضی از دوستان با توچه به فانتزی انگلیس:

Hero ---> hesam 63

MBR Utd ---> Meisam

WOLF ---> Amir-Rainman

aliano
04-10-2015, 13:49
اینا اومدن سیستم رو آپدیت کردن به جای اینکه بهتر بشه بدتر شده.کلی از قابلیتهای سالهای گذشته رو حذف کردن.مثلاً یکی از ویژگی های خوب لیگ کشورها بود که حذفش کردن.خیلیا اصلاً انگیزه شون این بود که تو لیگ کشور خودشون رتبه شون بالا بره.یا مثلاً می شد ترکیب بقیه رو هم دید که الان نمی شه.اون راهنماهای خود یوفا که ترکیباشون رو می ذاشتن هم حذف کردن.مدالهای مختلف رو هم که یه جورایی نمک بازی بود دیگه نیستن.از دم و دستگاهی مثل یوفا با اون همه گردش مالی که لیگ قهرمانان داره واقعاً بعید بود.

mohammad_87
22-10-2015, 19:09
در هفته اول فانتزی که میشد هفته دوم لیگ قهرمانان،بخاطر ساعت بازی تیم آستانا نتونستم بموقع تعویض کنم و راحت 30 امتیازی که از رئال گرفته بودم رو نیمکت موند و در لیگ خودمون 18 شدم :n02:
اما دیشب یه رکورد زدم و به صدر رفتم.جالب اینکه در بازیهای matchday 3 در لیگ کلی من نفر هفتم شدم: :n26:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعلا تازه دو هفته گذشته و تجربه نشون داده حتی تا اختلاف 100 امتیاز رو میشه در هفته های آینده جبران کرد.مخصوصا در مراحل حذفی که انتخاب ها راحتتر خواهند بود.

ضمنا یه خوبی تغییرات این هست که هر وقت به لیگ جدیدی اضافه بشید تمام امتیازات تیمتون محاسبه میشه.قبلا اینجوری بود که اگه شما در روز اول 50 امتیاز کسب کرده بودید و به یه لیگ اضافه می شدید و در روز دوم 40 امتیاز کسب می کردید در جدول اون لیگ،فقط 40 امتیاز داشتید که الان اینطور نیست.پس اگر تیم دیگری دارید،به لیگ خودمون یا لیگهای دیگه میتونید اضافه بشید و کل امتیازاتتون محاسبه خواهد شد.

mohammad_87
05-11-2015, 22:13
جالبه که بازیهای روز 3 و 4 که تکراری هست امتیازات مختلفی داشت.خودم که سه تا مصدوم داشتم و خبر نداشتم. :n02:
بالاترین امتیاز روز چهارم رو Hero گرفت که با 65 امتیازی که گرفت 12 رتبه صعود کرد و چهارم شد.نفر اول هم Aliano هست:

حدود 3 هفته از مسابقات دور خواهیم بود. :n03:

aluminum
05-11-2015, 23:29
hامسال اصلا فانتزی لیگ قهرمانان حال نمیده....فرمت جدید سایت خیلی روی اعصابه ...

Reza31001
19-07-2016, 18:32
نهایی