PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بزرگ من با آیفون 4 که تازه خریدم(apple id صاحب قبلی)

رومنس
02-09-2015, 22:26
سلام دوستان عزیزم
بالاخره بعد سال ها تونستم یه iphone 4 دست دوم بخرم.متاسفانه هیچ جوری به صاحب قبلیش دسترسی ندارم و مطمئنم گوشی جیلبریک نشده س .

مشکلم اینه : که از زمانی که روشنش کردم هی هر 3 ثانیه یه بار ایمیل صاحب قبلی میاد و پسورد icloud اونو می خواد.ولی خب من ندارم.ریست کردم درست نشد.خواستم ریست کلی کنم باز پسورد می خواد.به ایمیل طرف هزار بار پیغام دادم ولی جواب نمیده . دیگه نمی دونم چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنید بعد عمری به آرزوی داشتن iphone رسیدیم ولی هیچ استفاده ای نمیشه ازش کرد.

پیشاپیش ممنون.

sayanermia
03-09-2015, 07:48
اول از همه مبارکتون باشه!!:n12:
شما یک راه داری! برید توی setting بعد icloud
در این قسمت ببینید گزینه ی find my iphone روشنه یا خاموش!؟ اگر خاموش باشه خب کارتون راحته! اخرین فریمور رسمی که براش اومده میگیرید و گوشی رو باهاش در حالت DFU ریستور می کنید. ولی اگر اون گزینه On بود واقعا راهی ندارید جز اینکه پسورد طرف رو بدست بیارید و اون گزینه رو خاموش کنید و راحت گوشی رو فلش ( یا همون ریستور ) کنید. چون اگر اون گزینه On باشه و شما فلش کنید وقتی گوشی بیاد بالا اصلا نمیذاره کاری کنید و همون اول بسم الله ازتون پسورد اون اپل ایدی رو میخواد! ولی اگر خاموش باشه وقتی شما گوشی رو فلش کنید گوشی کاملا خام و ریست میشه و انگار تازه خریدید و می تونید اپل ایدی خودتونو بدید. به اون نکته خیلی توجه داشته باشید چون اگر اشتباهی بشه گوشی برای همیشه غیر قابل استفاده میشه