PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل sleep در ویندوز 10

sadaf1992
26-08-2015, 00:13
سلام من دیروز ویندوزمو از 7 به 10 آپگرید کردم، وقتی رو sleep میره و دوباره روشن میکنم، چند ثانیه سیستم هنگ میکنه و بعد بلواسکرین میاد و restart میشه و یه صفحه مشکی با کلی نوشته میاد اما ویندوز بالا نمیاد و یاید از پاور لپ تاپ سیستم رو خاموش و دوباره روشن کنم.
میشه راهنماییم کنید؟ مشکل از درایورهامه؟

Captain
26-08-2015, 06:16
سلام من دیروز ویندوزمو از 7 به 10 آپگرید کردم، وقتی رو sleep میره و دوباره روشن میکنم، چند ثانیه سیستم هنگ میکنه و بعد بلواسکرین میاد و restart میشه و یه صفحه مشکی با کلی نوشته میاد اما ویندوز بالا نمیاد و یاید از پاور لپ تاپ سیستم رو خاموش و دوباره روشن کنم.
میشه راهنماییم کنید؟ مشکل از درایورهامه؟

سلام

#213 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#214 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sadaf1992
27-08-2015, 01:12
سلام

#213 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#214 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل من اون چیزی که تو این تاپیک نوشته شده نیس!

Captain
27-08-2015, 08:40
مشکل من اون چیزی که تو این تاپیک نوشته شده نیس!

شما بعد آپگرید به ویندوز 10، سیستم خود را ریست کردین؟ (پاکسازی تمام برنامه ها و درایور ها و ریست شدن ویندوز همانند نصب اولیه)
اگر نه، پس این رو تست کنید. (اگر به دنبال فعال ماندن لایسنس ویندوز هستین، در همین انجمن روش فعالسازی هست)
پیشنهاد میکنم ویندوز را از طریق بوت نصب کنید و درایو مورد نظر ویندوز را کاملا پاکسازی کنید

و برای این ویندوز 10، بصورت UEFI ویندوز را نصب کنید که در اینصورت مجبورید به هارد FDisk بزنید
من به همین روش UEFI ویندوز را نصب کردم و بسیار پرسرعت شده

mosafer222
06-09-2015, 21:23
سلام منم تازه ویندوز 10 نصب کردم ویندوز قبلیم 7 بود..گزینه هایبرنیت و اسلیپ نداشت ...از طریق پاورآپشن هایبرنیت رو اضافه کردم ولی اسلیپ نداره اصلا
در ضمن هایبرنیتم با اینکه اومده تو قسمت پاور ولی عمل نمیکنه.وقتی میزنم لپ تاپ شات داون میشه
ممنون میشم کمک کنید

merikhi
06-09-2015, 21:31
سلام منم تازه ویندوز 10 نصب کردم ویندوز قبلیم 7 بود..گزینه هایبرنیت و اسلیپ نداشت ...از طریق پاورآپشن هایبرنیت رو اضافه کردم ولی اسلیپ نداره اصلا
در ضمن هایبرنیتم با اینکه اومده تو قسمت پاور ولی عمل نمیکنه.وقتی میزنم لپ تاپ شات داون میشه
ممنون میشم کمک کنید
مگه تو منوی استارت روی پاور کلیک میکنی اینطوری نیس؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ویندوز ۱۰ ندارم ولی یه بار مشکل داشتم با حالت اسلیپ تو ویندوز ۷ با آپدیت درایور گرافیک اینتل درست شد!! :n02:

mosafer222
06-09-2015, 22:05
مگه تو منوی استارت روی پاور کلیک میکنی اینطوری نیس؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ویندوز ۱۰ ندارم ولی یه بار مشکل داشتم با حالت اسلیپ تو ویندوز ۷ با آپدیت درایور گرافیک اینتل درست شد!! :n02:

منو همینجوره ولی گزینه اسلیپ نداره ..هایبرنیتشم عمل نمیکنه...یعنی ممکنه از درایورام باشه؟

ardeshir n
06-09-2015, 22:09
منو همینجوره ولی گزینه اسلیپ نداره ..هایبرنیتشم عمل نمیکنه...یعنی ممکنه از درایورام باشه؟
سلام
Driver pack solution بریزید.

sent from my fonepad 7 me372cg using Tapatalk

merikhi
06-09-2015, 22:18

بله ممکنه. گرافیک شما باید از اسلیپ پشتیبانی کنه.درایورهاتونو آپدیت کنید اگه نشد تنظیمات بایوس هم چک کنید ممکنه اونجا غیرفعال شده باشه.

