PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows 10 | آخرین کرک ها در این تاپیک

ALI . R
06-08-2015, 20:54
سلام خدمت تمامی دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این تاپیک جدیدترین کرک های ویندوز 10 قرار خواهد گرفت...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا به نکات زیر توجه کنید:
- این تاپیک فقط برای فعال سازی ویندوز 10 هست و فقط مشکلاتی که با کرک کردن دارید اینجا مطرح کنید. برای سایر مباحث و مشکلات پیرامون ویندوز 10 به انجمن ویندوز 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید. (پست های اضافی پاک خواهند شد)

- تاپیک های مرتبط با ویندوز 10 :

Windows 10 Editinos | نسخه های ویندوز 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه نهایی Windows 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایجاد تغییرات دلخواه در ویندوز10 || Customize Windows 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- از ارسال پست های تشکر جدا خودداری و از دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید. (پست های اضافی پاک خواهند شد)

ممنــون

آموزش اکتیو کردن ویندوز 10 به روش اسکایپ

Activation of Windows 10 With Skype - P30WORLD.pdf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-----------------------------------------------------------------------------
به زودی سریال های جدید قرار خواهد گرفت ...
Activate by phone

آخرین کرک های ارائه شده :

KMSpico 10.1.6.0 Final ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) /// KMSpico 10.1.6 portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | کرک پیشنهادی

KMSAuto Lite 1.2.1.0 Final ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | کرک پیشنهادی

Microsoft Toolkit 2.6.0.0 Beta 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KMSAuto Net 1.3.8.0 Final ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتی سریال شما از طریق Skype بلاک شد برای پاک کردنش یک بار کدهای بلاک شده ای که قبلا وارد CMD کردید رو با دستور: slmgr /upk پاک کنید. حالا دوباره اقدام به فعال سازی کنید !

----------------------------------------
Update : 16 September 2015
آخرین به روز رسانی : 25 شهریور 1394
موفق و پیروز باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک درحال بروز رسانی می باشد ...

Hamed DC
20-08-2015, 09:56
درود...
علی جان دستت درد نکنه بابت تاپیک.
و یه سوال: کرک های ویندوز10 دائمی هستن دیگه؟؟؟ چون یه جا خوندم که تاریخ انقضا دارن!

ALI . R
20-08-2015, 11:51
درود...
علی جان دستت درد نکنه بابت تاپیک.
و یه سوال: کرک های ویندوز10 دائمی هستن دیگه؟؟؟ چون یه جا خوندم که تاریخ انقضا دارن!
سلام حامدجان.
این کرک هایی که ارائه شدن بله دائمی هستن. میتونی استفاده کنی. :n01:

ALI . R
16-09-2015, 19:55
پست اول بروز رسانی شد ...

