PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه های اجتماعی

Artam01
04-08-2015, 23:18
ویندوزفون برنامه های مثل وایبر و لاین و واتس آپ و تلگرام داره که البته وایبرش خوب کار نمیکنه، اما آیا برنامه هایی مشابه بی تالک و تانگو هم دارد؟

h_kh_1367
05-08-2015, 12:48
ویندوزفون برنامه های مثل وایبر و لاین و واتس آپ و تلگرام داره که البته وایبرش خوب کار نمیکنه، اما آیا برنامه هایی مشابه بی تالک و تانگو هم دارد؟

بهتره برای یافتن برنامه مورد نظرت تو استور بگردی تا انجمن ها !!

Artam01
05-08-2015, 22:39
مثلن تو استور دنبال چی بگردی؟
وقتی نمی دونی اسم برنامه چیه چطوری دنبالش بگردی؟

h_kh_1367
06-08-2015, 13:25
مثلن تو استور دنبال چی بگردی؟
وقتی نمی دونی اسم برنامه چیه چطوری دنبالش بگردی؟

دوست عزیز

وقتی تو استور بنویسی instagram فقط نرم افزار های رسمی رو بهت نشون نمیده !! یه لیست از همه نرم افزار های رسمی و غیر رسمی مرتبط رو نشون میده .

ضمنا استور به حدی هوشمند هست که با کمترین راهنمایی شما رو به برنامه مورد نظر می رسونه .

Artam01
06-08-2015, 23:14
وقتی تایپ می کنم بی تالک فقط یه مشت بازی مازی میاره بعد من یه چیزی می خوام که ایرانی توش باشه که این هم ایرانی ها میتونن معرفی کنند.
یکی از رفقا رو می خواستم ویندوزی کنم همه ی این برنامه ها رو می خواست.

m.beh
10-08-2015, 15:39

سلام
در اینجور مواقع سعی کنید به سایت رسمی هر اپ برید و ببینید که آیا برای سیستم شما هم اراده شده یا نه مثلا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای بی تالک هست البته من خودم استفاده نمی کنم مطمین نیستم همن برنامه رو می خواید
ببینید فقط برای اندروید و ای او اس داره
اما تانگو سرچ کنی فکر کنم برای ویندوز فون هم داره
همه این ها با یه سرچ ساده تو اینترنت پیدا می شه که برای چه سیستمی هست یا نیست
موفق باشید

Artam01
10-08-2015, 17:05
سلام
در اینجور مواقع سعی کنید به سایت رسمی هر اپ برید و ببینید که آیا برای سیستم شما هم اراده شده یا نه مثلا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای بی تالک هست البته من خودم استفاده نمی کنم مطمین نیستم همن برنامه رو می خواید
ببینید فقط برای اندروید و ای او اس داره
اما تانگو سرچ کنی فکر کنم برای ویندوز فون هم داره
همه این ها با یه سرچ ساده تو اینترنت پیدا می شه که برای چه سیستمی هست یا نیست
موفق باشید

این ها را می دونستم که نداره دنبال برنامه های مشابه با همین کارایی بودم که بین ایرانی ها هم محبوب باشد.

divone30000
13-12-2018, 07:40
بله درست هست بهتر است به فروشگاه یا همان استور گوشیت مراچعه کنی و همه برنامه های معتبر را درانجا چستچو کنی