PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش بهترین مارک پلیر جهان-Cowon i10-فقط برای عشاق صدا-برنده جایزه طراحی-ساخت کره***

pooria-ir
02-09-2015, 14:28
سلام و عرض ادب.
لطفا کسایی که معتقدن به جای این با موبایلمون آهنگ گوش میدیم از این تاپیک خارج بشن.نه وقت خودشونو بگیرن نه ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عرضم به حضور مبارکتون.بنده این دستگاه رو 2 سال پیش هدیه گرفتم و چون یه دونه هم Cowon u5 دارم.مجموعا میتونم بگم زیر 100 ساعت از این پلیر استفاده شده.شاید حداکثر 4-5 بار فول شارژش کرده باشم.دستگاه کاملا در حد آک و تمیزه.شاید خش های جزیی ریز روش پیدا کنید.هندزفری آک و کلا استفاده نشده.چون ep630 کریتیو دارم و با اون راحت ترم.هندزفری همراه دستگاه رو سال 92 توی علاالدین قیمت کردم که 120 میفروختن تو پکیج جداگانه !!!

عکس ها رو ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات و ویژگی های کلیدی دستگاه

*قابلیت Jet Effect 3.0 (تمامی کانال های صوتی دستگاه رو به صورت جداگانه میتونید تنظیم کنید.من تو هیچ دستگاهی تنظیمات صدا به این کاملی رو ندیدم ! حدود 40 بخش گوناگون تنظیم و تغییر و بهینه سازی صدا)
*باطری لیتیوم پلیمری (مانند iphone 5S) با کارکرد 38 ساعت مداوم پخش موسیقی و حدود 7 ساعت پخش ویدیو
*برنده جایزه طراحی Good Design از کشور ژاپن
* دارای قابلیت Color teraphy برای هماهنگ کردن حالات و رنگ های پلیر با وضعیت روحی و موزیک شما(با بیش از 200 حالت) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
* صفحه کنترل جلویی تماما تاچ ( با قابلیت تنظیم حساسیت به دست یا اشیا !! )
* دارای خروجی تلویزیون
*طراحی واقعا زیبا و چشم نواز (خوش دست)
*قابلیت ضبط صدا با کیفیت عالی ( امکان ضبط صدا از رادیو داخلی دستگاه بدون نیاز به هندزفری-و همینطور ضبط صدا از طریق line in و میکروفون)
* قابلیت پخش فرمت صوتی Flac
*قابلیت پخش ویدیو با فرمت های Avi/Divx/XvidWmv و عکس با رزولوشن بالا
*قابلیت تنظیم برای پخش همزمان Lyric آهنگ در حال پخش ( میتونین شعر رو به صورت دستی و با فایل TXT باز کنید یا با برنامه های همراه دستگاه جوری تنظیمش کنید که وقتی موزیک پلی شد همون موقع لیریک رو هم نمایش یده ! )
*آپدیت شده به آخرین فرم ور رسمی Cowon تا آخر سال 2014
*ساخت کره (هم دستگاه هم هندزفری)
*ظرفیت حافظه 8 گیگابایت

وسایل همراه دستگاه : هرچی که از روز اول همراهش بوده حتی کاغذهای همراهش !! (دستگاه-کابل دیتا-هندزفری و جعبه)
قیمت : 280 تومن (ارسال با پست سفارشی رایگان به سراسر ایران)

عکس با نام کاربری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])