PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین ISP در محدوده شهرک اکباتان چیه؟

babak_cyclops
29-08-2015, 07:18
سلام

من قبلا از صبانت سرویس داشتم تو فاز 2 اکباتان و ناراضی بودم. دو هفته است تغییر سرویس دادم به آسیاتک ولی اینم مثل همونه و با اینکه کارشناس حضوری خودشونم اومد سرخط بلوک رو دید که نویز داره همش میگن به خاطر فاصله دور از مرکز مخابراتی هست. صبانت که اوایل میگفت 12 کیلومتر از مرکز مخابراتی دور هستی. آسیاتک هم الان میگه 5 کیلومتر. در صورتی که بچه های اکباتان میدونن فاصله مخابرات تا فاز 2 نهایت به 1 کیلومتر هم نمیرسه (اگر کل فاز 1 اکباتان رو دور بزنه) خلاصه بگذریم.
فکر کنم تنها راه پیدا کردن یه اینترنت خوب اینه که از هم محله ای های عزیز کمک بگیرم.

اینم تست سرعت من هست با حامی 128 آسیاتک که البته پورت رو 1 مگ بستن. من میخوام حداقل تا 4 یا 5 مگ بشه گرفت. چه شرکتی میتونه اینقدر سرویس بده؟
تست 1: (ساعت 8 و خورده ای بعد از رایگان صبح که هنوز سرعت به خاطر سرویس رایگان پایینه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست 2: (ساعت 9:04 بعد از گذر از موج صبح گاهی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(باز تو ساعتای دیگه هم تست اضافه میکنم تو همین پست)

الان پورت بیشتر از 1 مگ نمیتونن برام ببندن برای همین قصد تغییر سرویس دارم دوستانی که از شهرک اکباتان سرویس ADSL دارن میشه لطف کنن اسم شرکتشون با یه speedtest قرار بدن و بگن از شرکتی که دارن راضین یا نه؟
ممنون از همه

Ashkan_vpm2
26-04-2018, 11:23
درود بر شما
علیرغم اینکه زمان خیلی زیادی از این ‍‍‍درخواست می گذرد ولی خواستم اعلام کنم که در حال حاضر در فاز دو شهرک اکباتان تهران گزینه مناسب شرکت بیتانت می باشد.
این شرکت تجهیزات خود را به جای استقرار در مخابرات در بلوک قرار داده است. یعنی تجهیزات VSLAM در بلوک است و ماکزیمم سرعت را میدهد.
بنده از شرکت داتک سرویس 8Mbps را گرفتم اما ‍‍‍‍بهنای باندی که به من دادُ نهایتا 1Mbps بود که سرعت دانلودش به 200 الی 300 KB/S میرسید.
اما با بیتانت و با بهنای باند 8Mbps دانلود به 1.8 MBps می رسید.
بیشنهاد می کنم از سرویس بیتانت استفاده کنید. ترافیک 90 گیگابایت 1 ماهه با این سرعت - 50000 تومان است.
با تشکر