PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لنوو z500 و ویندوز 10

hgh-99
14-08-2015, 21:15
سلام من لپ تاپ لنوو z500 با سی پی یو i3 و گرافیک اینتل 4000 دارم.
وقتی ویندوز 10 ریختم خودش درایور کارت گرافیک نصب کرد ولی بعدش نور صفحم کم شد و بالا نمیرفت. منم از سایت لنوو کارت گرافیک لینتل 4000 برای این لپ تاپ البته برای ویندوز 8.1 بود چون برای 10 نزاشته رو دانلود کردم و نصب کردم و مشکل حل شد ( ورژن 10.18.10.3277). الیته این ورژن چارتا عدد آخرش کمی پایین تر از ورژنی که قبلا نصب بوده بودش ولی بعد نصب هم دباره ویندوز آپدیت ورژن جدیدی پیدا نکرد.
حالا وقتی با لپ تاپ کار نکنم تا مانتورش خاموش بشه و دوباره موس تکون میدم تا مانیتور روشن بشه، پیغام زیرو میده که اینطوری که من فهمیدم مربوط به همخونی نداشتن درایور گرافیک با ویندوز.
از سایت لنوو هم درایور برای z510 مربوز به ویندوز 10 هم دانلود کردم ولی نصب نشد. تو سایت اینل هم درایور اینتل 400 برای ویندوز 10 دانلود کردم (ورژن 15 و خورده ای بود) که بازم نصب نشد. با برنامه Intel Driver Update Utility Installer که تو سایت خود اینتلم بود نصب کردم ولی هیچ ورژنی برای لپ تاپم پیدا نکرد. حتی وقتی تو device manager درایور کارت گرافیکو میزنم از اینترنت آپدیت پیدا کنه میگه آخرین ورژن نصب هستش.خلاصه هر کاری کردم ی ورژن مخصوص این لپ تاپ گیر نیاوردم.
باید چیکار کنم؟؟ اصلا لنوو برای این لپ تاپ مربوط به ویندوز 10 درایوراشو میده؟؟؟؟ اصلا این پیغام مهم یا نه؟؟
display driver stopped responding and has recovered
display driver intel hd graphics drivers for windows8 stopped responding and has successfully recovered.