PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در خريد هاست و دومين ( اساتيد و با تجربه ها كمك كنن )

Mohammad Hosseyn
15-09-2006, 19:50
با سلام . راستش من مي خوام يه چند وقت ديگه يه هاست و دامين از يك ميزبان ايراني خريداري كنم اما اين جور ميزبان ها زيادن و قيمت هاي متفاوت و كيفيت هم متفاوت . براي همين گفتم با بچه هاي پي سي ورلد هم يه مشورتي بكنيم بد نيست.
حالا من يه سوال دارم . اينكه از چه سروري هاست و دامين بگيرم بهتره ؟ شما ميزباني با قيمت كم و كيفيت بالا مي شناسيد به من معرفي كنيد؟ و اينكه سرور هاي لينوكس بهتره يا ويندوز ؟
اميدوارم زياد وقتتون رو نگرفته باشم !
با تشكر

hoseinquest
15-09-2006, 21:05
اينكه لينوكس بهتره يا ويندوز بستگي به اين داره كه بخواي از چه تكنولوژي استفاده كني مثلا asp يا php و...
من خورم پارس وب رو خوب ميدونم و يا وب رمز parsweb.com , webramz.com
بازم سوالي داشتي بگو

Mohammad Hosseyn
15-09-2006, 22:01
اينكه لينوكس بهتره يا ويندوز بستگي به اين داره كه بخواي از چه تكنولوژي استفاده كني مثلا asp يا php و...
من خورم پارس وب رو خوب ميدونم و يا وب رمز parsweb.com , webramz.com
بازم سوالي داشتي بگو
خيلي ممنون دوست عزيز .
حالا مي شه بگي اين تكنولوژي ها بيشتر براي چه سايت هايي استفاده مي شه. اگه يه توضيح كامل بدي خيلي ممنون مي شم.

Farid007
15-09-2006, 22:09
سلام
من اول ميهن هاست رو قبول دارم چون باهاش كار كردم و پشتيباني كاملا عالي داره
1 سال از اين شركت گرفتم هيچگونه مشكلي باهاش نداشتم
و همينطور شركت معتبر parsweb.com البته اين دو شركت هزينه خيلي بالا دارند
اگر حجم كم بخواي خيلي خوبن اما براي حجم بالا خيلي گرون درمياد

*hamedkhatar*
15-09-2006, 22:17
سلام
من خودم از این خریدم خیلی عالیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
;)

SAMANSARA
26-09-2006, 14:59
سلام دوست عزیز

سرویسهای شرکت وب رمز خیلی خوبه، در ضمن پشتیبانی خیلی خوبی هم دارند و خیلی مسئولانه به سئوالات می پردازند.
من سرویس خودمو از این شرکت گرفتم آدرسش اینه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . حتما سری بزن .در ضمن من قبلا از پرشین وب سرویس گرفته بودم که واقعا بد بود و اصلا جوابگو هم نبودن .

دوستدار شما سامان

Mohammad Hosseyn
06-10-2006, 04:30
سلام دوست عزیز

سرویسهای شرکت وب رمز خیلی خوبه، در ضمن پشتیبانی خیلی خوبی هم دارند و خیلی مسئولانه به سئوالات می پردازند.
من سرویس خودمو از این شرکت گرفتم آدرسش اینه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . حتما سری بزن .در ضمن من قبلا از پرشین وب سرویس گرفته بودم که واقعا بد بود و اصلا جوابگو هم نبودن .

دوستدار شما سامان
خيلي ممنون از كمك شما .