PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی این قالب کاملا بااستفاده از css هست نظرتون رو راجع بهش بگید

mohseni12345
17-09-2006, 03:29
طراحی این قالب کاملا بااستفاده از css هست نظرتون رو راجع بهش بگید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Hosseyn
17-09-2006, 03:51
طراحی این قالب کاملا بااستفاده از css هست نظرتون رو راجع بهش بگید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام .

زياد جالب نيست . البته ببخشيد كه اينقدر سريح حرف مي زنم ( شايد چشم من بد مي بينه ) .

اما اگه واسش زحمت كشيدي خسته نباشي .
با تشكر

mahsoft
17-09-2006, 04:25
دوست عزيز طراحي و ساده اس + قشنگ نظري راجب به طراحي وبلاگتون ندارم فقط يه جمله ... موفق باشي

mohseni12345
17-09-2006, 04:27
با سلام .

زياد جالب نيست . البته ببخشيد كه اينقدر سريح حرف مي زنم ( شايد چشم من بد مي بينه ) .

اما اگه واسش زحمت كشيدي خسته نباشي .
با تشكر
از چه نظر جالب نیست
قیافه یا نوع طراحی

Mohammad Hosseyn
17-09-2006, 04:34
از چه نظر جالب نیست
قیافه یا نوع طراحی
اول از همه رنگش كه واقعا بيننده رو فراري مي ده .خيلي تند و زننده است و با رنگ پس زمينه اصلا نمي خونه .

دوم اينكه خيلي ديگه سادست و اين سادگي زياد جذاب نيست .طرح وبلاگ بايد طوري باشه كه مخاطب رو به نوشته هاي درونش خيره كنه . اما اين وبلاگ اين خاصيت رو نداره.

بعد هم كنتور يك وبلاگ بايد شامل بازديدهاي امروز و ديروز كل بازديدها كل مطالب و كل نظرات باشه .

mohseni12345
19-09-2006, 10:19
ببينم كسي اينجا نيست كه نظرش رو راجع به استفاده از css بگه
اينجا مثل اينه كه همه به قيافه اهميت ميدن

my friend
19-09-2006, 10:43
از نظر قیافه که خیلی روش کار نشده
بهتر بود بیشتر روش کار میکردید.
چون تا وقتی وبلاگت شکل ظاهری خوبی نداشته باشه بازدید کننده جذب نمیکنی
البته نه اینکه توشو پر کدهای الکی و بچگونه جاوااسکریپت کنی
یه قیافه ساده و در عین حال جذاب باید باشه

یه چیز دیگه:
منظورتون از dfgdfgdf بالای وبلاگ چیه؟

Reynard
19-09-2006, 11:42
اين قابل يه خورده كوپي كرده نيست من اينو با يه خورده اينور اونور ديده بودم خودت نوشتي؟

Mohammad_Ahrari
19-09-2006, 11:42
آقا سلام

استفاده از css ميتونه خيلي مفيد باشه و من شخصا بهش علاقه مندم

ولي سعي كنيد اصول طراحي وب را رعايت كنيد
مرسي

باي...

mohseni12345
26-09-2006, 13:40
بله این قالب کپی یه قالب دیگه هست البته توش تغییراتی دادم(منظورم اینه که به صورت css نوشتم)

در ضمن من از هیچ کد جاوا اسکریپت اضافی تر از چیزایی که خود قالب بلاگفا داره استفاده نکردم

ali_nioton
27-09-2006, 03:56
اين كه يه چيز سدس
سي اس اس ؟
منظورت از سي اس اس و نظر و ... چيه؟
رنگ متن هاتو با .....
منو ها....
چي چي ؟

شما مي دوني تركيب قرمز و سياه يكي از بدترين تركيباس

ببينم
اصلا شما سعي كردي با رنگ بندي صفحتو قشنگ كني يا زشت؟

زمينه تيره با متون روشن !!!
اين يكي از بدترين تركيباس خوانايي رو كم ميكنه جشم رو خسته ...

online-amir
27-09-2006, 04:34
1- رعايت هدر : اصلن مكانش رعايت نشده است!

2- تايتل : اصلن عايت نشده است.

3- به قول همه دوستان رنگهاي تند! درسته كه اين قالب همان قالب پورتال رضا امين زاده است! ولي اون خودش رنگ سفيد را زمينه كرده كه بازديدكننده اذيت نشود.

4- به نام خود زدن اين قالب كار صحيحي نمي باشد!

به هرحال... . خسنته نباشي!

mohseni12345
02-10-2006, 00:12
یه روز یه نفر بهم گفت :تو ایران هنوز کسی فرهنگ استفاده از کامپیوتر و اینترنت رو نداره
منم ناراحت شدم و گفتم این یه ادم بدبین و بی شعوریه
ولی حالا متوجه شدم اون راست میگه
ما تو ایران فقط بلدیم بیام یه وبلاگ یا سایت عشق و عاشقی بزنیم و بعد توش شعر در وصف فراق معشوقمون بنویسیم
از بین شما فقط یه نفر بلد بود css چیه. واقعا برا همتون متاسفم
من کلی از وقتمو گزاشتم تا وبلاگمو به صورت css بنویسم تا تجربه کسب کنمو بیام به بقیه یاد بدم ولی همه اینجا از قیافه ی وبلاگم حرف می زنند
خدا وکیلی یه خورده از این خواب خرگوشی بیرون بیاید، کامپیوترو به غیر از شو دیدن و ام پی تیری گوش دادن میشه ازش استفاده های دیگه ای هم کرد تا به درد ادم بخوره

ali_nioton
02-10-2006, 07:35
منظورت از سي اس اس همون استيل هاي داخلي خارجيه
خوب بگو چه چيز خاصي تو سايت شما هست كه تو بقيه سايت ها نيست؟

