PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در باز شدن سايت Gmail

Mr.Mohamad
03-05-2005, 23:57
سلام نمي دونم كه چرا يه مدتي من نميتونم سايت جيميل رو باز كنم و با ارور زير مواجه مي شم تا اونجايي كه من يادم مياد دست به تنظيمات مرور گر نزدم پس اگه كسي متوجه مشكل من شد خوشحال مي شم كه به من بگه قبلا ازش ممنونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
04-05-2005, 00:14
Mr.Mohamad, جان
عكس ها لود نشدن :arrow:

MaFia
04-05-2005, 00:40
محمد جان عكس ها درست هستند geocities در ايران ----- هست شما نمي بيني :wink:

اين ها هم عكس ها تا دوستان راحت تر شما رو ياري كنند

اين عكسي كه شما دادي كه طبيعي هست شما اوكي مي كني وارد نميشه ؟

Mohammad
04-05-2005, 01:13
مگه شما تويه ايران نيستيد؟ :mrgreen:
حق با جناب مافياست.اين كاملا طبيعيه و چيزي كه جلويه باز شدن سايت رو بگيره.

Mr.Mohamad
04-05-2005, 11:17
دوستان سلام من وقتي روي اوكي كليد ميكنم سايت جيميل با ارور كنات پيج ديگه ادامه لود شدن نمي ده در مورد عكسا كه گذاشتم من كه مشكلي در لود شدنشون ندارم ولي خوب يكي از دوستان محبت كرده و دوباره گذاشتتشون كه من از همينجا ازش تشكر ميكنم ولي هنوز مشكل من حل نشده هان پس كمكم كنيد قربون شما :)
تا يادم نرفته بگم كه بقيه سايتها راحت باز مي شن و مشكل من فقط در همين مورد و همين شك منو بيشتر ميكنه كه يجاي كار مشكل داره ....!!!

Mr.Mohamad
04-05-2005, 17:18
كسي نبود كه منو راهنمايي كنه آهههههههههايييي :cry:

mpsjavad
04-05-2005, 18:13
با سلام ..

دوست عزيزMr.Mohamad, شما اخيرا فايل هاي TEMP و Cocki ها و Cach مرورگرت رو پاك نكردي ( ديسك كلين اپ انجام ندادي )

فكر ميكنم به خاطر اين موارد باشه .... شما برو از يه سيستم ديگه وارد Gmail بشو ببين اگه وارد شدي شك نكن كه مشكل از همين جاست !

M.R.M
04-05-2005, 21:27
سلام آقا محمد عزيز.
دوست خوبم mpsjavad راهنمايي كاملا درستي كردند.
شما آن را حتما انجام دهيد اگر نتيجه نگرفتيد مراحل زير را دنبال كنيد :
ابتدا وارد Internet Properties شده و سپس قسمتهاي Security و Privacy را كنترل كنيد و در صورتي كه تغييري در آنها ايجاد شده با كليك روي دكمه Default Level و Default تغييرات را به حالت اول برگردانيد.

سپس وارد قسمت Content شده و در قسمت Certificates روي دكمه Clear SSL State كليك كنيد.
سپس وارد قسمت Advanced شويد و روي دكمه Restore Defaults در اين قسمت نيز كليك كنيد تا تغييرات احتمالي به حالت اول بازگردد.
بعد از انجام اين مراحل به احتمال بسيار زياد مشكل شما حل خواهد شد.
حتما مرورگر هاي ديگر را نيز امتحان كنيد ( به خصوص FireFox ).
اما اصل ماجرا از فايل Certificate اي است كه در هنگام ورود به سايت Gmail از روي سيستم فراخواني ميشود. حتما تا به حال علامت قفلي كه در كنار لينك ورودي وجود دارد توجه شما را به خودش جلب كرده است :wink: !
اگر اين فايل Certificate به درستي بارگذاري و فراخواني نشود چنين مشكلي به وجود مي آيد. اين فايلها داراي پسوند cer و p7b ( در حالت خاص ) ميباشند كه ورود به دنياي آنها نيز در نوع خودش بسيار جالب و هيجان انگيز است و اطلاعات بسيار جالبي را در خودشان ذخيره ميكنند.
موفق باشيد.

Mr.Mohamad
04-05-2005, 22:47
دوستان من M.R.M, و mpsjavad, اوامر شما انجام شد ولي متاسفانه بازم كار نكرد در مورد سوالي هم كه شده بايد بگم كه اگه برم سايت دانشگاه مشكلي براي باز كردن سايت ندارم و مي تونم وارد باكسم در جيميل بشم منتي مشكل در سيستم منه كه اميدوارم با همراهي و كمك شما مشكل حال بشه قبلا تشكر مي كنم دوستان مهربانم :? :)

mpsjavad
05-05-2005, 03:20
با سلام ..

Mr.Mohamad, جان شما كارهاي اقا M.R.M, رو مو به مو انجام بده بعد يه راستارت كن درست ميشه من امتحان كردم :shock:

Mr.Mohamad
07-05-2005, 00:14
آقا از همگي تشكر مي كنم من هم ديدم كه مشكلم حل نمي شه آقا فرمت كرديم ديگه ما هم ديديم كه روش ايراني بهترين روش ديگه بلانسبت ما هم ايراني هستيم و اما روش ايراني اينه كه اگه نشد سوال رو پاك كن خلاصه منم مشكلم حل شد :wink: البته مشكل فلش هم حل شد :twisted: :mrgreen:

mpsjavad
07-05-2005, 01:19
آقا از همگي تشكر مي كنم من هم ديدم كه مشكلم حل نمي شه آقا فرمت كرديم ديگه ما هم ديديم كه روش ايراني بهترين روش ديگه بلانسبت ما هم ايراني هستيم و اما روش ايراني اينه كه اگه نشد سوال رو پاك كن خلاصه منم مشكلم حل شد :wink: البته مشكل فلش هم حل شد :twisted: :mrgreen:

با سلام ..

دوست عزيزMr.Mohamad, شما اگه مشكلت رو ريشه يابي نكني كه هي بايد روش ايراني رو در پيش بگيري واين بده عزيز دلٍ برادر :wink:

Mr.Mohamad
07-05-2005, 16:45
mpsjavad,خان منم مي دونم ولي خوب بعضي وقتا آدم مجبور كه مشكلش رو سريع حل كنه به همين خاطر منم فرمت كردم چي كنم مجبور شدم :oops: :cry: