PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه ، ایا کسی داره ؟ دذر مورد ویستا و کامپیوتر تکانی خم نوشتم

e.khafan!
16-09-2006, 15:31
سلام به برو بچ کامپیوتری ، حاجیتون می خواد بدونه که چند نفرتون تو خونتون بیش از یک کامپیوتر دارین و ایا ارزش داره ادم تو خونش بیش از یک کامپیوتر بزاره یا نه ؟؟؟؟؟ من خودم ترفدار شبکه هستم " شبکه وضوح رو به خانه های شما میاره "
یک سوال دیگه هم دارم : شما ویستا رو می پسندید یا xp ؟ من که ویستا رو ، رو سیستمم نصب کردم داشتم ... می شدم البته نسخه بتا 2 بود اگر هم فول باشه بازم نمی ار... . من یک ارشیو نرم افزار 1500 تایی درست کردم اون باحالاش رو که رو ویستا گفتم نصب کن ارور داد گفت باید ویندوزتون اکس باشه ! در ضمن هیچ کدوم از درایو های سخت افزارم از جمله کارت صوتی ام رو نه می شناخت نه قبول می کرد که نصب کنه ! خلاصه بگم باید سیستمتون رو یک بار عوض کنید من مودمم رو که فول پلاگ ان... رو نشناخت چه برسه به چیزای دیگه ! :puke:
----------------------------------
فروم جن و من و روح و غیره : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FX64 Dual Core
17-09-2006, 01:13
با سلام

برای سیستم سرور از Win 2003 server و یا Win 2000 server استفاده کنید ( به علت داشتن امکانات مدیریتی و طراحی ویژه رهبری شبکه ) و برای کلاینت ها نیز از Win XP sp1 و یا Win XP sp2 استفاده کنید.

mohammad hamed
17-09-2006, 08:57
win xp sp2 دارم و واقعا ازش راضيم
حالا اگه چشم نخوره

metax
17-09-2006, 10:21
win xp sp2 دارم و واقعا ازش راضيم
حالا اگه چشم نخوره
منم هم همینطور

e.khafan!
17-09-2006, 12:52
من ویندوزی بهتر از winxp sp2 نمی شناسم قرار ماکروسافت اگر زیر قولش نزنه بعد از ویستا یعنی 2 ماه بعد sp3 بده خدا کنه به سرش نزنه که روش انتی ویروس یا انتی اسپای بزاره چون ویندوز زغالی می شه !!!!
only kasperskey

Nvidia
17-09-2006, 13:23
دوست عزیز اون ورژن ویستایی که شما نصب کردی بتا 2 بوده !! اما الان RC1 اومده که خیلی از اشکالاتش برطرف شده و 90 درصد میشه اسم اونو ویستای نهایی گذاشت. تمام سخت افزار سیستم هم خودش میشناسه ! ن از وقتی که RC1 اومده نصب کردم دیگه کمتر از xp استفاده میکنم !