PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ایمیج گرفتن از ویندوز

mosafer222
01-09-2015, 16:25
سلام
من میخوام ویندوز 10 رو نصب کنم ولی چون سی دی رمم خرابه مجبورم ویندوز رو از طریق فلش نصب کنم ...خواستم با برنامه اولترا ایزو از ویندوز ایمیج بگیرم ولی خیلی خیلی کند پیش میره ..من حدودا دو ساعت برنامه رو گذاشتم برا گرفتن ایمیج ولی تو این دو ساعت فقط 1% پیش رفته بود...میخوام بدونم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ..در ضمن رو دو تا سیستم مختلف امتحانش کردم ولی جواب یکی بود...
ممنون میشم کمک کنید

sayanermia
01-09-2015, 16:32
درود بر شما
من خودم شخصا ویندوزهامو از طریق فلش نصب میکنم. برای بوت کردن و ریختن ایمیج ویندوز روی فلش هم فقط از نرم افزار Windows 7 USB DVD Download Tool استفاده میکنم. فقطم مخصوص ویندوز 7 نیست! من ویندوز 8.1 هم باهاش راحت ریختم روی فلش. نیازی به هیچ تنظیماتی هم نداره. فوق العاده ساده و راحت و کاربردیه! پیشنهاد میکنم با این نرم افزار هم تست کنید

ikurdistan.m
01-09-2015, 16:34
خودت گفتی سی دی رامم خرابه پس چندان عجیب نیست
Refus رو تست کن

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

mosafer222
01-09-2015, 17:09
ممنون از لطفتون .حتما امتحان میکنم

mosafer222
01-09-2015, 17:11
خودت گفتی سی دی رامم خرابه پس چندان عجیب نیست
Refus رو تست کن

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

خب من رو یه سیستم دیگه که سی دی رامش مشکل نداره دارم ایمیج میگیرم که ویندوز رو بریزم رو فلش و رو سیستم خودم نصب کنم

- - - Updated - - -

درود بر شما
من خودم شخصا ویندوزهامو از طریق فلش نصب میکنم. برای بوت کردن و ریختن ایمیج ویندوز روی فلش هم فقط از نرم افزار Windows 7 USB DVD Download Tool استفاده میکنم. فقطم مخصوص ویندوز 7 نیست! من ویندوز 8.1 هم باهاش راحت ریختم روی فلش. نیازی به هیچ تنظیماتی هم نداره. فوق العاده ساده و راحت و کاربردیه! پیشنهاد میکنم با این نرم افزار هم تست کنید

خب من فعلا تو گرفتن ایمیج مشکل دارم ...این برنامه که شما گفتین پیش نیازش فایل ایزو هست یعنی باید ایمیج رو داشته باشم که بعد از طریق این برنامه بریزمش رو فلش

milad.xp
01-09-2015, 17:52
سلام
من میخوام ویندوز 10 رو نصب کنم ولی چون سی دی رمم خرابه مجبورم ویندوز رو از طریق فلش نصب کنم ...خواستم با برنامه اولترا ایزو از ویندوز ایمیج بگیرم ولی خیلی خیلی کند پیش میره ..من حدودا دو ساعت برنامه رو گذاشتم برا گرفتن ایمیج ولی تو این دو ساعت فقط 1% پیش رفته بود...میخوام بدونم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ..در ضمن رو دو تا سیستم مختلف امتحانش کردم ولی جواب یکی بود...
ممنون میشم کمک کنید

با سلام
این طور که من از سوالتون متوجه شدم مشکل شما تو ایمیج گرفتنه چون میگین تو دوتا سیستم مختلف نتیجه یکی بوده و کارتون راه نیفتاده. از نرم افزار ImgBurn استفاده کنین ببینین جواب میگیرین؟

mosafer222
01-09-2015, 18:01
با سلام
این طور که من از سوالتون متوجه شدم مشکل شما تو ایمیج گرفتنه چون میگین تو دوتا سیستم مختلف نتیجه یکی بوده و کارتون راه نیفتاده. از نرم افزار ImgBurn استفاده کنین ببینین جواب میگیرین؟

ممنون از جوابتون.بله مشکلم تو ایمیج گرفتنه ...میخام از دی وی دی ویندوزم ایمیج بگیرم که بعد بتونم بریزمش رو فلش ...برنامم هم اولترا ایزو هست ولی نهایت تا 1%پیش میره

mamaly11
01-09-2015, 18:14
ممنون از جوابتون.بله مشکلم تو ایمیج گرفتنه ...میخام از دی وی دی ویندوزم ایمیج بگیرم که بعد بتونم بریزمش رو فلش ...برنامم هم اولترا ایزو هست ولی نهایت تا 1%پیش میره

برنامه ی PowerISO فوق العاده سریع و کاربردی هست. میتونید از همین نرم افزار استفاده کنید و از دی وی دی، فایل ایمیج بگیرید. برای ساخت usb bootable هم میتونید از نرم افزار Unetbootin و Rufus استفاده کنید. اگه راهنمایی بیشتر لازم داشتید بگید.

mosafer222
01-09-2015, 19:08
برنامه ی PowerISO فوق العاده سریع و کاربردی هست. میتونید از همین نرم افزار استفاده کنید و از دی وی دی، فایل ایمیج بگیرید. برای ساخت usb bootable هم میتونید از نرم افزار Unetbootin و Rufus استفاده کنید. اگه راهنمایی بیشتر لازم داشتید بگید.

