PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت با فيزيكي ها

hamed6861
15-09-2006, 16:16
سلام من رشته مهندسي فيزيك قبول شدم به نظر شما اين رشته از نظر سختي و اينده چگونه هست

deer
10-11-2006, 15:38
بهت تبريك مي گم مي توني توي سايت دانشگاه صنعتي شريف مطالب خوبي از اين رشته و ايندش به دست بياري اگر نتونستي پيدا كني برام ميل بزن من برات مي فرستم
[موفق باشی

mohammad24
10-11-2006, 23:00
سلام

مهندسی فیزیک؟
تاحالا همچین رشته ای نشنیده بودم. میشه توضیح بدید این چه رشته ای هست؟ کارشناسی هست یا ارشد؟

مرتضی nvcd
12-11-2006, 17:39
سلام
به شما تبریک می گویم.

مهندسی فیزیک ؟

کار شناسی فیزیک یا کارشناسی ارشد دارد اما مهندسی ؟

ولی همین الان برای شما صبر عاجل عنایت می کنم. البته اگر علاقه کافی باشد همه چیز راحت می شود .

mahdy1359
09-01-2007, 21:40
من هم فیزیک میخونم. واقعا باید عاشق فیزیک باشی والا کم میاری.

saba estakhri
29-12-2008, 20:50
من هم فیزیک خوندم ولی تو کنکور انتخاب من بدون علاقه بود . اما یه استادی داشتیم که خیلی مخ بود ولی کمی تو کلاس بچه هارو ضایع میکرد ومن به خاطر این موضوع تصمیم گرفتم درست و حسابی بخونم از اون استاد (مهندس خادم معارف)هم به همین خاطر تشکر میکنم اومیدوارم که اسمشونو اشتباه ننوشته باشم

andysaeed
22-01-2009, 20:00
فیزیک یه دانشگاه خوب توی تهران یا اصفهان یا تبریز..چه رتبه ای میخواد..من علاقه دارم اما نمیدونم صلاحه برم یا نه..وضعیت شغلیش هم مهمه...البته من علاقم به بخش های خاصی از فیزیکیه..مث مغناطیس...و امواج مغنناطیسی...نجوم و الکترونیک.
.

zahedy2006
22-01-2009, 22:12
فیزیک یه دانشگاه خوب توی تهران یا اصفهان یا تبریز..چه رتبه ای میخواد..
ما که همه تقریبا زیر 4000 هستیم (البته من خودم عمران قم هم قبول شدم که زیر فیزیک زده بودم-معلومه که عمران بهتره)

اون بخشهایی که دوست دارید رو می تونید جداگانه بخوانید ولی کلا آینده درست حسابی برای آدمهای عادی نداره!!!
البته نظر من بود

p0w3rfu7
11-02-2009, 17:21
سلام
ببخشید نمی دونم کجا باید این سوال رو بپرسم
کسی می دونه چرا نمی توان آمپر سنج رو به طور موازی در مدار بست من به پاسخ این سوال خیلی زود نیازدارم
ممنون

zahedy2006
11-02-2009, 22:57
سلام
ببخشید نمی دونم کجا باید این سوال رو بپرسم
کسی می دونه چرا نمی توان آمپر سنج رو به طور موازی در مدار بست من به پاسخ این سوال خیلی زود نیازدارم
ممنون

این سوال جاش اینجا نیست
اما
همانطور که می دانید آمپرسنج را می بندند تا شدت جریان که اونهم وابسته به مقاومت مجموع مدار هست را به ما بگه
شدت جریان = مجموع مولد / مجموع مقاومت

از این رو نباید مقاومت داشته باشه (یعنی آمپرسنج ایده آل مقاومتش صفر است)
وقتی چیزی مقاومتش صفرباشه انگار سیم بدون مقاومت است و اگر به صورت موازی ببندیدش اتصال کوتاه ایجاد می کنه