از سایت خود مایکروسافت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain
07-09-2015, 09:09
دوستانی که با عملکرد نامناسب Sleep و Hibernate درگیر هستند
حتما درایور گرافیک اصلی و اینتل سیستم خود را به روز رسانی کرده و درایور مخصوص به خودش را دانلود نمایید

موفق باشید

mosafer222
07-09-2015, 10:11
حتما درایور گرافیک اصلی و اینتل سیستم خود را به روز رسانی کرده و درایور مخصوص به خودش را دانلود نمایید

موفق باشید

سایت اینتل که ارور میده برا دانلود گرافیک...من از یه سایت دیگه دانلود کردم ولی برا نصبش ارور داد هماهنگ نبود با سیستمم...از سایت اچ پی هم خواستم مطابق با مدل لپ تاپم درایور رو بگیرم که اصلا برا ویندوز 10 درایوری نداشت
من چطور باید درایور گرافیکم رو آپ کنم

mosafer222
07-09-2015, 10:16

موفق باشید

من از اینتل که نتونستم چیزی دانلود کنم ارور میداد..از سایت اچ پی هم خواستم مطابق با مدل لپ تاپم دانلود کنم فقط درایورای ویندوز 7 رو داشت...از یه سایت دیگه یه درایور دانلود کردم که اونم ارور داد و نصب نشد
من چطوری باید درایور گرافیکمو آپ کنم؟

mosafer222
07-09-2015, 12:50
دوستان من از قسمت device manager رو گزینه display adapter راست کلیک کردم و آپدیت رو زدم که سیستم شروع به سرچ کرد و بعدم آپدیت...بعد از تموم شدن آپدیت مشکل هایبرنیت و اسلیپم حل شد..گفتم اینجا بگم که اگه کسی به این مشکل برخورد این راه جواب میده

Captain
07-09-2015, 13:27
دوستان من از قسمت device manager رو گزینه display adapter راست کلیک کردم و آپدیت رو زدم که سیستم شروع به سرچ کرد و بعدم آپدیت...بعد از تموم شدن آپدیت مشکل هایبرنیت و اسلیپم حل شد..گفتم اینجا بگم که اگه کسی به این مشکل برخورد این راه جواب میده
خب خداروشکر که مشکلتون حل شد
ممنونم بابت Feedback

sadaf1992
10-09-2015, 18:02

موفق باشید
سلام من قبلا فقط مشکل اسلیپ داشتم اما الان مشکا restart هم دارم، یعنی بعد از restart و sleep ویندوز دیگه بالا نمیاد، تو سایت intel مدل کارت گرافیکمو چک کردم نبود، فقط یک فایل exe بود به اسم intel driver update utility. که با اون یرنامه اسکن کرد و درایوری برای آپدیت پیدا نکرد ظاهرا آپدیته همشون. البته من یک کارت گرافیک دیگه هم دارم AMD radeon 6600m and 6700 m، که اونم آپدیت کرده بودم اما حل نشد. میشه کمکم کنید؟

merikhi
11-09-2015, 08:05
سلام من قبلا فقط مشکل اسلیپ داشتم اما الان مشکا restart هم دارم، یعنی بعد از restart و sleep ویندوز دیگه بالا نمیاد، تو سایت intel مدل کارت گرافیکمو چک کردم نبود، فقط یک فایل exe بود به اسم intel driver update utility. که با اون یرنامه اسکن کرد و درایوری برای آپدیت پیدا نکرد ظاهرا آپدیته همشون. البته من یک کارت گرافیک دیگه هم دارم AMD radeon 6600m and 6700 m، که اونم آپدیت کرده بودم اما حل نشد. میشه کمکم کنید؟

مدل پردازنده شما چیه؟ اگه Sandy Bridge باشه، اینتل ازش پشتیبانی نمیکنه برای ویندوز ۱۰. فقط پردازنده Ivy Bridge و بالاتر نوشته تو سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sadaf1992
12-09-2015, 13:48
مدل پردازنده شما چیه؟ اگه Sandy Bridge باشه، اینتل ازش پشتیبانی نمیکنه برای ویندوز ۱۰. فقط پردازنده Ivy Bridge و بالاتر نوشته تو سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای وای بله متاسفانه نسل دومه که همون sandy bridgr میشه. مشکلم فق اسلیپه، یعنی الان برگردونم به ویندوز 7؟ :(

sadaf1992
12-09-2015, 14:28

من ویندوزمو برگردوندم به ۷، ص ویندوز بالا اومده اما موس و کییرد کار نمیکنه، باید چیکار کنم؟ درایورا مشکل پیدا کرده؟ هیچکاری نمیتونک الان انجام بدم جز خاموش و روشن کردن با پاور کیبرد

sobyyy
08-10-2015, 01:57
اره مشکل منم حل شد
ثبت برند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mobin555
01-11-2015, 00:36
ویندوز من هم بعد از نصب فاقد گزینه اسلیپ است و تنها یک گزینه sleep که تو تصویر با فلش نشون دادم وجود دارد که عملکردش پس از اجرا مشابه هایپرنت میباشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چند راهکار هم مثل روش زیر انجام دادم ولی بیفایده بود لطفا راهنمایی بفرمایید

samsam0098
06-12-2015, 17:39
با درود فراوان
من هم چنین مشکلاتی رو دارم اما نه به این صورت
لپ تاپم y5070 هستش و مشکلی که روی حالت sleep پیدا کرد اینه که وقتی که رفتش روی حالت sleep دیگه روشن نشد ....
میخواستم بدونم الان مشکل از ویندوزمه؟! آخه الان اصن روشن نمیشه

samsam0098
06-12-2015, 18:03
کسی نیست جواب بده :n03::n03::n03:

محمد7966
06-12-2015, 18:10
سلام
مشکل شما سخت افزاری است
ویندوز مشکلی نداره
شما یه بار باطریو در بیار و بذار ببین وضعیت چی میشه

علی سنتوری37
09-12-2015, 20:45
دوستان یک راحل خوب اینجا گذاشته سری بزنید بد نیست من که رفتم کارم راه انداخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

android500
02-02-2016, 00:45
دوستان منم ویندوز 10 نصب کردم وقتی sleep میکنم همه برنامه ها بسته میشن ویندوز از نو راه اندازی میشه چیکار کنم؟؟؟

علی سنتوری37
03-02-2016, 20:57
دوستان منم ویندوز 10 نصب کردم وقتی sleep میکنم همه برنامه ها بسته میشن ویندوز از نو راه اندازی میشه چیکار کنم؟؟؟
سری به لینک بزن کار من را راه انداخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

android500
04-02-2016, 00:35
سری به لینک بزن کار من را راه انداخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو قبلا امتحان کردم متاسفانه درست نشد.

shepesh206
06-09-2017, 19:28
دوستان کسی میدونه چرا ویندوز 10 مانتور خاموش میشه اما کیس خاموش نمیشه ؟

جالبه اول که نصب کردم مشکلی نداشت اما یه مدته کیس خاموش نمیشه :n13:

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-09-2017, 13:35
دوستان کسی میدونه چرا ویندوز 10 مانتور خاموش میشه اما کیس خاموش نمیشه ؟
جالبه اول که نصب کردم مشکلی نداشت اما یه مدته کیس خاموش نمیشه :n13:

سلام
بعد از مدتی دوباره مانیتور هم روشن میشه مثل ریستارت ؟