PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین سرویس شاتل واسه دانلود کدومه

mehrabooni
18-08-2015, 22:24
سرویس اکو 128 در روز سرعت دانلودش چنده

----
----

بهترین سرویس شاتل کدومه که شبانه رایگان هم داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟

الان از های وب سرویس 1 مگ دارم که خطمو 8 مگ بستن

روزانه سرعتم 700 800 ثابت هست اما در تایم رایگان سرعت نصف میشه

پینگم واسه کانتر گلوبال 140 تا 250 متغیر هست که واقعا افتضاحه حالا میخوام بدونم وضعیت پینگ شاتل چطوره !!!!!!!

----
----

سرویس اکو 256 در روز سرعت دانلودش چنده

a/\/\ir
19-08-2015, 05:33
سرویس اکو 128 در روز سرعت دانلودش چنده

----
----

بهترین سرویس شاتل کدومه که شبانه رایگان هم داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟

الان از های وب سرویس 1 مگ دارم که خطمو 8 مگ بستن

روزانه سرعتم 700 800 ثابت هست اما در تایم رایگان سرعت نصف میشه

پینگم واسه کانتر گلوبال 140 تا 250 متغیر هست که واقعا افتضاحه حالا میخوام بدونم وضعیت پینگ شاتل چطوره !!!!!!!

----
----

سرویس اکو 256 در روز سرعت دانلودش چنده

سلام !

منم های وب دارم اما پینگ توی CS:GO سرور های داخلی بین ۲۰-۱۰۰ متغییر و سرور های خارجی ۱۰۰-۱۵۰
پس مشکل ممکن از مرکزتون باشه !

مسئله دوم برای دانلود بستگی داره ماهی چقدر دانلود دارید!‌ مثلا ماهی ۷۰-۸۰ گیگ من Art5 یا 6 رو پیشنهاد میکنم که روی ۳ مگ و ۴ مگ میبندن !‌
باز اگه مصرفتون رو بگین بیشتر راهنمایی میشین ;)
ولی اگر واقعا سرعت خوب و قیمت پایین میخواین یا های وب بمونید یا طرح تابستان شاتل ۱۲ مگ ماهی ۱۱ تومان رو بگیرید عالیه !‌

mehrabooni
19-08-2015, 06:23
بهترین سرویس شاتل کدومه که شبانه رایگان هم داشته باشه

amin_v30
19-08-2015, 10:19
داداش الان شما با این سرویست تو های وب چند گیگ دانلود میکنی تو ساعت رایگان؟

mehrabooni
19-08-2015, 13:20
داداش الان شما با این سرویست تو های وب چند گیگ دانلود میکنی تو ساعت رایگان؟

شبی 2.5 گیگ

سرویس یک مگ که روی هشت بستن

ماهی نوزده هزار تومن

mehrabooni
19-08-2015, 19:34
امروز رفتم نمایندگی شاتل
یکی از اشناهای درجه یکمون اونجا کار میکنه

میگفت سرعت 128 بگیر چون هیچ تفاوتی با 256 نداره فقط پول اضافی میدی
گفت که 1024 بگیری هیچ فرقی نداره فقط پول اضافه دادی

a/\/\ir
20-08-2015, 01:09
امروز رفتم نمایندگی شاتل
یکی از اشناهای درجه یکمون اونجا کار میکنه

میگفت سرعت 128 بگیر چون هیچ تفاوتی با 256 نداره فقط پول اضافی میدی
گفت که 1024 بگیری هیچ فرقی نداره فقط پول اضافه دادی

دوست عزیز ببینید آشناهتون اشتباه به عرضتون رسوندن ! کی میگه فرقی نداره ؟‌ پورت رو به نسبت سرویسی که میگیرید بالاتر میبندن !‌ مثلا ۱۰۲۴ روی ۶۱۴۴ میبندن و ۱۲۸ روی ۵۱۲ ! همچنین ۲۵۶ روی ۷۵۶ و ...
۱۰۰٪ تغییری حس میکنید ;) با این حساب اگر ۱ مگ براتون کافیه کلا پیشنهاد میکنم سمت محدود شاتل نرید !! بهترینش همین Art هست ;)

alireza3dshadow
20-08-2015, 02:25
دوست عزیز ببینید آشناهتون اشتباه به عرضتون رسوندن ! کی میگه فرقی نداره ؟‌ پورت رو به نسبت سرویسی که میگیرید بالاتر میبندن !‌ مثلا ۱۰۲۴ روی ۶۱۴۴ میبندن و ۱۲۸ روی ۵۱۲ ! همچنین ۲۵۶ روی ۷۵۶ و ...
۱۰۰٪ تغییری حس میکنید ;) با این حساب اگر ۱ مگ براتون کافیه کلا پیشنهاد میکنم سمت محدود شاتل نرید !! بهترینش همین Art هست ;)

نه حاجی 128 هم دیدم خط رو یک مگ میبندن
عقلا هر چی پهنای بانید بیشتر باشه رو سرویس حجمی براشون سود داره چون ترافیک مصرفی میره بالا از اونور
ترافیک هم سود خالص هست براشون به نفعشون هست

4l1r3z4
20-08-2015, 02:37

این موردی که شما میگی واسه 2ماه پیش بود ؛ الان دیگه همه رو روی 15 مگ میبنده!!! ( البته در صورتی که مرکز مخابراتی اوکی باشه ؛ باید قبلش ازشون بپرسی )

a/\/\ir
20-08-2015, 02:47
نه حاجی 128 هم دیدم خط رو یک مگ میبندن
عقلا هر چی پهنای بانید بیشتر باشه رو سرویس حجمی براشون سود داره چون ترافیک مصرفی میره بالا از اونور
ترافیک هم سود خالص هست براشون به نفعشون هست

مثلا ! ۱۲۸ رو اگر روی ۱۰۲۴ میبندن ، پس ۱۰۰۰۰۰۰۰٪ باید ۱۰۲۴ رو بیشتر ببندن ;)

- - - Updated - - -

این موردی که شما میگی واسه 2ماه پیش بود ؛ الان دیگه همه رو روی 15 مگ میبنده!!! ( البته در صورتی که مرکز مخابراتی اوکی باشه ؛ باید قبلش ازشون بپرسی )

سرویس های آرت هم همینطور‌؟ Art 5 دارم به این شکل نیست!

4l1r3z4
20-08-2015, 02:57
سرویس های آرت هم همینطور‌؟ Art 5 دارم به این شکل نیست!

والا آرت رو نمیدونم ( فکر هم نکنم که آرت رو روی 15 مگ ببندن ) ، منتها سرویس های اکو رو به تازگی روی 15 مگ میبندن!

mehrabooni
20-08-2015, 03:02
پس 128 با 256 و 512 چه فرقی داره وقتی همشو روی 15 مگ میبندن

اون اشنامون میگفت تنها تفاوتش توی شبانه رایگانه

راستی گفت جدیدا سیستم هر هفته حجم مصرفی شما در شبانه رایگان رو بررسی میکنه که پرمصرف بودین یا نه

4l1r3z4
20-08-2015, 03:19
پس 128 با 256 و 512 چه فرقی داره وقتی همشو روی 15 مگ میبندن

اون اشنامون میگفت تنها تفاوتش توی شبانه رایگانه

راستی گفت جدیدا سیستم هر هفته حجم مصرفی شما در شبانه رایگان رو بررسی میکنه که پرمصرف بودین یا نه

خب 100% وقتی شما سرویس 8مگ بگیری ، دیرتر محدود میشی تا اینکه 256 بگیری! ( مقدار بیشتری میتونی دانلود کنی )
در ضمن وقتی سرویس 8مگ بگیری ، نهایتی که محدودت کنن ، سرعتت میشه 128 کیلوبایت ولی اگه 256 بگیری ، سرعتت ممکنه تا 4 کیلوبایتم بیاد پایین و هیچ کاری هم نمیتونی بکنی.
اینم فرق سرویسا در شاتل.....