shitan
13-12-2015, 15:42
کد جدید
Windows 10 RTM Professional VL:MAK key

THYN2-8VHR9-CXHWQ-XB2FF-CR4DB

shitan
13-12-2015, 16:04
کد جدید
Windows 10 RTM Professional VL:MAK key

THYN2-8VHR9-CXHWQ-XB2FF-CR4DB

Windows 10 RTM Enterprise Volume:MAK key

DC86N-9YM8R-YKXHP-P6J87-8HV2F

bazikadeh
07-05-2016, 20:09
سلام
من هرکاری میکنم اکتیو نمیشه؟

Dr Nima
20-05-2016, 11:43
در خصوص پیگیری و شکایت مایکروسافت از شرکتی بنام Comcast
گویا یه نفر از این شرکت اقدام به خروج کلیدهای فعال سازی نمونده و مایکروسافت هم اعلام کرده بدین صورت بصورت غیر قانونی و بیش از حد معمول و تعیین شده محصولات فوق فعال سازی شده و در اصل به متعلق به شخص دیگری میباشد . البته با اینکه تلاشها و پیگیری های زیادی شده تا فرد مذکور شناسایی و دستگیر شود اما فعلا به نتیجه ای نرسیده اند
لذا با توجه به خبر فوق امکان اینکه یا کدهای لو رفته غیر فعال شوند و یا در انتشار آنها مشکل و وقفه ایجاد شود زیاد هست , حتما سعی کنید که بکاپی بگیرید تا در صورت لزوم بشه مجددا ازش استفاده کرد , البته بشرطی که توسط مایکروسافت محصولاتی که از این کلیدها فعال شده اند , شناسایی و غیر فعال نشوند , و مشکل فقط در عدم منتشر شدن کلیدهای جدید باشد .
البته مایکروسافت هم اعلام کرده با منتشر شدن ویندوز 10 راهکار های زیادی بکار گرفته خواهد شد تا از این نوع مشکلات و فعال سازی ها توسط کدهای دزدیده شده ممانعت شود .

bazikadeh
20-05-2016, 19:56
مرسی ولی نشد

Dr Nima
20-05-2016, 20:31
مرسی ولی نشد
کرک نشد یا با سریال ؟
اینترپرایز یا پرو ؟
بیلد چند ؟

ضمنا پست اول تاپیک باید آپدیت شه
اگه از اونا استفاده کردی دنبال نسخه جدیدش باش

bazikadeh
20-05-2016, 20:45
اینترپرایز ???

این مشکل رمی که دارم چیه ؟ چهار نشون میده ولی دوتاش قابل استفاده است

Dr Nima
20-05-2016, 20:54
اینترپرایز ???

این مشکل رمی که دارم چیه ؟ چهار نشون میده ولی دوتاش قابل استفاده است

کی دانلود کردی ؟
اگه میتونی دانلود کنی یه آدرس بفرستم
اونو دانلود کن و پرو اکتیو شده رو بنصب
ضمنا ویندوز ۶۴ بیتی باید نصب کنی

bazikadeh
21-05-2016, 12:31
آره هیچ کدوم بهش نخورد البته الان زده اکتیو ولی رمم از 4 دو گیگش داره استفاده میشه

Dr Nima
22-05-2016, 11:40
آره هیچ کدوم بهش نخورد البته الان زده اکتیو ولی رمم از 4 دو گیگش داره استفاده میشه
از سافت ۹۸ دانلود کن
Pro x64
اون که نصبیدی ۳۲ بیته

bazikadeh
22-05-2016, 13:38
ویندوز جدید دانلود کنم ؟
من 64 فقط استفاده میکنم ؟

ali_khujaste
12-08-2016, 01:09
سلام
لینک دانلود کرک ها مشکل داره! فایلها پاک شدن!
میشه مجدد آپ کنین؟
ممنون.

parvaz12369
28-08-2016, 11:45
سلام
نسخه نهایی ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10

Windows 10 Enterprise 1607 Build 14393 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - - -

کرک برای دانلود یا فعال سازی

gbg
27-07-2018, 14:38
ویندوز من همش پیام میده بزودی اکسپایر میشه

MaFia
22-09-2018, 19:33
یه لینک زنده و درست حسابی هست از آخرین نسخه؟:n13:

MaFia
05-01-2019, 22:46
الان من فقط مشکل با اکتیو کردن ویندوز ۱۰ دارم تو انجمن ؟ یه لینک پدر مادر دار نیست ؟

sezar & sanaz
04-11-2019, 02:02
کرک سالم برا ویندوز ۱۰ ندارین ؟ بعضی از کرک ها نمیشه دیگه دانلود کرد آپدیت ویندوز چکار کنیم

moriss
29-12-2019, 23:42
product key برای ویندوز 10 میخواستم

محمد مهدی عادل
04-08-2020, 21:28
علی جان دستت درد نکه واقعا راحت شدم هرجا رفتم هرکار کردم اکتیو نشد اما با Microsoft Toolkit 2.6.0.0 Beta 1 خیلی راحت اکتیو شد دمت گرم