برنامه هايي مثل دريم ويور در هنگام طراحي صفحه خودشون همه چيز رو به صورت سي اس اس تعريف مي كنن
حالا اگه شما يه فيل استيل خارجي بهش معرفي كني استيل ها رو تو اون ميريزه در غير اينصورت استيل داخلي ميسازه
اصلا نياز نيست شما خودتو اذيت كني

آره به نظر منم اون بابا راس گفته
البته گمونم به در گفته ديوار بشنفه

halizadeh
03-10-2006, 08:28
سلام

من چند وقت پيش ها با يكي از اين لينكها از وبلاگتون ديدن كردم

موضوع برام جلب توجه كرد و به نظر مطالبش خوب مي يومد

اما در اون لحظه اصلا رغبت به خوندن پيدا نكردم

كپي اش كرد م بعداَ بخونم اما الان فكر مي كنم كه چند هفته هم گذشته باشه اما هنوز رغبت پيدا نمي كنم برم بخونمش.

mohsenshahbazi
04-10-2006, 01:07
سلام
در صورتی که تو برای Div استايل تعريف ميكني و بهش ID میدی دیگه نباید براش استایل داخلی هم بزاری :

style=" width:747px; height: 96px; z-index: 1" id="layer1"

<div id="posts" style="widith:560px;float:right; width:588px; height:116px">

البته اینجور که داخل فایل CSS ديدم . يه اشتباه داشتي . تو كلاس تعريف كردي اما براي نسبت دادنش از ID استفاده كردي .بهتره كه يا به اين صورت نوشته بشه :

#div_name {
property
}

و بعد به صورت :

<div id=div_name>
استفاده كني

mohseni12345
05-10-2006, 17:57
سلام
در صورتی که تو برای Div استايل تعريف ميكني و بهش ID میدی دیگه نباید براش استایل داخلی هم بزاری :

البته اینجور که داخل فایل CSS ديدم . يه اشتباه داشتي . تو كلاس تعريف كردي اما براي نسبت دادنش از ID استفاده كردي .بهتره كه يا به اين صورت نوشته بشه :

و بعد به صورت :

استفاده كني

قربونت برم تو تا حالا کجا بودی ؟
من بزرگترین مشکلم همینه که نمی دونم که فرق کلاس و ... چیه منظورم اینه که نمی دونم کجا باید از اینا استفاده کنم
میشه بیشتر توضیح بدی
ممنون میشم

babak-online
05-10-2006, 18:08
اگر بعضی از استانداردها را در نوشتن css رعایت می کردی (همونطور که آقا محسن شهبازی اشاره کردند.) خیلی بهتر می شد. قالب شما به علت اینکه کاملا استادارد نیست با مرورگر فایرفاکس بسیار در هم ریخته است.

البته من هم چند وقت پیش وبلاگم با فایرفاکس بسیار افتضاح بود ولی با رعایت کردن بعضی از استانداردها تا حد بسیار زیادی با فایرفاکس سازگار شد. البته هنوز 100 درصد نتونستم این مشکل را برطرف کنم.

babak-online.blogfa.com

mohseni12345
06-10-2006, 23:42
اگر بعضی از استانداردها را در نوشتن css رعایت می کردی (همونطور که آقا محسن شهبازی اشاره کردند.) خیلی بهتر می شد. قالب شما به علت اینکه کاملا استادارد نیست با مرورگر فایرفاکس بسیار در هم ریخته است.

البته من هم چند وقت پیش وبلاگم با فایرفاکس بسیار افتضاح بود ولی با رعایت کردن بعضی از استانداردها تا حد بسیار زیادی با فایرفاکس سازگار شد. البته هنوز 100 درصد نتونستم این مشکل را برطرف کنم.

babak-online.blogfa.com

من با یه validator چک کردم برام ایرادی نگرفت
میشه بیشتر توضیح بدی

mohsenshahbazi
08-10-2006, 01:17
البته وليد بودن كد دليل بر استاندارد بودنش نيست بلكه فقط دليل اين ميتونه باشه كه شما به استانداردها نزديك هستيد .

در مورد كلاس :
راستش دقيق نميدونم چه جوري توضيح بدم ...نميدونم تا چه حدي css بلدي ... :

ببين شما ميتوني يه كلاس رو به اين صورت تعريف كني :

.classname {
margin-right:5px;
font-family:tahoma;
font-size:11px;
}

الان شما يه كلاس داري كه هر جا استفاده بشه متون داخلش با فونت تاهوما و اندازه 11 پيكسل نوشته ميشن و از سمت راست 5 پيكسل فاصله خواهد داشت .
حالا شما ميتونيد اين كلاس رو براي يك div به اين صورت استفاده كني : <div class="classname"> يا براي يك متن استفاده كني كه در اون صورا بايد از تگ span استفاده بشه
به اين صورت :
<span class="classname">
Matnnnnn
</span>
البته به همين سادگي نيست . اما سعي كردم همونجوري بگم كه خودم متوجه شدم . سعي كن دنبال قالبهايي باشي كه با css طراحي ميشن و سورس css شون رو ببيني ..خيلي راخت ميتوني بري جلو ...

خوش باشي