ممنونم
ممکنه لطف کنید آموزش power iso رو برام بذارید؟نحوه ایمیج گیری با استفاده از این برنامه

sabtgharb2
01-09-2015, 19:30
سلام چون در دوسیستم تست کردی پس ممکن است مشکل خواندن از سی دی باشه . با برنامه nero هم امتحان کن . با این برنامه میتوانی ایمیج iso از سی دی بگیری اگر نتونستی مشکل از سی دی است

mamaly11
01-09-2015, 20:59
ممنونم
ممکنه لطف کنید آموزش power iso رو برام بذارید؟نحوه ایمیج گیری با استفاده از این برنامه

برای ایمیج گرفتن از دیسک با استفاده از این برنامه دو تا روش وجود داره :

روش شماره ی 1:
- My Computer را باز کرده و بر روی دیسک مورد نظر کلیک راست کنید
- روی گزینه ی PowerISO رفته و بر روی Make Image File کلیک کنید
- فرمت خروجی رو روی iso بزارید و اسم فایل و محل ذخیره رو مشخص کنید و تمام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش شماره ی 2:
- برنامه را اجرا کنید
- روی Copy کلیک کرده و سپس Make CD / DVD / BD Image File... را انتخاب کنید
- بعد از باز شدن پنجره ی جدید دی وی دی مورد نظر را انتخاب کرده، نوع خروجی را روی iso گذاشته و محل ذخیره ی فایل ایمیج را مشخص و Ok بزنید

milad.xp
01-09-2015, 21:55
با سلام مجدد
آموزش Image گیری به درخواست دوست عزیزمون.
کار با ImgBurn هم خیلی راحته.
1- ابتدا نرم افزار رو اجرا می کنین.
2- انتخاب گزینه ی Create image file from disc

3- اجرای مراحل زیر

یاعلی

milad.xp
01-09-2015, 21:59
اگه فک میکنین DVD ویندوزتون مشکل داره نرم افزار AnyReader رو نصب کنید.(جهت ایمیج گیری از دیسک خش دار)
(البته من توصیه می کنم یه ویندوز سرحال و به روز دانلود کنین، هرچند که انصافا حجم ویندوز خیلی بالاست.)

mosafer222
01-09-2015, 22:05
اگه فک میکنین DVD ویندوزتون مشکل داره نرم افزار AnyReader رو نصب کنید.(جهت ایمیج گیری از دیسک خش دار)
(البته من توصیه می کنم یه ویندوز سرحال و به روز دانلود کنین، هرچند که انصافا حجم ویندوز خیلی بالاست.)

با چنتا برنامه امتحان کردم نشد..فقط مونده برنامه ای که شما معرفی کردین:n03: dvd مشکلی نداره تازه خریدمش . حجم ویندوزم خیلی بالاس برا دانلود
در ضمن ممنون از راهنمائیتون

mosafer222
01-09-2015, 22:08
برای ایمیج گرفتن از دیسک با استفاده از این برنامه دو تا روش وجود داره :

روش شماره ی 1:
- My Computer را باز کرده و بر روی دیسک مورد نظر کلیک راست کنید
- روی گزینه ی PowerISO رفته و بر روی Make Image File کلیک کنید
- فرمت خروجی رو روی iso بزارید و اسم فایل و محل ذخیره رو مشخص کنید و تمام
روش شماره ی 2:
- برنامه را اجرا کنید
- روی Copy کلیک کرده و سپس Make CD / DVD / BD Image File... را انتخاب کنید
- بعد از باز شدن پنجره ی جدید دی وی دی مورد نظر را انتخاب کرده، نوع خروجی را روی iso گذاشته و محل ذخیره ی فایل ایمیج را مشخص و Ok بزنید

ممنونم از لطفتون..امتحانش کردم..این برنامه هم جواب نداد :n28:

milad.xp
01-09-2015, 22:10
راستی دوست عزیز فراموش نکنین شاید اون شرکتی که دیسک ویندوزو ازش خریدین، خودش از اون حرفه ای ها بوده و یه کاری کرده که نشه از رو دیسک ایمیج گرفت.

mosafer222
01-09-2015, 22:22
راستی دوست عزیز فراموش نکنین شاید اون شرکتی که دیسک ویندوزو ازش خریدین، خودش از اون حرفه ای ها بوده و یه کاری کرده که نشه از رو دیسک ایمیج گرفت.

imgburn هم جواب نداد...فکر کنم باید بیخیالش بشم کلا...شرکت نوین پنداره ..احتمالا همینه :n28:

باید برم تو کار دانلود :((((

mamaly11
02-09-2015, 00:40
imgburn هم جواب نداد...فکر کنم باید بیخیالش بشم کلا...شرکت نوین پنداره ..احتمالا همینه :n28:

باید برم تو کار دانلود :((((

پس به احتمال زیاد از همین مشکلیه که آقا میلاد گفتن. میتونید از سایت های معتبر دانلود کنید. حجمش هم زیاد نیست ویندوز 10 نسخه ی pro ش 2.7 گیگه که نسبت به ultimate ویندوز 7 که سه گیگ و نیم هست کمتره و خوب میخواید ویندوز دانلود کنید نه یه نرم افزار. ولی پیشنهاد می کنم که فعلا نرید سمت ویندوز 10 و بچسبید به ویندوز 7. بزارید یکم پشتیبانی با سخت افزارها و بازی ها بیشتر بشه، باگ ها و حفره های امنیتی و یه سری مشکلات دیگه برطرف بشه تا واستون دردسر ساز نشه. البته می تونید برای تست نصب کنید.