PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد سرویس نامحدود اسیاتک

drbehnam
16-08-2015, 21:20
سلام من میخوام نامحدود 256 با حداقل تبادل 10گیگ بگیرم از این شرکت.تا اونجایی که فهمیدم منظور از حداقل تبادل اینه که ده گیگ رو تقسیم بر تعداد روزهای ماه میکنه که سی روزه .عدد حاصل حجمیه که میشه هر روز باسرعت بالا دانلود کرد حالا سوالم اینه که بعد تموم شدن حجمی که باهاش میشه با سرعت بالا دانلود کرد سرعت اینترنت به سی کیلوبایت که سرعت معمول 256 هست میرسه یا نه؟

a/\/\ir
17-08-2015, 00:26
بله سرعت معمولی میشه طبق قرارداد!

drbehnam
17-08-2015, 00:40
اخه یجا گفته بود بعد تموم شدن حجم با سرعت بالا یک به هشت میشه سرعت ده کیلوبایت میشه.نگفته بود سرویسش چند بود البته

a/\/\ir
17-08-2015, 12:17
اخه یجا گفته بود بعد تموم شدن حجم با سرعت بالا یک به هشت میشه سرعت ده کیلوبایت میشه.نگفته بود سرویسش چند بود البته
یک به هشت رو بیخیال در همه حالت حساب میشه !
سرویس مثلا ۱۲۸ پورت بسته شده روی ۲ مگ با حداقل تبادل ۳۰ گیگ در ماه مثلا یعنی روزانه تقریبا ۱ گیگ میتونید با سرعت ۲ مگ داشته باشید ! که اگر از ۱ گیگ بالاتر بشه : همون سرویس طبق قرارداد که اینجا ۱۲۸ رو ذکر کردیم :) البته این حداقل تبادل برای شاتل که تقریبا الکیه و بیشتر هم استفاده کنید سرعت ثابته ، آسیاتک رو نمیدونم

حالا ممکنه همین سرویس دو مگ به خاطر استفاده مشترکین دیگه از اینترنت به شما ۲ مگ کامل رو نده که اکثرا بدون مشکل هست و ۱۰۰ البته به منطقه مخابراتی شما مربوطه :)‌

VahidDG2007
17-08-2015, 13:25
سلام من میخوام نامحدود 256 با حداقل تبادل 10گیگ بگیرم از این شرکت.تا اونجایی که فهمیدم منظور از حداقل تبادل اینه که ده گیگ رو تقسیم بر تعداد روزهای ماه میکنه که سی روزه .عدد حاصل حجمیه که میشه هر روز باسرعت بالا دانلود کرد حالا سوالم اینه که بعد تموم شدن حجمی که باهاش میشه با سرعت بالا دانلود کرد سرعت اینترنت به سی کیلوبایت که سرعت معمول 256 هست میرسه یا نه؟

نگیر آقا نگیر

من برای این ماه دقیقا همین سرویس و سفارش دادم بعد سرعت دانلودم از سرورای داخلی 23 شد!!!!!!!!!

سریع تغییر سرویس دادم کیمیا گرفتم...

naasr
17-08-2015, 16:55
حتی خود پشتیبانی آسیاتک هم سرویسها نامحدود را توصیه نمیکنه چون هر که گرفته پشیمون شده

mahsmahs
18-08-2015, 11:39
حدود یک ماه پیش نامحدود از آسیاتک گرفتم مجبور شدم همان وسط دوره دوباره حجمی بگیرم چون سرعت نامحدود چند برابر کمتر از سرعت اسمی ش است [emoji16]

Sent from my iPad using Tapatalk