PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درست نصب شدن ویندوز 10

علی سنتوری37
30-07-2015, 22:15
من ویندوز10را دانلود کردم و با استفاده از برنامه رار اون باز کردم فایلی درون ان بودان را نصب کردم بعد ویندوز خودش شروع به نصب شدن کردوقتی برنامه نصب شد من خودم کارت گرافیک را نصب کردم ولی درایو سی هیچ اتفاقی برایش نیفتاد مثل وینودزهای دیگه که نصب میشه ودرایو سی کلا فرمت میشه اینجا این اتفاق نیفتاد الان سرعت رایانه هم کمی پایین است دوستان به نظر شما درست نصب شده است یا نه
من فایل دانلودی را روی دی وی دی هم ریختم ولی هر کاری کردم نشد که نصب کنم درواقع بالا نیامد ممنون میشم کمک کنید

وین رونی
30-07-2015, 22:38
شما فایل iso دانلود کردید.
باید این فایل ISO را از طریق نرم افزارهایی نظیر Nero ، UltraISO و … روی یک DVD رایت کنید و بعد از طریق DVD بوت کنید و مراحل نصب را انجام دهید

Mehrshad-msv
30-07-2015, 22:39
بنظرم اصلا جالب نبود کارتون. عجله کردید. حداقل یه دوماهی صبر می کردید. مایکروسافته ها زیاد نباید بهش اعتماد کرد. براش مهم نیست دهنمون صاف بشه دوباره سون یا 8 نصب کنیم فقط مدعا می کنه بیچاره!:دی

فکر کنم خیلیا که آپ کنن کلی مشکل بر بخورند تا لذت.:n27:

خب تو x11 موندن من موندم x12 از کجا در اومد! البته باز دوستان شاید بتونند کمک کنند من که وای می ستم خبره ها روسو کنند بعد برم سراغش...

Y@var
30-07-2015, 23:58
من ویندوز10را دانلود کردم و با استفاده از برنامه رار اون باز کردم فایلی درون ان بودان را نصب کردم بعد ویندوز خودش شروع به نصب شدن کردوقتی برنامه نصب شد من خودم کارت گرافیک را نصب کردم ولی درایو سی هیچ اتفاقی برایش نیفتاد مثل وینودزهای دیگه که نصب میشه ودرایو سی کلا فرمت میشه اینجا این اتفاق نیفتاد الان سرعت رایانه هم کمی پایین است دوستان به نظر شما درست نصب شده است یا نه
من فایل دانلودی را روی دی وی دی هم ریختم ولی هر کاری کردم نشد که نصب کنم درواقع بالا نیامد ممنون میشم کمک کنید

این کاری که شما کردین بهش میگن Upgrade و بعد از نصب سرعت جالبی نداره / بهترین راه Clean install یا نصب تر و تمیزه که یکی از روشاش رو دوستمون گفتن ولی این روش ایرادش اینه که بعد از نصب ویندوزتون اکتیو نیست و باید کرکش کنید. پس بهتره به جای این کار شما از گزینه ی Refresh install استفاده کنید (داخل ویندوز سرچ کنید پیداش میکنید) فقط مواظب باشید با انتخاب اشتباه کل هارد رو پاک نکنید و فقط بزنید درایو C فرمت شه/ اینطوری یه ویندوز تر و تمیز اکتیو شده دارین.

موفق باشید

علی سنتوری37
31-07-2015, 08:40
من این کار Refresh installکردم درست شد اما حالا نه استور کار میکنه نا برنامه های که باید به اینترنت وصل شد مثل اب هوا ایمیل فقط اینترنت اکسپلورا درست کار میکنه وقتی استور میزنم چند ثانیه میاد و بعدش میره مشکل از کجاست

Y@var
31-07-2015, 11:16
من این کار Refresh installکردم درست شد اما حالا نه استور کار میکنه نا برنامه های که باید به اینترنت وصل شد مثل اب هوا ایمیل فقط اینترنت اکسپلورا درست کار میکنه وقتی استور میزنم چند ثانیه میاد و بعدش میره مشکل از کجاست

احتمالا چون آپدیت ویندوزتون رو بستین / استور و اون برنامه ها به آپدیت ویندوز وصلن باید آپدیت رو فعال کنید و بعد امتحان کنین.

starpars
31-07-2015, 12:52
این کاری که شما کردین بهش میگن Upgrade و بعد از نصب سرعت جالبی نداره / بهترین راه Clean install یا نصب تر و تمیزه که یکی از روشاش رو دوستمون گفتن ولی این روش ایرادش اینه که بعد از نصب ویندوزتون اکتیو نیست و باید کرکش کنید. پس بهتره به جای این کار شما از گزینه ی Refresh install استفاده کنید (داخل ویندوز سرچ کنید پیداش میکنید) فقط مواظب باشید با انتخاب اشتباه کل هارد رو پاک نکنید و فقط بزنید درایو C فرمت شه/ اینطوری یه ویندوز تر و تمیز اکتیو شده دارین.

موفق باشید

یه گزینه دیگه هست نوشته Remove everything and reinstall Windows
اگه اونو بزنیم چی؟ بازم ویندوز اکتیو میمونه یا میپره؟

Y@var
31-07-2015, 15:57
یه گزینه دیگه هست نوشته Remove everything and reinstall Windows
اگه اونو بزنیم چی؟ بازم ویندوز اکتیو میمونه یا میپره؟

اگه اشتباه نکنم یه جایی خوندم نوشته بود بعد از اینکار وقتی به اینترنت وصل بشید سریع دوباره خودش اکتیو میشه / ولی تا امتحان نکنم مطمئن نیستم:n06:

SEPAHAN2012
01-08-2015, 18:18
دوستان توجه داشته باشند
اگر ویندوز 10 روسیستمشون درست کار نمیکنه تا یک ماه بعد از آپگرید میتونن برگردند به سیستم عامل قبلی شون.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Settings > Update & security > Recovery. Go back to Windows 7 or Go back to Windows 8.1

علی سنتوری37
02-08-2015, 18:46
مال من که اینترنت پرسرعت را دارم اپدیت ویندوز هم باز هست ولی نه استور نه ماشین حساب نه هواشناسی نه نقشه و خیلی هایدیگش اصلا باز نمیشه و گاهی وقتها هم اینترنت اکسپلورا اینطوری میشه