PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراجع #c

Blacklord
16-09-2006, 22:53
بروبچز هر چی مرجع برای #c، اینترنتی یا کتاب دارند اینجامعرفی کنند.

Blacklord
16-09-2006, 23:03
خوب اول من یه تورنت میذارم، حجمش زیاده، پرسرعتاش دانلود کنند، برای بقیه هم دارم.
104 تا مرجع با حال(حتی برای گیم!):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Blacklord
16-09-2006, 23:12
برای اونایی که اینترنت پرسرعت ندارند، یا با زبان اصلی حال نمیکنند، یا اصلا دوست ندارند صبح تا شب زل بزنند تو مانیتور یه مرجع باحال فارسی دارم، 10 تومن پولشه من 8.5 تونستم از یارو بگیرم، اولین مرجع درست و حسابی فارسیه و ترجمشم بد نیست(یاد بگیرید با زبان اصلی کار کنید، محدودتون نمیکنه)
نام کتاب: راهنمای جامع برنامه نویسان #C
مولف: Deitel & Deitel
ترجمه: مهندس بهرام پاشایی
ناشر: جهان نو
چاپ اولشه، احتمالا اشتباهو اینا داره دیگه(من خودم هنوز همشو نخوندم، 896 صفحس!!)،
اصفانیاش چهار راه نظر ، انتشارات جنگل،
بگین دانشجوییم، 8.5 بدین، خدا بده برکت!!!

Blacklord
16-09-2006, 23:28
راستی این بالایی سی دیم داره!!!

Blacklord
17-09-2006, 19:38
20 تا مشاهده، هیچی جواب؟؟ بابا
یه دمت گرمی
یه برو گمشویی
یه لینکی..
هیچی؟؟؟!!!

someone
20-09-2006, 01:04
سلام.
ممنون از اينكه به فكر همه هستيد و وقت گذاشتيد.
ولي اين موضوع در تاپيك "آموزش كامل #c " اومده. در صفحه آخرش.
بازم ممنون.

man_of_ice_city
10-10-2006, 01:32
سري بزن به اين سايت و يك سرچ بزن. نتيجه ميگيري.
/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

armanprogrammer
11-10-2006, 00:09
كتاب دايتل كه دوستمون اشاره كرد خوبه ولي چند تا مشكل داره
1-اينكه ترجمش كامل نيست و هنوز جلد دوم به بازار نيومده
2-اينكه بر خلاف بقيه كتاب هاي دايتل اين كتاب زياد چنگي به دل نميزنه البته اين كتاب و دايتل ها به تنهايي ننوشتن بلكه جمعي از نويسندگانن كه دايتل هم عضوشونه ولي اگه مبخواي بخوني كتاي مرجعش بهتره

fatemeh malekan
22-10-2006, 20:00
خيلي ممنون بابت اطلاعات و خوشحال ميشم اگه بازم بتونم از اطلاعاتت استفاده كنم

((بابا دلگير نشو ديگه))

محمد امين
23-10-2006, 02:00
يه eBook فارسي خيلي عالي هست كه كامله (حدود 1000 صفحه) و من توي يكي از فرومها ديدم (البته باي عضو شين كه چند دقيقه بيشتر نيست مثل معمول). البته فكر كنم اگه اينجا بگم تبليغ ميشه و خلاف قوانين هست. پس به من PM بدين تا براتون لينك بدم. حجمش زياده (حدود 11 مگ وگرنه براتون آپلود ميكردم)
اگر هم مديران اجازه ميدن كه همينجا لينك بدم. (فرومش تخصصي هست و رقيب اينجا نيست!) من كه خيلي چيزا ازش ياد گرفتم (البته نه بيشتر از اون چيزي كه از دوست عزيزم someone ياد گرفتم!)
كتاب اين هست: آموزش C#2005. گرد آورنده: سيد محمد هاشميان

mohsennowruzi
23-10-2006, 14:39
يه eBook فارسي خيلي عالي هست كه كامله (حدود 1000 صفحه) و من توي يكي از فرومها ديدم (البته باي عضو شين كه چند دقيقه بيشتر نيست مثل معمول). البته فكر كنم اگه اينجا بگم تبليغ ميشه و خلاف قوانين هست. پس به من PM بدين تا براتون لينك بدم. حجمش زياده (حدود 11 مگ وگرنه براتون آپلود ميكردم)
اگر هم مديران اجازه ميدن كه همينجا لينك بدم. (فرومش تخصصي هست و رقيب اينجا نيست!) من كه خيلي چيزا ازش ياد گرفتم (البته نه بيشتر از اون چيزي كه از دوست عزيزم someone ياد گرفتم!)
كتاب اين هست: آموزش C#2005. گرد آورنده: سيد محمد هاشميان
واقعا كتاب كاملي هست
اين هم لينك دانلود

این هم لینک دانلود فهرست کتاب
fehrest.pdf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blacklord
27-10-2006, 22:55
مرسی این کتاب فارسیه خیلی توپ بود، خوشم اومد از نویسندش!! آدم روشنفکری بوده که اجازه داده همه مجانی استفاده کنند.