PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید ps3

Yasin361
02-09-2015, 10:14
درود.
دوستان من میخوام یه ps3 بخرم، و دراین مورد چند سوال دارم ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

1-هک سخت افزاری با هک نرم افزاری چه فزقی داره و کدومشون بهتره؟
2-با کنسول هک شده میشه آنلاین بازی کرد؟
3-با توجه به این که تمام کنسول های کپی خور شده بازار دست دوم هستند، چه ملاک هایی رو باید در نظر بگیرم و چه تست هایی باید روی دستگاه انجام بدم تا مطمئن شم مشکلی نداره؟

باسپاس

Alex Fera
03-09-2015, 00:41
درود.
دوستان من میخوام یه ps3 بخرم، و دراین مورد چند سوال دارم ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

1-هک سخت افزاری با هک نرم افزاری چه فزقی داره و کدومشون بهتره؟
2-با کنسول هک شده میشه آنلاین بازی کرد؟
3-با توجه به این که تمام کنسول های کپی خور شده بازار دست دوم هستند، چه ملاک هایی رو باید در نظر بگیرم و چه تست هایی باید روی دستگاه انجام بدم تا مطمئن شم مشکلی نداره؟

باسپاس

به به همه بچه های شهرری
سیزده آبان در خدمت باشیم:n02:

1-سخت افزاری یعنی قطعه به سخت افزار دستگاه اضافه شد،نرم افزاری یعنی اضافه نشده.................
2-بله میشه.............
3-چندتا بازی باهاش اجرا کنید و چند دقیقه استفاده کنید،از فروشنده هم حتما مهلت تست بگیرید...........

Yasin361
03-09-2015, 09:22
به به همه بچه های شهرری
سیزده آبان در خدمت باشیم:n02:

1-سخت افزاری یعنی قطعه به سخت افزار دستگاه اضافه شد،نرم افزاری یعنی اضافه نشده.................
2-بله میشه.............
3-چندتا بازی باهاش اجرا کنید و چند دقیقه استفاده کنید،از فروشنده هم حتما مهلت تست بگیرید...........

مرسی (ما طرفای شابدولیم:n02:)، به نظر شما از کجا بخرم؟؟

al pacinio
25-10-2015, 17:09
درود
عزیز سغی کن کنسولت را از جایی بخری که واقعا ببه ان فروشنده اعتماد داری

crash7
01-01-2016, 23:29
سلام چند تا سوال در مورد کپی خور کردن داشتم

jak007
04-01-2016, 19:00
1.توهک سخت افزاری بردکبراکه قطعه هست روروی ps3می زارن نرم افزاری هم که ازاسمش پیداست نرم افزاری که نصب می کنیدنرم افزاری هم بهترهم راحت تر.
2.میشه بانرم افزارمولتی من ونر افزارهای دیگه انلاین بازی کربدون مشکلی.
3.سعی کن بایه بازی اورژینال بگیری اگه پلمپش بازشده بودحتمادلیلش راازفروشنده بپرسیدازفروشنده مهلت تست بگیریدحداقل24ساعت حتماهمون جاامتحانش کنید:n33: