PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Arsenal FC | توپچی ها | فصل 2015-2016

cescjoon
29-07-2015, 14:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arsenal Football Club

Founded: 1886
Nickname: The Gunners

Ground: Emirates Stadium

Capacity: 60,338

Chairman: Sir Chips Keswick
Manager: Arsène Wenger

Honours

European Fairs Cup
UEFA Cup Winners' Cup
FA Community Shield
Football League Cup
FA Cup
First Division/Premier League

1
1
13
2
12
13

Emirates Stadium

Arsène Wenger

Arsenal.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cescjoon
29-07-2015, 18:00
ابو دیابی با قراردادی آزاد به مارسی پیوست

یکی از بازیکن های که مصدومیت فوتبالش رو نابود کرد.
زمانی که مصدومیت های چند سال اخیر گریبان گیرش نشده بود از بهترین هافبک های انگلستان بود.
اگر مصدومیت سراغش نمی اومد مطمئنا بازیکنی در حد و اندازه یایا توره می شد.
باشگاه و بخصوص آرسن ونگر در این چند سال همیشه از او حمایت کردند
و با وجود مصدومیت های طولانی همیشه عضوی از لیست آرسنال بود.
امیدوارم در تیم جدیدش موفق بشه.

cescjoon
31-07-2015, 19:46
سانتی کازورلا و تئو والکات بطور رسمی قراردادشون با آرسنال رو تمدید کردند

قرار داد تئو والکات 4 ساله است که هفته ای 140 هزار پوند دریافت می کنه.
این میزان دستمزد هفتگی بالاترین مقدار دستمزد در آرسنال است. اوزیل و سانچز هم به همین مقدار از باشگاه دریافت می کنند.

cescjoon
02-08-2015, 19:37
آرسنال 1 - 0 چلسی

بلاخره ونگـر موفق شد مورینیو رو شکست بده.
بازی خیلی با یک Community Shield معمولی فاصله داشت.
با توجه به کل کل های مورینیو و ونگر انتظار چنین بازی داغی هم می رفت.
گل چمبرلین فوق العاده بود.
پیتر چک هم خیلی خوب بازی کرد و روی صحنه ضربه آزاد اسکار خیلی خوب دروازه رو نجات داد.
جالبه این سومین بازی چک برای آرسنال بود که با سومین جامش همراه شد.
آخر بازی هم با هر دو دست سه رو نشون میداد پشت سر هم که میتونه نشان از همین موضوع باشه.
تبریک به همه آرسنالی ها امیدوارم با بازگشت بازیکنانمون و احتمالا خرید مهاجم یک فصل پر از جام رو سپری کنیم

M . Sayid
02-08-2015, 20:09
چقدر این ژیرو خوبه ! کاملا به بازی آرسنال می خوره ! اگه والکات رو بزاره نوک حمله و ژیرو بشه ذخیرش جفتشون نابود میشن !

چک هم توی تیم جدیدش خوب بود ، ولی تا وقتی کوژیلنی تو دفاعه ، چندان مهم نیست دروازه بان کیه ! خودش یه تیمه رسما !

و در آخر هم تبریک به هواداران آرسنال !

Pessimist
07-08-2015, 20:13
سلام دوستان ممنون بابت تاپیک
دو سال قبل من تاپیک زدم خوش یمن بود و تیم تونست بعد از نه سال جام بگیره سال قبل هم اون دوستمون تاپیک زد تیم تونست قهرمانی جام حذفی رو تکرار کنه امیدوارم امسال هم بتونیم جام بگیریم چقدر خوبه که اون جام لیگ برتر باشه.

من یه چیزی که میخواستم سال قبل بگم و کلا یادم رفت اینه که من یه دوست اینترنتی پیدا کردم که تو لندن زندگی میکنه و اتفاقا طرفدار آرسنال هم هست. ما یه سه چهار ماهی با هم چت کردیم و یه مقدار با هم صمیمی شدیم تا اینکه نزدیک های کریسمس بود که به من گفت میخواد پیراهن آرسنال رو به عنوان هدیه واسم بفرسته. اولش باور نمیکردم و فکر میکردم دروغ میگه چون خیلی بعید بود یه همچین چیزی اما خب دیدم خارجی ها اصلا تو فرهنگشون تعارف ندارن دیگه منم آدرس بهش دادم و اونم گفت چه شماره ای میخوای من گفتم شماره 10 ویلشر بعد زنگ زده بود پرسیده بود گفت اگه بخوام میتونن اسم خودمم روش حک کنن ولی من گفتم همون شماره 10 ویلشر خوبه. خلاصه اینکه چند وقت گذشت منم چون درگیر دانشگاه و اینا بودم کلا یادم رفته بود میخواست پیراهن آرسنال رو بفرسته تا اینکه یه روز نزدیک های ظهر بود که تو خونه نشسته بودم یکی زنگ خونه رو زد و مامانم در رو باز کرد و بعد از بیرون منو صدا زد گفت پست چی یه بسته واست آورده منم رفتم دم در و باورم نمیشد که هدیه شو واسم فرستاده. پست چی 23 هزار تومن از من گرفت و بسته رو داد منم اومدم تو و سریع بسته رو باز کردم بقیه اعضای خانواده که تا اون روز اصلا نمیدونستن من یه دوست تو انگلیس دارم خشکشون زده بود مخصوصا برادر بزرگترم که خودش طرفدار منچستره. خلاصه بسته رو باز کردم و دیدم چه بسته بندی قشنگی داره حتی تا نایلون رو هم فرستاده بود در کنار پیراهن یه کارت کوچیک بود که آرم باشگاه آرسنال روش بود و یه کارت پستال هم با دست خط خودش فرستاده بود. روی بسته پستی نوشته بود 57 یورو که من حساب کردم چیزی حدود 250 هزار تومن به پول اینجا میشد دیگه واقعا نمیدونستم چی بگم سریع چند تا عکس ازش گرفتم و روی واتس آپ واسش فرستادم و کلی تشکر کردم. هنوز که هنوزه دوستیمون ادامه داره و کلی در مورد باشگاه آرسنال با هم حرف میزنیم.

من یه چند تا عکس از پیراهن گرفتم که امیدوارم خوشتون بیاد.

cescjoon
09-08-2015, 14:16
خب امروز اولین بازی لیگ رو در خانه مقابل وستهام باید انجام بدیم.
بازی ساعت 17 و از شبکه سه هم پخش میشه.

وستهام تیمی هست که نسبت به فصل قبل ترکیبش زیاد تغییر نکرده ولی کادر فنی رو عوض کردند.
با رفتن سم آلاردایس که نیم فصل اول خوب کار کرد ولی به مرور زمان در نیم فصل دوم افت داشت اونا اسلاون بیلیچ رو آوردن. مربی که 6 سال هدایت تیم ملی کرواسی رو بر عهده داشته و خیلی هم خوب نتیجه گرفته اما بعد از اون در لوکوموتیو موسکو و بشیکتاش موفقیتی کسب نکرده. تیم های اسلاون بیلیچ معمولا فیزکی کار می کنن که این موضوع یکی از نقاط ضعف آرسنال در چند سال اخیر بوده.
به علاوه اینکه اونها دیمیتری پایت رو هم از مارسی به خدمت گرفتن که هافبک نفوذی خیلی خوبی در دو فصل اخیر نشون داده و باید دید این فصل در انگلیس چطور کار میکنه.

اما در مورد آرسنال خبر ناراحت کننده ای که چند روزی منتشر شده مصدومیت دوباره جک ویلشر هست.
درست زمانی که ونگر داشت تاکید می کرد ویلشر باید یک فصل تمام بدون مصدومیت بازی کنه تا فرم اصلی اون رو ببینیم دوباره دچار مصدومیت شد. این مصدومیت در تمرینات قبل بازی با چلسی بوجود اومد و مثل اینکه گابریل روی پای ویلشر تکل رفته جالب این هست که بعد از این خبر خیلی ها به صفحه توئیتر گابریل حمله کردند که واقعا حرکت زشتی بوده.
قبل از بازی با چلسی ونگر گفت مصدومیت ناچیزه و احتمالا 3 تا 5 روز زمان میبره اما بعد مشخص شد مصدومیت حادتر از این حرفاست و بین 6 تا 8 هفته زمان میبره اما مثل اینکه امروز متخصصی که ویلشر زیر نظر اون هست ادعا کرده میتونه 1 ماهه اون رو برگردونه.
از طرف دیگه سانچز هم برگشته و ونگر از آمادگی اون متعجب شده ولی بازم گفته احتمالش خیلی ناچیزه در مقابل وستهام بازی کنه.
احتمالا باید در مقابل وستهام شاهد ترکیبی مشابه با بازی هفته پیش با چلسی باشیم.
امیدوارم قدم اولمون در لیگ رو محکم برداریم چون در این فصل قهرمانی لیگ هدف اصلی آرسنال است.

Pessimist
09-08-2015, 20:37
متاسفانه لیگ امسال رو با یه باخت خونگی آغاز کردیم.

من بازی رو ندیدم و با گوشیم لحظه به لحظه نتیجه رو چک میکردم اما به نظر میرسه تیم عملکرد خوبی داشته که جای خوشحالی داره. مثل دو سال قبل که ما هفته اول باختیم اما بیشتر فصل صدرنشین بودیم. به نظر من بچه ها بعد از برد پر گل مقابل لیون و شکست دادن چلسی یه مقدار دچار غرور شده بودن. امیدوارم هفته های بعد بتونیم جبران کنیم.

jamalu
09-08-2015, 22:07
من یک ربع آخر رو دیدم. خیلی خسته به نظر میرسیدن...

A/|\IR
09-08-2015, 23:16
امروز واقعا با بد شانسی باخیتم و اشتباهات فردی خیلی بهمون ضربه زد!
بازی رو خوب شروع کردیم و و موقعیت های خوبی داشتیم ولی رو اشتباه چک دو گل خوردیم تا گل دوم بازم امید به جبران بود ولی بعد گل دوم دیگه کار سخت شد خستگی سانچنز و 100% نبودن بعضی بازیکن ها بی تاثیر نبود
خروج اشتباه چک از دروازه باعث شد که گل اول رو بخوریم و یعد از اون هم با شوت غیر منتظره چک کاملا قافل گیر شد!

cescjoon
11-08-2015, 16:00
هنوز تو شوک بازی یکشنبه هستم
اینکه با چنین روحیه خوبی فصل رو شروع کنیم و بعد یک بازی بد رو به نمایش بذاریم با عقل جور در نمیاد.
بازی شباهت زیادی به بازی با موناکو فصل قبل داشت. این مشکل سراسیمگی آرسنال بعد از دریافت گل بسیار آزاردهندست.
البته من احساس کردم بازی با وستهام کمی هم دچار غرور شده بودیم و از حرکات انفرادی برخی بازیکنان مشخص بود.
نمیشه تک به تک نام برد اسمه بازیکنها و تحلیلشون کرد چون معتقدم در اون بازی کل تیم بد بود و هیچ بازیکنی خوب کار نکرد.
همونطور که احساس می کردم دیمیتری پایت خیلی تیم رو آزار داد و از حق نگذریم کلا وستهام تیم آماده ای بود.
یه حسی بهم میگه آرسنال به این باخت نیاز داشت چون این یک شوک در همون ابتدای فصله این باعث میشه غرور الکی نداشته باشیم هم اینکه همچنان 37 هفته دیگه وجود داره پس خیلی نگران کننده نیست.
ونگر معتقده مربی خوب کسی هست که دوران باخت تیم رو کاهش بده و نذاره اون تبدیل به یک نوار ناکامی و شکست بشه پس امیدوارم در مقابل کریستال پالاس جبران کنیم تا دوباره روحیه برنده شدن رو پیدا کنیم.

pinchingholian
16-08-2015, 21:49
کریستال پالاس ۱ آرسنال ۲
۳ امتیاز خارج از خانه شیرین در دومین دربی فصل آرسنال دربرابر کریستال پالاس بدست آمد.

در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس آرسنال مهمان کریستال پالاس بود .

ترکیب ارسنال:چک.بلرین.کوشیلنی.مرت ه ساکر.مونریال.کوکلین.کازورل .اوزیل.رمزی .سانچز.ژیرو

داور:لی میسون

دقیقه 5 روی یک حرکت عالی اولین موقعیت برای آرسنال شکل گرفت.سانچز توپ را به ژیرو داد این بازیکن توپ را با پشت پا به رمزی داد،ارون توپ را به بیرون و روی 6 قدم برای خود ژیرو فرستاد اما تکل موفق دفاع پالاس مانع ورود توپ به دروازه شد.

دقیقه 6 بازی کرنر دوم پالاس تبدیل به ضد حمله برای آرسنال شد،کازورلا توپ را در عمق به اوزیل داد،مسوت پاس بی نقصی را بلافاصله به سانچز داد ،اما این
موقعیت عالی را الکسیس در دو مرحله از دست داد،شوت دوم در برگشت را مک ارتور از روی خط بیرون کشید.

دقیقه 9 شوت پشت محوطه جریمه از رمزی در اغوش مک کارتی قرار گرفت.

دقیقه 10 سانچز روی یک توپ ربایی از سمت راست محوطه حریف به تو زد و در عرض شوت خود را زد که توپ بازهم به مدافعین حریف برخورد کرد و راهی درچارچوب نیافت.

دقیقه 14 بازی ارسنال مزد برتری خود را گرفت.سانچز پاسی را به اوزیل داد,مسوت در عرض توپ را سانتر کرد و در شرایطی دشوار این ژیرو بود که روی یک ضربه چکشی اولین گل فصل آرسنال را به زیباترین شکل به ثمر رساند.

دقیقه 22 بازهم روی یک توپربایی از سانچز آرسنال صاحب توپ شد که شوت این بازیکن از زاویه بسته را مک کارتی دفع کرد.

دقیقه 26 ضربه سر سانچز روی پاس ارسالی اوزیل به بیرون زده شد.

دقیقه 27 وارد بازی را به تساوی کشاند.پانچیون از چپ منطقه بازی را عوض کرد و درنهایت ضربه پای راست وارد روی زمین وارد کنج پایینی دروازه چک شد .

دقیقه 31 شوت کازورلا از روی خط 18 قدم به بالای دروازه رفت.دقیقه 37 بازهم از روی ضد حمله و باز هم از چپ و باز هم اوزیل موقعیتی را ساخت,پاس نهایی مسوت در دهانه دروازه به رمزی رسید و ارون با یک پشت پا دروازه را هدف گرفت،اما بازهم مک کارتی بود که با شیرجه بلند خود مانع گل ارسنال شد
در نهایت نیمه اول با تساوی 1.1 به پایان رسید.
اوزیل در نیمه اول قطعا بهترین بازیکن زمین بود ،چندین پاس طلایی از این بازیکن در نیمه اول موقعیتهای فراوانی را برای آرسنال به همراه داشت.

دقیقه 49 ضربه ویکهام روی سانتر زاها از سمت راست به تیر دراوزه آرسنال برخورد کرد.
آرسنال کماکان در حال وارد کردن فشار به حریف بود که در دقیقه 55 بازی به نتیجه رسید.بلرین توپ را تکضرب روی دروازه ارسال کرد،الکسیس به خوبی از پشت یار حریف بلند شد و ضربه سر را زد،توپی که داشت وارد دروازه میشد را دلینی که قصد قطع توپ داشت به تور دروازه خودی چسباند تا حساب 2،1 به سود توپچی ها تغییر کند.

چمبرلین در دقیقه 65 جایگزین کوکلنی شد که احتمال اخراج شدنش بود.

دقیقه 68 باز هم اوزیل پاس خوبی را اینبار برای رمزی مهیا کرد که ضربه سر ضرب ارون با پای چپ با اختلاف از روی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 75 ارتتا جایگزین الکسیسی شد که هنوز به مرز صد در صد امادگی نرسیده است.

دقیقه 83 گیبس جایگزین اوزیل شد.مسوت بدون شک بهترین بازیکن آرسنال در این بازی بود.

دقیقه 87 روی یک کرنر که میسون به پالاسی ها هدیه داده بود چیزی نمانده بود که حساب بازی 2.2 شود.
یک دقیقه بعد چک روی کرنری دیگر توپ را روی خط دروازه ازان خود کرد.

تعویضهای دفاعی ونگر در دقایق پایانی آرسنال را در فشار قرار داده بود و تیم حریف را در فاز حمله قرار داد.
دقیقه 90 ضربه پای چپ کازورلا روی پاس رمزی در موقعیت ضدحمله را مک کارتی عالی برگشت داد.

در دقایق تلف شده چمبرلین هم موقعیت خوبی داشت که باز هم مک کارتی توپ را برگشت داد.

در نهایت اولین 3 امتیاز فصل آرسنال در دربی شهر لندن بدست امد.دو بازی و 3 امتیاز کارنامه آرسنال تا هفته دوم لیگ برتر است
منبع: Arsenal.ir

pinchingholian
16-08-2015, 21:50
پیروزی، الکسیس و اوزیل

مصاحبه ونگر پس از پیروزی برابر پالاس...

در مورد پیروزی...

واکنش قدرتمند خود را نشان دادیم و جنبه های متفاوتی از بازیمان را به نمایش گذاشتیم که در لیگ برتر حیاتی هستند. در نیمه اول بازی خوب و روانی داشتیم و هنگامی که آنها بازگشتند و نتیجه 1-1 شد آزمون ذهنی بزرگی برای ما بود تا ببینیم چطور می توانیم واکنش نشان دهیم. موفق شدیم گل دوم را بزنیم و بعد از آن در نیمه دوم مجبور بودیم با چنگ و دندان برتری خود را حفظ کنیم و بجنگیم که به خوبی انجامش دادیم. خوشحالم زیرا جنبه های متفاوتی را ارائه کردیم در این فصل خیلی مهم خواهند بود.

در مورد گل تساوی بخش پالاس...

گل را [هنوز] دوباره ندیده ام اما کوشلنی امروز عملکرد خیلی قدرتمندی داشت. شاید به طور غیر ارادی پشتش را برگردانده، نمی دانم اما در مجموع از [نحوه] گلی که خوردیم راضی نیستم. از طرف دیگر آزمون خوبی برای ما بود چون اینجا برای همه ورزشگاه سختی است که بازی خود را ببرند. مطمئنم تیم های قدرتمند زیادی را اینجا خواهند برد و گرفتن 3 امتیاز امروز برای ما در لیگ برتر نقطه عطفی بود. اگر امروز می باختیم ضربه ذهنی شدیدی می خوردیم.

در مورد این که فرانسیس کوکلن خوش شانس بود که در زمین ماند...

اینطور فکر نمی کنم. مستحق دریافت کارت زرد نبود. فشار برای اخراج شدن او وجود داشت. بین دو نیمه کمی درنگ کردم اما آن فشار همواره وجود داشت. پس از آخرین خطا حس کردم دیگر جایی برای تصمیم [دیگری] وجود ندارد.

در مورد این که کوکلن فکر کرد اخراج شده است...

نه دستش را روی سرش گذاشت چون فکر می کرد ضربه آزاد شکل نگرفته نه به خاطر این که فکرد کره باشد اخراج شده است.

در مورد این که پالاس سعی می کرد او اخراج شود...

هر گاه او در صحنه ای مداخله می کرد جمعیت پشت این تصمیم بود و داور را تحت فشار می گذاشت. فکر کردم 60 دقیقه گذشته و نمی خواهم اخراج شود، چاره دیگری هم نداشتم.

در مورد الکسیس...

او قدرت جلو رفتن و فشار روی حریف را با خود می آورد. او موقعیت های گل را می آورد. وقتی بازی 1-1 بود تصادفی نبود که روی سر وارد ضربه سر را زد و شاید گلی به سبک الکسیس بود. تمایلش بیشتر از آمادگی بدنیش است، هنوز از نظر جسمی کمی ناآماده است اما او یک مبارز است.

در مورد الیویه ژیرو...

ژیرو آن گل را زد و او مهم بود چون باید توپ های بلند زیادی را میزد. فکر می کنم نسبت به بازی های اخیر عملکرد قدرتمند تری ارائه کرد.

در مورد مسوت اوزیل...

عملکرد خیلی خوبی داشت. برای عبور از پشت زمین و مناطق فشرده حضورش مهم بود. تماشای کیفیت و هوش پاس دادنش لذت بخش است. چیزی که به شما گفتم این است که انتظاری که از او در این فصل دارم زدن چند گل بیشتر است. در بقیه کارهای بازی سازی او خارق العاده بود. او سخت تر از چیزی که مردم فکر می کنند تلاش می کند. در دفاع تماشایی نیست اما می خواهد کار را انجام دهد و به تیم کمک کند. چیزی که در بازی امروزش دوست داشتم این بود که بارها بدون توپ پشت مدافعان حرکت کرد که از انجایی که او دوست دارد با توپ حرکت کند کمی جدید است. امروز بازیش را بهتر ترکیب کرد.

در مورد سانتی کازورلا...

کازورلا در شروع بازی وقتی توپ از مدفاعان ما [به خط میانی] می آید مهم است چون بهتر از هر کس دیگری می تواند از عمق خط هافبک به قسمت هجومی مرکز زمین برود و فشار را از بین ببرد. به این خاطر است که او را در پستی مرکزی تر قرار داده ام. او دیگر بازیکنی نیست که در کناره ها بتواند حرکات اورلب داشته باشد و توپ را ارسال کند
منبع:Arsenal.ir

jamalu
17-08-2015, 09:22
پیروزی شکننده ای بود و هر لحظه ممکن بود با تساوی یا شکست عوض بشه.
ولی نکته ی مثبت این بود که تیم نشون داد میتونه تو یه روز نه چندان خوبش هم با تمام توان بجنگه و به هر قیمتی 3 امتیاز رو بگیره.
تو چند فصل اخیر، بعد از باخت لازم بود یه تساوی بیاریم تا اعتماد بنفس به تیم برگرده. خوشحالم که اینبار داستان فرق داشت.

اینقدر نگران کم کردن فاصله با چلسی بودیم که من سیتی از قلم افتاد!!! حداقل تو این مقطع فصل بهتره بیشتر نگران سیتی باشیم.

Pessimist
17-08-2015, 13:05
تبریک میگم دوستان.... برد خوبی بود و اومدیم 11 جدول

راستی امروز تولد تیری هانری اسطورره آرسناله.... تولدت مبارک اسطوره.... هیچ وقت از یاد ما نمیری!

jamalu
22-08-2015, 12:49
جالبه تو تاپیکهای رقبا بحث اینکه کی بیشتر خرج کرده داغ شده.
این وسط آرسنال هم جزو پرخرجها به حساب میاد انگار! شاید "چک" رو 100 میلیون خریدیم و خودمون خبر نداریم!
شاید هم اینکه هیچکدوم از خریدهامون تو سه سال اخیر، حتا خریدهای به نسبت گرونمون (کازورلا، اوزیل، الکسیس) نخاله از آب در نیومدن، برای رقبا قابل هضم نیست...

هنوز هم امیدوارم زلاتان رو به هر قیمتی بخریم. چون فکر میکنم تنها چیزیه که برای رسیدن به قهرمانی لیگ و اروپا کم داریم.
شاید اون موقع واقعن جزو پرخرجها باشیم که کاملن ارزششو داره...
اگر هم نمیخریم، بهتره هرچه زودتر مهاجمهامون به آخرین حد پتانسیلشون برسن. پوسیدیم...!

cescjoon
22-08-2015, 22:17
جالبه تو تاپیکهای رقبا بحث اینکه کی بیشتر خرج کرده داغ شده.
این وسط آرسنال هم جزو پرخرجها به حساب میاد انگار! شاید "چک" رو 100 میلیون خریدیم و خودمون خبر نداریم!
شاید هم اینکه هیچکدوم از خریدهامون تو سه سال اخیر، حتا خریدهای به نسبت گرونمون (کازورلا، اوزیل، الکسیس) نخاله از آب در نیومدن، برای رقبا قابل هضم نیست...

هنوز هم امیدوارم زلاتان رو به هر قیمتی بخریم. چون فکر میکنم تنها چیزیه که برای رسیدن به قهرمانی لیگ و اروپا کم داریم.
شاید اون موقع واقعن جزو پرخرجها باشیم که کاملن ارزششو داره...
اگر هم نمیخریم، بهتره هرچه زودتر مهاجمهامون به آخرین حد پتانسیلشون برسن. پوسیدیم...!

همین که چند ساله تونستیم جلوی خروج ستاره ها رو بگیریم یک موفقیت بوده.
طرفدران تیم های رقیب انتظار دارند آرسنال همیشه فصل رو با از دست دادن بهترین هاش شروع کنه و حالا که اینطور نیست کمی براشون سخته انگار

تا الان آرسنال "چک" رو به قیمت 14 میلیون یورو خریده و این تنها خرید تابستانی باشگاه بوده.

در مقابل چلسی قهرمان سال گذشته بدون اینکه مهره مهمی از ترکیب اصلی جا بشه جز چک، دروگبا و فیلپه لوئیز که هیچکدام جز ترکیب اصلی فصل گذشته نبودن "بگوویچ" 11.25 میلیون یورو "ناتان" 6.2 میلیون یورو "پدرو رودریگوئز" 27 میلیون یورو "بابا رحمان" 26.8 میلیون یورو رو به خدمت گرفته البته اونها "فالکائو" رو بصورت قرضی از موناکو به تیمشون اوردن و هفته ای 140 هزار پوند هم دستمزد می گیره از همه اینها گذشته بعد از یک تساوی و یک باخت چنان سراسیمه شدن که امروز شنیدم 69 میلیون پوند+کوادرادو یا اسکار یا ویلیان رو برای به خدمت گرفتن "پوگبا" به یوونتوس پیشنهاد دادن و در نهایت اونها به احتمال زیاد "استونز" رو هم از اورتون می خرن پیشنهاد آخر چلسی 30 میلیون پوند بوده.

اما لیورپول که احتمالا پنجره نقل و انتقالات برای اونها به اتمام رسیده "اینگز" از برنلی، "بوگدان" از بولتون، "میلنر" از منچستر سیتی رو بصورت بازیکن آزاد به خدمت گرفتن اما خرج های این تیم: "بنتکه" 46.5 میلیون یورو "کلاین" 17.6 میلیون یورو "فیرمینو" 41 میلیون یورو و "گومز" رو به قیمت 4.9 میلیون یورو اونها جرارد، جانسون، استرلینگ و لامبرت رو از دست دادن.

منچسترسیتی: "رحیم استرلینگ" 69.4 میلیون یورو "اوتامندی" 45 میلیون یورو "فابین دلف" 11.5 میلیون یورو "پاتریک رابرتز" 7.2 میلیون یورو البته نباید از حق گذشت که اونها خیلی از بازیکن ها ذخیره خودشون رو مثل ژکو، یووتیچ، میلنر و غیره رو از دست دادن

و اما در آخر منچستریونایتد که باز هم مثل سال گذشته تابستان ولخرج کننده ای داشت: "دارمیان" 18 میلیون یورو، اشنایدرلین 35 میلیون یورو "دمپای" 34 میلیون یورو "شواینی" 20.25 میلیون یورو خروجی های مهم اون ها: فن پرسی، دیماریا و رافائل هستند.

با توجه به شواهد در نهایت میشه گفت هیچ عقل سلیمی نمیتونه آرسنال رو لیست پر خرج های این فصل قرار بده.

pinchingholian
28-08-2015, 15:54
آرسنال گروه خود را شناخت

آرسنال در گلدان دوم قرار داشت و به قید قرعه در گروه F قرار گرفت.

بایرن مونیخ المپیاکوس و دیناموزاگرب 3 تیم دیگر این گروه هستند.
نتایج کامل قرعه کشی:
بایرن و آرسنال که در گروه F با هم همگروه شده اند، در فصول 13-2012 و 14-2013، در مرحله یک هشتم نهایی مقابل هم قرار گرفتند که هر دو بار بایرن راهی مرحله بعد شد. دو تیم در فصل 01-2000 هم در مرحله گروهی با هم روبرو شدند که بایرن از رویارویی با توپچی ها، یک پیروزی و یک تساوی به دست آورد.

Pessimist
29-08-2015, 13:22
گروه بدی نیست. هر چند که با وجود بایرن یه مقدار اول شدن سخته اما اگه مثل سال قبل از همون اول بازی ها رو شل نگیریم قطعا صعودمون کار سختی نخواهد بود. امروز هم با نیوکاسل بازی داریم که امیدوارم بتونیم برنده باشیم خدا کنه ونگر دیگه مثل بازی با لیورپول یه خط دفاع عجیب و غریب رو نفرسته تو بازی.....

pinchingholian
29-08-2015, 20:13
نیوکاسل یونایتد 0-1 آرسنال

Pessimist
02-09-2015, 21:19
خب مهلت نقل و انتقالات هم تموم شد و باید با همین بازیکن ها به کارمون ادامه بدیم فقط خدا کنه مصدوم ندیم مخصوصا تو خط حمله

jamalu
07-09-2015, 14:45
خب اوضاع تو همین اول فصل میتونه حسابی بهم بریزه. باید ببینیم تیم تو بازیهای سخت ماه سپتامبر چه عملکردی میتونه داشته باشه...

اولن که ولبک رو به این زودیها نخواهیم دید. جراحی زانو که حدس میزنم شیش ماه بعد بتونه بازی کنه و این یعنی آپشنهای کمتر تو خط حمله.
و اگه عملکرد بقیه ی مهاجمها هم در حد بازیهای سال 2015 باشه، باز هم باید قید یه پیشرفت و تحول اساسی رو زد. مگر اینکه واقعن به قول ونگر راه حل داخل باشگاه باشه!

بعد از بازی خونگی جلوی استوک چهار تا بازی خارج از خونه داریم به ترتیب با زاگرب، چلسی، تاتنهام، و لستر.
یه عملکرد خوب یعنی نیروی محرکه برای ادامه ی فصل و گرفتن نتایج ضعیف یعنی بحران.

کوکلن موثرترین بازیکن ماه آگوست شناخته شد. چک و اوکس دوم و سوم شدند.

hossein blak
09-09-2015, 23:02
مصدومیت ولبک 6 ماه دیگر او را خانه نشین کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%84%D8%A8%DA%A9_6_%D9%85%D8%A7%D9%87_%D8%AF%DB%8 C%DA%AF%D8%B1_%D8%A7%D9%88_%D8%B1%D8%A7_%D8%AE%D8% A7%D9%86%D9%87_%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86_%DA%A9%D8% B1%D8%AF/48564/14230925)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دنی ولبک مهاجم آرسنال و تیم ملی انگلیس به دلیل مصدومیت 4 ماه را دور از فوتبال گذرانده و انروز مشخص شده برای برگشت به میادین 6 ماه دیگر باید صبر کند.

pinchingholian
12-09-2015, 19:40
با گلزنی والکات و ژیرو
پیروزی خانگی آرسنال مقابل استوک
آرسنال در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-0 استوک را شکست بدهد و به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کند.

به گزارش "ورش سه"، شاگردان آرسن ونگر در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت به سه امتیاز این دیدار خانگی رسیدند.
آرسنالی ها بازی را هجومی آغاز کردند و می توانستند در همان دقایق ابتدایی به گل برسند اما ضربه ‏الکسیس سانچز در دقیقه 8 بازی به تیر دروازه حریف برخورد کرد.‏

حملات میزبان ادامه پیدا کرد و بعد از اینکه دروازه بان استوک در دقیقه 24، یک موقعیت را از کازورلا ‏گرفت، سرانجام قفل دروازه این تیم در دقیقه 31 باز شد.‏
پاس در عمق خوب از مسوت اوزیل، تئو والکات را در موقعیت گلزنی قرار داد و این مهاجم سرعتی هم با ‏یک ضربه مطمئن، دروازه باتلند را باز کرد.‏
بعد از این گل جریان بازی متعادل تر شد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی در این ‏نیمه با همان یک گل به پایان رسید.‏
نیمه دوم هم با حملات آرسنال دنبال شد و به جز یکی دو موقعیت پراکنده از بازیکنان استوک، این تیم ‏میزبان بود که توپ و میدان را در این نیمه هم در اختیار داشت. بعد از اینکه شاگردان ونگر چند موقعیت ‏خوب را از دست دادند، در نهایت الیویه ژیرو در دقیقه 88 گل دوم توپچی ها را به ثمر رساند.‏

ارسال کازورلا روی یک ضربه آزاد، در مقابل دروازه به ژیرو رسید و او با ضربه سر، برتری آرسنال ‏را به دو گل افزایش داد.‏
یک دقیقه بعد، لورن کوشیلنی می توانست گل سوم آرسنال را به ثمر برساند اما واکنش خوب باتلند، مانع ‏از به ثمر رسیدن گل بعدی میزبان شد. در نهایت بازی با همان نتیجه 2-0 به پایان رسید تا توپچی ها به ‏رتبه دوم جدول صعود کنند.‏
منبع: varrzesh3.com

pinchingholian
12-09-2015, 19:58
ترول ارسنال

1.ترکیب بیشرین مقدار مصدومیت در ارسنال...

2.در این تصویر به هوادای ارسنال میگه که بازی فیفا 16 رو نخرن -فقط کافیه چک رو از چلسی به ارسنال ترنسفر کنید.

3.در این تصویر ارسنال محکوم به دفاع اتوبوسه....

4.افتخارات گرانبها....

5.ترول خوش حالی ونگر پس از برد مورینیو بعد قرنها

6.پیش بازی ارسنال-چلسی

7.رویش والکات

8.ناکامی در جذب بازیکن

9.انتخاب شماره 33 توسط چک در راه پیروی از لورد بنتدر مفقود ...

10.ضربات دقیق ابو....

11.نحوه پذیرفته شدن چک در ارسنال...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c92.jpg

12.ویچک شزنی عقده ای..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f3d.jpg

13.گفتگوی طرفداران ونگر و اتوبوس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 224.jpg

14.تفاوت کسب جام در ارسنال و بارسلونا برای بازیکنان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 47c.jpg

15.ارسنال در اول فصل قهرمان شد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dc4.jpg

16.عملکرد یک هم تیمی خوب...موقع گلزنی دیگری.(کوشیلنی موقع گلزنی مرته)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 409.jpg

17.عملکرد یک به سه و درخشان فصل پیش ارسنال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1bf.jpg

18.تفاوت گلزنی !!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 067.jpg

19.پادشاهی در اف ای کاپ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 184.jpg

20.گل عجیب و غریب خواستید؟! سانچزو صدا کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c89.jpg

21.چالش کشیدن مسی...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fea.jpg

22.بودجه دست نخورده ارسنال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 36a.jpg

23.ونگرو و بساز بفروش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 458.jpg

24.سانچز به تنهای..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a2f.jpg

25.نامردان جام پرست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d25.jpg

26.هوادار منتظر گلزنی ارسنال به چلسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] daf.jpg
27.خخخخ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ebc.jpg

خدانگهدار

hossein blak
18-09-2015, 23:54
ونگر: فشار زیادی روی مورینیو است و باید با این همه فشار کنار بیاید

آرسن ونگر در آستانه بازی با چلسی در جمع خبرنگاران گفت:

"مربیگری وقتی اوضاع مطابق میل شما پیش نمی رود چنان لذت بخش نمی شود و مربیان بزرگ باید با این شرایط کنار بیایند.
مردم به امید دیدن بازی خوب به استادیوم ها می آیند. پس باید ما به بازی ای که در مقابل چلسی انجام میدهیم تمرکز کنیم تا تماشاگران راضی باشند. من به دیگر اتفاقات اهمیت نمیدهم فقط و فقط به فوتبال فکر میکنم.
میدانیم که عملکر ما در این فصل ما رتبه ما در جدول آخر فصل خواهد بود و باید در بازی های بزرگ نتیجه بگیریم. من به جایگاه چلسی در جدول توجه نمیکنم. امیدوارم هر دو تیم مخصوصا آرسنال نمایش خوبی ارائه دهیم."

hossein blak
19-09-2015, 11:47
پیش بازی چلسی و آرسنال؛ آقای خاص و آقای پورفسور، جنگ، دعوا ، سکوت

دارد تا بتواند موقعیت نامناسب خود در لیگ برتر را بهبود ببخشد.
کولی کیبر بازیگر و نمایش نامه نویس قرن 18 انگلیس در نمایش دشمنی احمق ها می گوید: بازنده ها باید صحبت کردن کنار بگذارند.
ژوزه مورینیو فصل قبل به صورت غیر مستقیم همین جمله را به آرسن ونگر گفت و او را دعوت به سکوت کرد. چرا که تا ابتدای این فصل، ونگر نتوانسته بود ژوزه مورینیو را شکست دهد. اما در سوپر جام انگلیس یا جام خیریه ابتدا فصل همه چیز فرق کرد در واقع وقتش رسیده بود که پاشنه در عوض شود. دیگر وقته بردن رسیده بود. وقت ساکت شدن مورینیو. ونگر آن جام را از چنگ چلسی در آورد. تا مورینیو بازنده اینبار این دوئل باشد.
حالا با گذشت 5 هفته از لیگ برتر مورینیو ساکت تر هم شده است با شروع بدی که در لیگ داشته است و در رده 17 قرار گرفته است.
کمی سراغ دوست همیشگی میادین فوتبال برویم، آمار ها. چلسی در هفت بازی گذشته لیگ برتر در مقابل آرسنال شکست نخورده است و 4 پیروزی بدست آورده است. آرسنالی ها در لیگ برتر در 4 بازی آخر در مقابل آبی ها گل نزدند در واقع در 7 بازی آخر فقط 2 گل به ثمر رسانده اند. آرسن ونگر تا به حال 14 بار به مصاف با مورینیو رفته است که فقط توانسته است 1 برد کسب کند و 7 باخت نسیبش شده است. ونگر در کل 48 بار از سال 1996 تا به حال به مصاف چلسی رفته است و در 18 بازی به پیروزی رسیده است و در 16 بازی شکست خورده است.
ارزش ترکیب چلسی 531 میلیون یورو است و ترکیب آرسنال 402 میلیون یورو می ارزد. آرسنالی های میانگین سنیشان 27.1 سال و تیم چلسی 26.1 سال است. آرسنال از 18 بازیکن خارجی بهره می برد و چلسی 20 بازیکن خارجی دارد. این نکته قابل توجه است دو تیم برتر شهر لندن و انگلستان در مجموع 38 بازیکن غیر انگلیسی دارند، یکی از عللی که کارشناسان فوتبال علت ضعف تیم ملی انگلیس در سال های اخیر معرفی کرده اند.
آرسنال و چلسی تا کنون 163 بار مقابل یکدیگر قرار گرفتند، سهم آرسنال 62 برد و سهم چلسی 53 برد، در این دربی های تماشایی بوده است. 48 بازی هم با تساوی پایان یافته است.
-----------------------------------------------------------------------------

اطلاعات بازی:
داور: میک دین

زمان :شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ | ساعت 16:15

محل برگزاری: استمفورد بریج

ترکیب احتمالی دو تیم:
چلسی: (1-3-2-4)
آسمیر بگوویچ، بابا رحمان، گری کیهیل، جان تری، سزار آزپیلیکوئتا، سس فابرگاس، نمانیا ماتیچ، رامیرس، اسکار، ادن هازارد و دیگو کاستا
سرمربی: ژوزه مورینیو

آرسنال: (1-3-2-4)
پیتر چک، پر مرته ساکر، هکتور برلین، لورن کوشیلنی، ناچو مونرئال، سانتی کارزورلا، فرانسیس کوکولین، آرون رمزی، مسعود اوزیل، الکسیس سانچز و تئو والکات
سرمربی: آرسن ونگر
محروم ها و مصدومان:
چلسی: تیبو کورتوا، ویلیان(مصدوم)
آرسنال: جک ویلشر، دنی ولبک، توماس روسیچکی (مصدوم)

نتایج دیدار گذشته دو تیم مقابل یکدیگر:

نتایج دیدار گذشته دو تیم:

cescjoon
19-09-2015, 23:41
خب بازی با چلسی رو باختیم در شرایطی که این باخت رو با هیچ متر و معیاری نمیشه فوتبالی دونست.
در شرایطی که هر دو تیم به برد نیاز داشتن بازی تقریبا برابری رو در نیمه اول شاهد بودیم و انتظار یک بازی زیبا داشتیم که با تصمیمات عجیب و اشتباه داور کاملا نابود شد.
چلسی مورینیو به واسطه کاستا یکی از بزدلانه ترین بازی های لیگ رو ارائه کرد.
فکر نمی کنم طرفدار واقعی فوتبال و چلسی به چنین بردی افتخار کنه.
در صحنه بحث بر انگیز بازی در پایان نیمه اول کاستا اول با دو دست به صورت کوشیلنی میزنه بعد میچرخه و با دست چپ بار دیگه محکم میکوبه به صورت کوشیلنی و بعد از همه اینها وارد درگیری میشه و کوشیلنی رو به زمین میزنه بدون شک همون حرکت دست اول کاستا کارت قرمز مستقیم داشت ولی داور این کار رو به شکل عجیبی انجام نداد و در ادامه درگیری ها کاستا با حرفه ای بودن خودش در جنگ روانی از داور خام و ساده یک کارت قرمز برای گابریل می گیرد.
تازه در نیمه دوم وقتی بازی 1-0 به نفع چلسی بود کاستا حرکت زشت دیگه ای رو چمبرلین انجام میده اما باز هم داور ترجیح میده این صحنه رو نبینه و از همه اینها گذشته ضربه آزادی که روی گل چلسی اعلام شد به هیچ عنوان خطا نبود.
بله و اینگونه است که مایک دین بجای بازیکنان میشه ستاره زمین.
هاوارد وب بعد از اتفاقات بازی میگه کاستا باید سه بار اخراج میشد و اینکه هنوز بازی میکنه تعجب آوره.
همینطور تلگراف هم با انتشار 6 تصویر از اینکه کاستا اخراج نشده ابراز شگفتی کرده.

در کل معتقدم این بعد از ظهر اگر مردانه فقط فوتبال در جریان بود چلسی نمی توانست برنده این بازی باشد.

jamalu
20-09-2015, 10:43
دیگه ببین آش چقدر شور شده بود که مورینیو رضایت داد بیارتش بیرون بعد لگد پرونی به چمبرلین...

کلن تحمل دریبل خوردن یا از دست دادن توپ رو نداشت، سعی میکرد رو بازیکن تلافی کنه...

محرومیتش هم دردی از ما دوا نمیکنه دیگه، حتا به نظرم تو درازمدت به نفع چلسی هم میشه.

MILAD MGH
24-09-2015, 13:34
:laughing:

cescjoon
24-09-2015, 14:30
خب بعد از دو باخت پشت سر هم خارج از خانه در لیگ قهرمانان و لیگ برتر نیاز داشتیم دوباره به روند برد برگردیم و کجا بهتر و روحیه بخش تر از تاتنهام و وایت هارت لین خانه دشمن دیرینه!
ترکیبی که دیشب قرار گرفت با 10 تغییر همراه بود و فقط رمزی از بازی با چلسی همچنان در ترکیب تیم بود و با توجه به سنت همیشگی آرسنال در جام اتحادیه از بازیکنان ذخیره استفاده شد.
هر دو گل بازی رو فلامینی به ثمر رسوند بازیکنی که اولین بازی رسمی فصلش رو انجام می داد و روی هر دو گل باهوش و با اعتماد به نفس بنظر رسید.
از بازیکنان خوب دیشب میشه به رمزی و گیبز اشاره کرد.
رمزی نسبت به بازی با چلسی خیلی بهتر بازی کرد و بارها شانس های گلزنی بوجود آورد البته تغییر پست هم بی تاثیر نبود، تو این بازی در پست شماره 10 بازی می کرد جایی که همیشه اوزیل بازی می کنه.
گیبز هم بعد از اینکه کلا در سایه مونرئال قرار گرفته دیشب یک بازی مطمئن و بسیار جنگنده از خودش به نمایش گذاشت و یک بار هم ضربه قیچی برگردون هری کین رو از روی خط دروازه برگشت داد.
از بازیکنان ضعیف دیشب هم میشه به دبوشی اشاره کرد که نشون داد بعد از مصدومیت فصل گذشته اصلا در فرم خوبی نیست چون بارها در سمت راست جا موند باز خوبه یه جوون مثل بلرین رو داریم واسه سمت راست وگرنه این فصل تبدیل میشد به نقطه ضعف تیم.
نکته منفی بازی هم گل به خودی چمبرز بود گلی که خودمون تقدیم کردیم، چمبرز دیشب بهتر از بازی با لیورپول ظاهر شد اما همچنان فاصله زیادی داره تا به یک دفاع مستحکم تبدیل بشه.

برد دربی شمال لندن رو تبریک میگم امیدوارم شنبه در مقابل لسترسیتی آماده هم بتونیم پیروزی کسب کنیم.

pinchingholian
26-09-2015, 20:20
آتش بازی توپچی ها در خانه لستر
پیروزی پرگل آرسنال در خانه لسترسیتی
آرسنال در دیداری خارج از خانه توانست مقابل لسترسیتی با نتیجه پرگل 5-2 به پیروزی برسد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان آرسن ونگر که هفته گذشته در دیداری جنجالی مقابل چلسی شکست خورده بودند، امروز با نتیجه ای درخشان لسترسیتی را از پیش رو برداشتند تا به وضعیت شان در جدول سروسامان بدهند.
تیم میزبان بازی را بسیار هجومی آغاز کرد و بعد از اینکه یک بار تیر دروازه پتر چک را به لرزه ‏درآوردند، در دقیقه 13 توانستند دروازه توپچی ها را باز کنند.‏ پاس دنیل درینک واتر، جمی وارد را از سمت چپ راهی دروازه آرسنال کرد و این بازیکن هم با ضربه ‏دقیق، توپ را به زاویه مقابل فرستاد.‏
اما این برتری تنها 5 دقیقه پایدار بود و تئو والکات خیلی زود کار را به تساوی کشید. پاس در عمق سانتی ‏کازورلا، والکات را در موقعیتی تک به تک با کاسپر اشمایکل قرار داد و او هم با ضربه پای چپ، حساب ‏کار را 1-1 کرد.‏ بعد از این گل حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و این آرسنال بود که در دقیقه 33، الکسیس سانچز کار را به ‏تساوی کشید.
نفود خوب هکتور بیرین و ارسال او به دهانه دروازه، با ضربه سانچز، به گل دوم توپچی ها ‏تبدیل شد.‏ تیم میزبان که نمی خواست بازنده به رختکن برود، در دقایق پایانی نیمه اول تلاش زیادی برای زدن گل ‏مساوی انجام داد اما در نهایت این نیمه با برتری 2-1 آرسنال به پایان رسید.‏
آرسنال نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 57 به گل سوم ‏رسیدند. ارسال تماشایی اوزیل به محوطه جریمه لستر، با ضربه سر سانچز به گل سوم آرسنال تبدیل شد.‏ شاگردان کلودیو رانیری که چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات زیادی را روی دروازه میهمان ‏ترتیب دادند اما باز هم این آرسنال بود که در دقیقه 81 به گل رسید.
روی یک ضدحمله سریع بود که ‏سانچز صاحب موقعیت شد و با یک ضربه تماشایی، گل سوم خود و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.‏ بعد از این گل حملات لستر بیش از پیش شدت گرفت و اگر درخشش پترچک نبود، دروازه آرسنال حداقل ‏دو بار باز می شد. تا اینکه در دقیقه 89، سرانجام جمی وارد در شلوغی مقابل دروازه آرسنال، از فرصت ‏استفاده کرد و سرانجام گل دوم لستر را به ثمر رساند.‏
البته این پایان کار نبود و در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، الیویه ژیرو روی ارسال ناچو مونرئال، ‏از فرصت استفاده کرد و با ضربه ای دیدنی، گل پنجم آرسنال را به ثمر رساند تا توپچی ها با یک ‏پیروزی پرگل هفته هفتم را به پایان برسانند.
منبع: Varzesh3.com

hossein blak
26-09-2015, 20:49
اتحادیه انگلیس گابریل پائولیستا را 1 جلسه محروم کرد

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که گابریل پائولیستا در جلسه‌ای که با کمیسیون تنظیم مقررات این اتحادیه داشته به رفتار نامناسبش بعد از دریافت کارت قرمز در جریان بازی آرسنال مقابل چلسی در روز ۲۸ شهریور ماه اعتراف کرده تا بدین ترتیب یک جلسه از همراهی تیمش محروم شود. این بازیکن همچنین مبلغ ۱۰ هزار پوند جریمه شده است.

اتحادیه در روز سه شنبه کارت قرمز این بازیکن که به دلیل ضربه به دیگو کاستا دریافت کرده بود را بخشید.
---------------------------------------------------------------------------------------------
کاریکاتور روز؛ پائولیستا جای کاستا را گرفت!
در جریان دیدار آرسنال و چلسی دیگو کاستا و گابریل پائولیستا با یکدیگر درگیر شدند که داور به اشتباه گابریل پائولیستا را اخراج کرد؛ پس از آن اتحادیه انگلیس دیگو کاستا را با 3 جلسه محرومیت جریمه کرد و پائولیستا را بخشید، اما امروز دوباره پائولیستا محروم شد و مبلغ 10 هزار پوند جریمه شد!
---------------------------------------------------------------------------------------------
آرسنال، بایرن، بارسلونا، رم و سن‌ژرمن،‌ مشترک در برتری مطلق حفظ توپ

با گذشت زمان و پیچیده شدن تاکتیک‌های فوتبال، مربیان به این باور رسیده‌اند که هر چقدر توپ را در مسابقات بیشتر در اختیار داشته و با آن بهتر کار کنند، قادر خواهند شد شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهند.

در روزگاری که از مربی همچون پپ گواردیولا به عنوان خالق تیکی‌تاکا(مالکیت محض توپ) نام برده می‌شود و چهر‌ه‌هایی همچون لوئیز انریکه (مربی بارسلونا) به این فلسفه بازی اعتقاد کامل دارند، دیده می‌شود این تفکر کلی یعنی «حفظ و مالکیت توپ»، در برنامه‌های تاکتیکی تیم‌های اروپایی،‌ جایگاهی والا یافته است.

در انگلیس، آلمان، اسپانیا،‌ایتالیا و فرانسه حالا همه مربیان تلاش می‌کنند بخش عمده‌ایی از طرح و نقشه‌های فنی خود را به در اختیار گرفتن توپ و تلاش بر حفظ آن بگذارند.

در انگلیس و لیگ پرستاره‌اش بهترین تیم‌ها از نظر مالکیت توپ شامل آرسنال، منچسترسیتی و منچستریونایتد می‌شوند.

آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال بعد از سال‌ها کار و فعالیت در فوتبال، اکنون با استفاده از ستاره‌های تکنیکی که در تیمش در اختیار دارد،‌ نقشه‌های خود را براساس مالکیت توپ، به پیش می‌برد.

لسترسیتی 2-5 آرسنال؛ پیروزی پر گل توپچی ها در خانه لستر

آرسنال موفق شد با نتیجه ی 5-2 لستر سیتی را در خانه شکست دهد.
آرسنالی ها که کیفیت پر نوسانی را از خود ارائه داده اند این بار توانستد در یک دیدار پر گل پیروز شوند تا بتوانند فاصله ی خود را با صدر جدول کم کنند.
در دقیقه ی 13 جامیه واردی موفق شد گل برتری را برای لستر سیتی به ثمر برساند تا نتیجه ی بازی 1-0 شود.
در دقیقه ی 18 تئو والکات موفق شد گل تساوی را برای آرسنال به ثمر برساند تا نتیجه بازی 1-1 شود.
در دقایق 33، 57، 81 الکسیس سانچز موفق شد برای آرسنال گلزنی کند تا علاوه بر هتریک، آرسنال را 4-1 پیش بیاندزد.
در دقیقه ی 89 جامیه واردی باز هم برای لستر گلزنی کرد تا اختلاف کمتر شود.
در دقیقه ی 90 ژیرو موفق شد برای آرسنال گلزنی کند تا نتیجه بازی 5-2 شود.
در پایان شاگردان ونگر موفق شدند با نتیجه ی 5-2 از سد لستر سیتی عبور کنند.

خلاصه بازی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pessimist
26-09-2015, 22:14
تبریک میگم برد بسیار ارزشمند مقابل تیم آماده ی لسترسیتی اونم با هت تریک الکسیس سانچز

تیم عملکرد خوبی داشت و در حالی که گل اول رو خوردیم خیلی خوب به بازی برگشتیم اما خط دفاع همچنان کار داره و باید محکم تر از اینا عمل کنه. به غیر الکسیس سانچز به نظرم بازی اوزیل خیلی خوب بود که سه تا پاس گل داد. این پیروزی بعد از برد مقابل تاتنهام تو جام اتحادیه خیلی به روحیه تیم کمک کرد و امیدوارم هفته بعد مقابل منچستر یه نمایش خوب ارائه بدیم. منچستر هم با سه تا گل ساندرلند رو شکست داد و با باخت منچسترسیتی مقابل تاتنهام رفت صدر جدول.

cescjoon
28-09-2015, 14:52
Leicester City 2-5 Arsenal

یک پیروزی خارج از خانه در مقابل تیمی قدرتمند
رانیری تیمی فراتر از استانداردهای لسترسیتی در چند سال گذشته ساخته، درسته کمی از نداشتن بالانس بین خطوط تیم ضربه خوردن ولی با چنین مهره هایی نتایج که این فصل کسب کردند فراتر از حد انتظار بوده.
آرسنال بازی رو خوب شروع نکرد یک گل خورد و نزدیک بود گل دوم هم دریافت کنه که تیر دروازه مانع شد.
گل اولی که زدیم کاملا برنامه ریزی شده بود، حرکت در عمق دفاع کند لسترسیتی و ضربه تمام کننده والکات که در این هفته های اخیر واقعا امیدوار کننده بوده.
بعد از زدن گل مساوی بازی رو در دست گرفتیم و گل های بعدی هم رسیدند.
چندتا نکته مثبت داشت بازی اول اینکه در خانه حریف بازی که با یگ گل عقب بودیم رو به خوبی جبران کردیم این روحیه بازگشت در خانه حریف خیلی وقت بود در تیم گم شده بود
نکته بعدی هتریک سانچز بود بازیکنی که در این فصل گلی نزده بود و بعد از کوپا آمریکا کیفیتش داشت نگران کننده می شد با سه گل خیلی خوب به شرایط گلزنی برگشت.

فلامینی هم تو این بازی مصدوم شد و آرتتا جای اون رو گرفت هرچند بنظر میرسه جای نگرانی نیست چون کوکلین از مصدومیت برگشته و حتی ممکنه در مقابل المپیاکوس هم بازی کنه.
مرتساکر باز هم نشون داد اصلا در شرایط خوبی قرار نداره و بی جهت نیست جای خودش رو در ترکیب اصلی به گابریل داده
بازی مقابل المپیاکوس خیلی مهمه چون بازی اول رو باختیم امیدوارم بتونیم با یک بازی قانع کننده پیروز بشیم و خودمون رو آماده کنیم برای بازی بزرگ هفته آینده مقابل منچستر یونایتد

Pessimist
28-09-2015, 19:57
خب خبر خوب برای آرسنال بازگشت کوکلن هست که یه مهره ی کلیدی به حساب میاد تو این یکی دو فصل اخیر پیشرفتش خیره کننده بوده و همینطور پیش بره شاید بتونه یکی از اعضای تیم ملی فرانسه تو یورو 2016 باشه. قطعا برگشتنش میتونه عملکرد خط دفاع رو هم بهتر کنه.

امیدوارم بازی با المپیاکوس رو ببریم که بی نهایت حیاتیه. هفته بعد هم با منچستر تو لیگ بازی داریم که تو خونه ی خودمون هست. اون بازی میتونه یکی از حساس ترین بازی های نیم فصل واسمون باشه میتونیم بعد از چند سال منچستر رو تو خونه شکست بدیم. تو هفته ای که گذشت نتایج جالبی تو لیگ رقم خورد یکی شکست سنگین منچسترسیتی جلوی تانهام بود هر چند که عملکرد داور فاجعه بود و هر دو گل اول تیم ها کاملا آفساید بود. چلسی هم با نیوکاسل مساوی کرد تا کاملا ثابت بشه که مورینیو از اون مربی هاییه که نمیتونه تیم های خودش رو مداوم برای قهرمانی تشنه نگه داره. وستهام هم که خیلی خوب تیم های بزرگ رو شکست میده مساوی کرد. امیدوارم هفته بعد بتونیم بازی خودمون رو ببریم.

hossein blak
04-10-2015, 21:33
آرسنال 3-0 منچستر یونایتد؛ خیزش توپچی ها در امارات

آرسنال موفق شد با نتیجه ی 3-0 منچستر یونایتد را شکست دهد.
آرسنال با توجه به نتایج پر نوسان توانست در دیداری حساس 3 امتیاز با ارزش را به دست بیاورد، آرسنالی ها در فصل اخیر در یک مسیر مشخص حرکت نکرده اند و با نتایج مختلف روبرو بوده اند، از آن سو یونایتدی ها با وجود ستارگانی همچون مارتیال و خوان ماتا و رونی نتوانستند در روند موفقیت خود راه به جایی ببرند و مغلوب حریف سنتی خود شدند.
در دقیقه ی 6 الکسیس سانچز ستاره ی شیلیایی آرسنال موفق شد برای این تیم گلزنی کند و نتیجه ی بازی را 1-0 به سود این تیم رقم بزند.
در دقیقه ی 7 مسعود اوزیل موفق شد بلافاصله گل دوم را برای آرسنال به ثمر برساند تا نتیجه ی بازی 2-0 شود.
در دقیقه ی 24 باز الکسیس سانچز برای آرسنال گلزنی کرد تا پیروزی آرسنال قطعی شود.
در پایان آرسنال موفق شد با نتیجه ی 3-0 منچستر یونایتد را شکست دهد و با توجه با تفاضل گل بهتر در رده ی دوم و بالاتر از منچستر یونایتد قرار گیرد.

آمار بازی:
ترکیب دو تیم:

barana2020
05-10-2015, 16:11
رسوایی اخلاقی سرمربی آرسنال با یک دختر جوان!+ عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در پی افشا و علنی شدن ارتباطش با یک خواننده جوان فرانسوی تصمیم به جدایی رسمی از همسرش گرفت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آرسن ونگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(Arsène Wenger) سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال(Arsenal) در آستانه جدایی از همسرش قرار دارد و علت این جدایی از سوی منابع خبری معتبر بریتانیایی و فرانسوی افشای اطلاعات و حقایقی درباره ارتباط ونگر با یک خواننده جوان فرانسوی عنوان شده است.

جدایی رسمی این زوج فرانسوی پا به سن گذاشته باید در خاک فرانسه و به حکم رسمی دادگاه خانواده این کشور به ثبت برسد و طبق قانون ونگر باید نیمی از اموال خود را در اختیار همسرش قرار دهد. موضوع حمایت مالی ونگر از همسر دلخور و عصبانیش نیز صحت ندارد چرا که او مجبور است به این فرایند مالی تن بدهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ونگر اصلا دوست نداشت این خبر به رسانه‌ها برسد اما در نهایت پروفسور فرانسوی هم در میان انبوه شاگردان جوانش در فرانسه و انگلیس بدنام شد. ‘سونیا تاتار’ خواننده جوان رپ فرانسه حاضر نیست با خبرنگاران کنجکاو فرانسوی مصاحبه کند اما شایعه اخاذی وی از آرسن ونگر هم می‌تواند صحت داشته باشد و سکوت این زن جوان چندان هم ساده و بی دلیل نیست.

cescjoon
05-10-2015, 17:51
Arsenal 3-0 Manchester United

آرسنال در این چند سال اخیر نشون داده همیشه واکنش های خوبی به نتایج نا امید کننده نشون میده.
سه شنبه یک بازی نا امید کننده برابر المپیاکوس داشتیم و در شرایطی که به لحاظ کیفیت بالاتر بودیم و باید بازی رو می بردیم به طرز بچگانه ای بازی رو واگذار کردیم.
از این بابت فکر می کنم منچستر بدشانس بود که به چنین آرسنالی برخورد کرد، آرسنال فقط برد می خواست اون هم یک برد قاطع جوری داوری، شانس و غیره هم نتونه جلوی ونها رو بگیره.
جالبه تیری آنری قبل از مسابقه گفت اگر من بازی با المپیاکوس رو می باختم تمام شبها رو در پارکینگ باشگاه در انتظار دیدار با منچستریونایتد می موندم!
من فکر می کنم دیروز چنین روحیه ای رو از تیم شاهد بودیم یک نمایش کاملا متقاعد کننده و کشنده، دیروز هر تیمی جلوی آرسنال بازنده بود.
دیروز در جلو زمین سانچز، اوزیل و والکات بی نقص ظاهر شدند و مدافعان منچستر که کمی فضا داده بودند بدجور تنبیه شدند.
یکی از صحنه هایی که به شدت ناراحتم کرد در دقیقه 34 بازی رخ داد
توپی که برای رمزی فرستاده شد و موقعیت صد در صد گلزنی رو از دست داد.

در دیدارهایی که نتایج با اختلاف بالا شکل می گیره تیم باید بتونه تک تک موقعیت های صد در صد رو تبدیل به گل کنه تا روند گلزنی متوقف نشه شما دقت کنید اگه دقیقه 34 بازی 4-0 میشد در ادامه ممکن بود چه اتفاقات دیگه ای رخ بده. البته بعد از تعویض ها در نیمه دوم می تونستیم دوباره به روند گلزنی توسط رمزی و ژیرود برگردیم که این اتفاق نیفتاد و در نهایت هم ضربه چیپ چمبرلین به تیر دروازه برخورد کرد تا کار رو با همون 3 گل به پایان ببریم.
چک هم دیروز دو واکنش خیلی خوب داشت بخصوص روی ضربه مارسیال که واکنشش بی نظیر بود و اجازه نداد منچستر خودنمایی کنه.
در کل معتقدم منچستر همون منچستر سطح خودش در تمام بازی های این فصل بود و اگر اینطور جلوی آرسنال وا دادند دلیلش تنها نمایش با کیفیت و کشنده آرسنال بود.
متاسفانه در بدترین زمان دیدارهای ملی از راه رسید و فقط باید امیدوار باشیم که بازیکنان سالم برسند.
تبریک به همه توپچی ها

VBYOFSKI
06-10-2015, 09:32
رسوایی اخلاقی سرمربی آرسنال با یک دختر جوان!+ عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این شایعه فکر کنم واسه حدودا 2 سال پیشه. و انقدر مضخخرف بود که حتی خود روزنامه ای که پخشش کرده بود هم پیگیرش نشد.
البته رئیس امسال از همسرش جدا شد که منابع آگاه میگن به خاطر فشار کاری و کمتر پیش خانواده بودن باعث این ماجرا شده.

----------------------

برد دلچسب رو جلو منچستر با چند روز تاخیر تبریک میگم.
همه چیز بازی خوب بود. همه خوب بودن مخصوصا اوزیل و سانچز.
تنها مشکی که دارم اینه که چرا تیم جدیدن اشتتیاقش به گلزنی رو یهو از دست میده؟

Pessimist
11-10-2015, 22:13
با تاخیر برد ارزشمند جلوی منچستر رو تبریک میگم خداییش خیلی بهمون چسبید چند سالی بود که منچستر رو تو خونه خودمون شکست نداده بودیم و تو این چند سال همش به شکل بچه گانه ای بازی رو میباختیم مخصوصا فصل قبل که منچستر کلا دوتا شوت تو چهار چوب داشت که همون دوتا گل داشت ولی خوب تو جام حذفی با گل ولبک انتقاممون رو ازشون گرفتیم.

cescjoon
17-10-2015, 14:33

کوشیلنی از مصدومیت برگشته
آرتتا و فلامینی هم برگشتند و برای سانچز هم مشکلی وجود نداره.
تیم با یک روحیه خیلی خوب بعد از پیروزی مقابل منچستریونایتد حالا باید در زمین واتفورد مقابل این تیم بازی کنه.
واتفورد تیم سر سختیه بخصوص در خانه الان در رتبه دوازدهم جدول هستند و فقط دو باخت تا اینجا داشتند در بقیه دیدارها دو پیروزی و چهار تساوی کسب کردند.
این فصل آرسنال نشون داده هرگاه روحیه خوبی داشته عملکردش برعکس شده به اولین بازی فصل و اولین بازی لیگ قهرمانان توجه کنید گواه این موضوع است امیدوارم امروز این اتفاق نیافته و بتونیم با یک عملکرد قانع کننده واتفورد رو در خانه خودش مغلوب کنیم.
بازی امشب ساعت 8 است که از شبکه ورزش پخش مستقیم میشه.

pinchingholian
18-10-2015, 17:42
به مناسبت سالروز آقای گل شدن آنری در تاریخ آرسنال؛ سلطان به سلامت باد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.jpg وبسایت رسمی برنامه نود - تیری آنری یک اسم خاص است؛ نه فقط برای آن‌هایی که با تیم هیجان‌انگیز آرسن ونگر در اوایل هزاره جدید عاشق ارسنال شدند، بلکه برای همه آن‌هایی که ظهر جمعه از خانه بیرون می‌زدند و تا وقت فریادهای مادرانه، توی کوچه خودشان را جای قهرمان‌های روی مستطیل سبز می‌دیدند. آن روزی که آرسن ونگر دستش را گرفت و او را از روی نیمکت یووه بلند کرد، احتمالا کسی انتظار نداشت سال‌ها بعد و در پس فریم‌های طلایی که خلق کرده، اول صف اسطوره‌های باشگاه ایستاده باشد. او آخرین شوالیه ایستاده در صف لشگر هیجان‌انگیز ونگر بود. پرفسور که آن روزها هنوز مثل این روزهایش تکیده نشده بود، با تیری آنری و دنیس برگکمپ به بالاترین جایگاه‌های فوتبال جزیره رسید؛ با گل‌های آنری بود که مرد فرانسوی جام طلایی را بالای سر برد. جامی که حالا بعد از ده سال مهمترین دستاورد یکی از بهترین تیم‌های تاریخ فوتبال به شمار می‌رود. فهرست کردن خاطره‌های آنری در آرسنال احتمالا یکی از سخت‌ترین کارهای تاریخ‌نویس‌های فوتبالی دنیا باشد. او آنقدر کارهای محیرالعقول کرده، آنقدر ترانه‌های زیبا ساخته، آنقدر تابلوهای پر رنگ و لعاب کشیده که نمی‌شود مثلا ده تا از آن‌ها را جدا کرد. او اصلا با همه این‌هاست که شده تیری آنری، بهترین گل‌زن تاریخ آرسنال.
دقیقا ده سال پیش بود که در بازی با اسپارتا پراگ جمهوری چک، دو بار دیگر گل زد و تبدیل شد به بهترین گل‌زن تاریخ توپچی‌ها. گل دومش احتمالا چکیده‌ای مختصر و مفید از همه آن چیزی بود که در طول سال‌های برای تیم اول شهر لندن انجام داد. ضربه‌ای با بیرون پای راست به کنج دروازه. گل‌های عجیب و غریب کم نزده. شاید او را با گل فضاییش به بارتز به یاد بیاوریم شاید هم با رقص تک نفره‌اش در سانتیاگو برنابئو و سوپرگل هنوز باورنکردنیش به کهکشانی‌ها اما هرگز نمی‌توانیم او را در پس این تک‌قاب‌های حتی طلایی زندانی کنیم. او فراتر از همه سوپرگل‌ها، همه لحظات افتخار آمیز و همه کارهای عجیبی که کرده، فقط تیری آنری‌ست. تیری آنری را نمی‌شود در پس هیچ قابی یا در پس هیچ خاطره‌ای زندانی کرد. او را باید همینطور که هست، همینطور تیری آنری دوست داشت. تیری آنری بودن یعنی گل زدن، یعنی برنده شدن، یعنی قهرمان شدن، یعنی نفس نفس‌ زدن‌های دقیقه هفتاد و خرده‌ای فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا، یعنی ترک آرسنال برای رسیدن به قهرمانی اروپا و صدالبته یعنی تقلب بزرگ در بازی پلی‌آف جام جهانی جلوی ایرلند و زدن گل به کمک دست. اصلا کدام از ما می‌تواند ادعا کند برای رسیدن به هدفش هرگز تقلب نکرده. کدام از ما می‌تواند مدعی باشد برای خوشحال شدن و برای خوشحال کردن، دل کسی را نشکسته. منبع: 90tv.ir

- - - Updated - - -

Pessimist
18-10-2015, 17:57
خب باری با واتفورد رو سه بر صفر بردیم. هر چند که واتفورد تو نیمه اول موقعیت زیاد داشت و عملکرد خط دفاع اصلا خوب نبود اما در کل ما بهتر بازی کردیم و وقتی گل اول رو زدیم کلا تیم واتفورد از هم پاشید. انگار فقط یه گل لازم بود که تیم واتفورد روحیه ی خودشو از دست بده ولی خب اگه این گل تو نیمه اول زده میشد خیلی بهتر بود به نظرم اما در کل خدا رو شکر که بازی رو بردیم و همینکه گل دریافت نکردیم خودش نعمتیه چون تفاضل گل خیلی به کارمون میاد بعدا.

بی صبرانه منتظر بازی با بایرن هستم امیدوارم برند بشیم

jamalu
19-10-2015, 22:03
بازی بایرن خیلی مهمه. در واقع صعود از مرحله ی گروهی خیلی مهمه.
امیدوارم سوم نشیم تو گروه چون بازی کردن تو لیگ اروپا و روزای پنجشنبه، حاصلی بغیر از فرسودگی نمیتونه داشته باشه. اون هم امسال که قطعا هدف اصلی فتح پرمیر لیگه.

cescjoon
20-10-2015, 21:21
نمایش خیلی خوبی داشتیم مقابل واتفورد
باید نشون میدادیم که نظم تیمی بعد از بازی های ملی همچنان پابرجاست.
پیروزی قانع کننده ای داشتیم هر چند در دفاع آنچنان مطمئن نبودیم و کمی هم خوش شانس بودیم که با کلین شیت همراه شد.

بازی امشب با بایرن مونیخ یکی حساس ترین بازی های فصل هست
تیم الان به یک خود باوری نسبی دست پیدا کرده و در راستای اون روحیه کل تیم بالا رفته.
در طرف مقابل بایرن مونیخ این فصل به یک خود باوری مطلق رسیده و روحیه ای جنگجویانه دارند و قصد دارند هر تیمی که مقابلشون قرار می گیره نه تنها شکست بخوره بلکه کشته بشه!
اما در کنار این دو آرسنال یک برگ برنده داره اون هم اینکه باید برای زنده موندن بجنگه در این سال ها معمولا هر وقت برای زنده موندن تلاش کردیم فقط نمایش قابل تقدیری ارائه کردیم و هرگز پیروزی نشدیم اما امیدوارم امشب در زمانی که تیم شرایط خوبی داره این اتفاق بیافته.

شکست دادن بایرن مونیخ می تونه آرسنال رو در شرایطی بی نظیر طی چندین فصل گذشته قرار بده.
به امید یک پیروزی دلچسب

VBYOFSKI
21-10-2015, 00:17
همه عالی بودن ولی هکتور یه چی دیگه بود. خیلی خوب بود امشب. اون صحنه آخر هم که عالی بود.
الان میفهمه که چطوری تونسته تو تمرینات رکورد تئو رو بزنه.

چک و اوزیل هم خیلی خیلی خوب بودن. داشتن به دروازه بان مطمعن اینجور جاها خودشو نشون میده

تبریک.

Ahmad
21-10-2015, 00:44
ونگر احتمالا از این به بعد ژیرو رو ده بیست دقیقه‌ی آخر بیاره تو بازی :n02:

jamalu
22-10-2015, 16:00
نتیجه ی خیلی خوبی جلوی بایرن کسب شد که میتونه تاثیر خیلی مثبتی روی روحیه و روند تیم بذاره.
ولی از لحاظ موقعیتمون تو گروه خیلی تفاوتی ایجاد نشد و همچنان باید منتظر بازیهای سخت اینده موند.

والکات توی مصاحبه ش رمز پیروزی جلوی بایرن رو به زبون ساده توضیح داده:

You can’t just chase them - if you chase the ball you just get passed around and you are going to lose so much energy. There is no need to do that.

You just have to bide your time. Once they lose the ball they pressure quite quickly. If you can counteract that first pressure you have a chance.

این اتفاقی بود که مدام طی بازی شاهدش بودیم.
وقتی بایرن صاحب توپ بود آرسنال خیلی دنبال توپ نمیدوید.
و وقتی حین نفوذها توپ رو از بایرن میگرفت اغلب با پرس دو-سه نفری مواجه میشد ولی بیشتر اوقات قادر بود با سه چهار تا پاس ریز و سریع توپ رو از پرس در بیاره و منطقه ی بازی رو عوض کنه.
به همین سادگی لابد!!!

nw_nk
30-10-2015, 10:53
آرون رمزی: ازیل بزرگ است ولی فابرگاس بهترین بود

مصاحبه کامل

VBYOFSKI
05-11-2015, 09:29
با وجود مصدومیت هایی که داشتیم، مخصوصا مصدومیت بییرین و کوش انتظار باخت میرفت.
یعنی چی آخه؟ از بازی قبلی با بایرن تا الان 5 تا مصدوم دادیم.

وضعیت خیلی سخت شده. باید دوبازی بعدی رو ببریم و المپیاکوس رو با اختلاف 2 تا ببریم اونم تو یونان.

Pessimist
23-11-2015, 18:55
واقعا بد شانسیم بازیکن دیناموزاگرب هم نتیجه دوپینگش جلوی ما مثبت اعلام شد و به مدت چهار سال محروم شد به نظر من یوفا باید این بازی رو به نفع ما اعلام میکرد که نکرد. به امید پیروزی تو بازی مقابل دیناموزاگرب

jamalu
24-11-2015, 14:10
جایگاهی که الان داریم رو مدیون فرم فوق العاده ی سه نفریم: چک - اوزیل و ژیرو.

مصدومیتها که یه علامت سوال خیلی بزرگه برای من. ظاهرن هیچ راه حلی هم وجود نداره! فقط باید هر فصل توی هر پست دو بازیکن خوب و یه بازیکن متوسط داشته باشیم که دووم بیاریم! آرتتا مصدومیتش برطرف میشه، چند دقیقه بازی میکنه و دوباره مصدوم میشه... خیلی دردناکه...

تیم شاداب نیست. مخصوصن کازورلا و سانچز. با وجود اینکه در ظاهر خسته نیستن و 90 دقیقه تلاش میکنن، ولی توپ زیاد لو میدن یا ضربات آخر رو بد میزنن.

امیدوارم بچه ها بتونن امشب ذهنشون از تمام اتفاقات بد چند هفته ی اخیر پاک کنن و با سه چهار تا گل امیدوار نگهمون دارن.
زنده باد آرسنال.

Pessimist
27-11-2015, 18:40
تبریک میگم بازی رو بردیم خیلی هم راحت به دست اومد کلا تیم برتر میدان بودیم. سانچز و اوزیل و چک فوق العاده بودن. و به نظر من باید بیشتر گل میزدیم تا روز آخر بیشتر به کارمون بیاد الان دیگه فقط مونده المپیاکو رو تو خونش ببریم و بریم مرحله بعد به نظر من اگه مصدوم ها برگردن زیاد کار سختی نیست.

خبر خوب اینکه چمبرلین به تیم برگشته و امیدوارم ولکات و کوکلن هم برگردن تا تیم یه مقدار جون بگیره. گفته میشه دنی ولبک هم تا ژانویه برمیگرده. دعا کنید تو نقل و انتقالات ژانویه تیم رو تقویت کنن.

jamalu
27-11-2015, 23:17
کوک که سه ماه بیرونه...:n03:

تفاضل گل هم به دردمون نمیخوره تو چمپیونز لیگ. اگه المپیاکوس رو ببریم نتیجه ی بازی رو در رو مهم میشه...

danielo
28-11-2015, 01:06
کوک که سه ماه بیرونه...:n03:

تفاضل گل هم به دردمون نمیخوره تو چمپیونز لیگ. اگه المپیاکوس رو ببریم نتیجه ی بازی رو در رو مهم میشه...
لطفا با جزئیات توضیح بده
باید چی بشه که ببریم

jamalu
28-11-2015, 09:12
لطفا با جزئیات توضیح بده
باید چی بشه که ببریم

چون پرسیدی من هم گفتم اول مطمئن بشم بعد جواب بدم.
رفتم قوانین رو خوندم ولی بیشتر گیج شدم!!!
من از جایی شنیده بودم که باید با اختلاف دو گل ببریمشون. این یعنی بازی رودر رو و بعدش گل زده در خانه ی حریف ملاکه.
ولی الان که قوانین رو خوندم نفهمیدم که این قضیه درسته یا اینکه به ترتیب تفاضل گل - گل زده و گل زده در خانه حریف حساب میشه...
شرمنده!

از اینجا:

group stage > tie breaker

MILAD MGH
28-11-2015, 11:42
Olympiacos won 3-2 at Arsenal so the Gunners must 'better' that win in Greece to overtake their hosts on head-to-head (for which away goals do count). A 3-2 win would also be good enough for Arsenal to go through on overall goal difference so in practice they would go through with any win apart from 1-0 or 2-1.

کلاَ میگه گل‌های خارج از خانه حساب‌ـه و آرسنال غیر از بردهای 2-1 یا 1-0، هر برد دیگه‌ای بدست بیاره، میره مرحله بعد.

hossein blak
04-12-2015, 20:00
ونگر: به حرف های آنری اهمیت نمی دهم

ستاره فرانسوی سابق آرسنال از آرسن ونگر سرمربی توپچی ها انتقاد کرده است، اما ونگر توجهی به این حرف های آنری ندارد.

تیری آنری هشت فصل پیراهن آرسنال را بر تن داشت و موفق شده است دو قهرمانی در لیگ بر تر و سه قهرمانی در جام حذفی را بدست آورده و مسلما آنری یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه آرسنال است.
آنری به دلیل بازی دادن الکسیس سانچر مصدوم در مقابل نورویچ سیتی که با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید از ونگر انتقاد کرده و معتقد است که او باعث شدت یافتن مصدومیت سانچز شده است.

آرسن ونگر در خصوص این انتقاد آنری به خبرنگار لوپاریسین گفت:
((من به حرف های او کاری ندارم و او یک کارشناس است و باید در خصوص برخی از مسائل صحبت کند. من شخصا به آنچه که او می گوید اهمیتی نمی دهم.))

((آنری که سابقه بازی در موناکو، یوونتوس، بارسلونا و نیویورک رد بولز را دارد به عنوان یکی از جانشین های احتمالی برای آرسن ونگر 66 ساله محسوب می شود.))

وی در خصوص این شایعات و حضور در آرسنال عنوان کرد:
((من 66 سال سن دارم و هنوز یک سال و نیم از قراردادم باقی مانده است. باید ببینیم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اما شرایط سنی من به گونه ای است که رفتن به تیم دیگری برایم دشوار است.))

hossein blak
07-12-2015, 23:14
الکسیس سانچز به عنوان برترین بازیکن سال 2015 لیگ برتر انگلیس انتخاب شد

الکسیس سانچز مهاجم گلزن آرسنال که در حال حاضر مصدوم است، از سوی فدراسیون هواداران انگلیس به عنوان بهترین بازیکن سال 2015 لیگ برتر انگلیس انتخاب شد تا پس از سرخیو آگوئرو و لوییس سوارز سومین بازیکن از آمریکای جنوبی باشد که این افتخار را نصیب خود می کند.
سانچز در برا تصاحب این عنوان با داوید دخیا و جان استونز و جیمی واردی رقابت د اشت که سرانجام این عنوان را نصیب خود کرد، سانچز پس از کسب این عنوان اظهار داشت:

((بسیار خوشحالم، چرا که این جایزه را از فدراسیون هوادران هواداران انگلیس دریافت کردم،من فصل بسیار خوبی را در سال 2015 چه در آرسنال و چه در شیلی سپری کردم.))

hossein blak
08-12-2015, 15:16
آنچلوتی: دوره سلطه ونگر تکرارنشدنی است
آرسن ونگر چیزی نزدیک به دو دهه سرمربیگری آرسنال را در اختیار دارد و بعد از حضور 26 ساله فرگوسن در منچستر یونایتد، صاحب رکورد بیشترین مدت زمان حضور در یک تیم انگلیسی است.
بتازگی کارلو آنچلوتی که سابقه هدایت تیم های میلان و رئال مادرید را در کارنامه دارد، لب به تحسین سرمربی فرانسوی توپچی ها گشوده است و اعتقاد دارد، هدایت یک تیم برای مدت 19 سال، در نوع خود یک سلطنت محسوب می شود و بعد از ونگر دیگر در فوتبال تکرار نمی شود.

کارلتو معتقد است رویکرد متفاوت دو تیم منچستر یونایتد و آرسنال نسبت به بسیاری از باشگاه های جهان، قابل تقدیر است و بقیه باشگاه ها هم باید از این دو تیم یاد بگیرند که چگونه تا این حد به مربی خود اعتماد می کنند.

وی در مصاحبه با Independent گفت:
((باشگاه هایی مثل منچستر یونایتد و آرسنال اهداف دیگری را جدا از نتیجه گیری صرف دنبال می کردند که چنین فرصت های طولانی مدتی را در اختیار مربیان خود گذاشتند.
البته می دانم که هر باشگاهی فلسفه خاص خود را دنبال می کند. به عنوان مثال در رئال مادرید، هدف موفقیت و قهرمانی در هر فصل است و اصولا تیم بر این اساس بسته می شود. پاری سن ژرمن در طول سال های اخیر که پول زیادی به آن تزریق شده سیاست پیشرفت با نهایت سرعت را پیش می برد.
اما داستان آرسنال فرق می کند. من معتقدم اگر ونگر روزی تصمیم به خروج از آرسنال بگیرد، به طور قطع دیگر نه در این تیم و نه در هیچ تیم دیگری شاهد مدت زمان طولانی مربیگری نخواهم بود. ونگر و فرگوسن در دنیای فوتبال دو استثنا هستند و دیگر تکرار نمی شوند.
من یونایتد و آرسنال روی خیلی از فاکتورها تمرکز کرده اند؛ آرسنال قهرمانی های زیادی نداشته است اما رشد قابل توجهی نسبت به دو دهه پیش داشته و تبدیل به یکی از بزرگ ترین باشگاه های اروپا شده است. آنها نشان داده اند که در فوتبال همه چیز نتیجه نیست؛ با اینکه بودجه این تیم به زحمت به یک دهم تیم های ثروتمند اروپا می رسد اما همیشه برای تیم های این قاره رقیبی سرسخت محسوب می شود. صبر و شکیبایی ونگر باعث شد تا آرسنال صاحب یم استادیوم مدرن و زیبا شود، این میراثی است که او در آرسنال از خود به جا گذاشته است.))
مذاکرات آرسنال با نولیتو

روزنامه موندو دپورتیوو در گزارشی عنوان کرده است که، توپچی های لندن قصد دارند برای پر کردن جای خالی دنی ولبک مصدوم، مبلغ 19 میلیون یورو برای جذب نولیتو پرداخت کنند.
پیش از این گفته شده بود که انریکه تمایل دارد در نقل و انتقالات پیش رو، نولیتو را به نیوکمپ بیاورد. باشگاه بارسلونا در حال بررسی عملکرد نولیتو در سلتا است و به خوبی از پیشنهاد آرسنال خبر دارد.

پیش از این نولیتو توافق خود را برای تمدید قرارداد با سلتاویگو را اعلام کرده بود و تنها برخی از جزیئات قرارداد جدیدش باقی مانده بود، اما این مذاکرات میان باشگاه و نولیتو متوقف شده است.
محرومیت باشگاه بارسلونا در فصل نقل و انتقالات زمستانی به اتمام خواهد رسید و باشگاه آرسنال برای جذب این بازیکن کار بسیار دشواری دارد.

jamalu
10-12-2015, 01:20
ژیرو چه شبی اومد و هت تریک کرد :n02:

مهمتر اینکه کمپبل هر چی بیشتر بازی میکنه بهتر میشه...
و این روند سینوسی تو نتیجه گرفتن هم تموم شد.

تبریک رفقا.

M.Sadegh.M
10-12-2015, 05:34
ژیرو چه شبی اومد و هت تریک کرد :n02:

مهمتر اینکه کمپبل هر چی بیشتر بازی میکنه بهتر میشه...
و این روند سینوسی تو نتیجه گرفتن هم تموم شد.

تبریک رفقا.
خدایی خیلی خوشحالم که کمپل اول فصل از آرسنال جدا نشد ، عجب پاس گلی داد.
استیل بازیش خوبه همینجوری بره جلو بازیکن خوبی ازش در میاد.
پاس اوزیل به رمسی هم رو گل اول خیلی خوب بود.
امیدوارم ژیرو هم روز به روز بهتر بشه.

به همه اینا سانچزم اضافه کنید.:n12:

Alireza.M67
10-12-2015, 10:22
بسیار خوشحال شدم از این پیروزی.
امیدوارم تیمتون قهرمان این فصل لیگ قهرمانان بشه
درد و بلای آرسن ونگر هم بخوره تو سر این فن خال :n34:

jamalu
12-12-2015, 22:51
وقتی قرارداد قرضی یه بازیکن یک ساله، میشه تو نیم فصل در حالی که فقط نصف قراردادش طی شده برش گردوند؟

چند وقتیه تو وست هم به جنکینسون بازی نمیدن، میگم شاید قراره برگرده.
اگه برگرده خیلی خوب میشه. ذخیره ی مطمئن برای بیرین نداریم.

Pessimist
12-12-2015, 23:30
سلام دوستان با تاخیر پیروزی بسیار ارزشمند مقابل المپیاکوس رو تبریک میگم شاید بشه گفت یکی از شیرین ترین پیروزی های باشگاه تو چند سال اخیر بود. 15 سال متوالی بود که از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کرده بودیم و خیلی بد میشد اگه حذف میشدیم اما آرسن ونگر ثابت کرد که مربی بزرگیه و المپیاکوس هم فقط با شانس تونسته بود بازی رفت رو ببره. ژیرود هم که سنگ تموم گذاشت و یه هت تریک رویایی داشت. امیدوارم فردا بتونیم استون ویلا رو شکست بدیم منچستر هم امروز باخت و بهترین فرصت هست که از بقیه رقبا فاصله بگیریم. لسترسیتی هم فردا باید با چلسی بازی کنه

M.Sadegh.M
14-12-2015, 20:04
ممنونم از مسئولین محترم مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا :n24::n25:

فک کنم یک سال در میون قرعه کشی آرسنال را عوض میکنند و بقیه تیم ها را قرعه کشی میکنند فقط

hossein blak
25-12-2015, 16:00
ژیرو: بازی در لیگ های دسته پایین فرانسه مرا سر سخت کرد

اولیویر ژیرو معتقد است که بازی در تیم های دسته پایین فرانسه به او کمک کرده است که بازیکنی سرسخت تر برای آرسنال شود.

این مهاجم فرانسوی پیش از قهرمانی با مون پلیه و آقای گلی رقابت های لیگ 1 فرانسه در تیم های دسته پایین گرونوبل، ایستر و تورس بازی کرده است.

ژیرو در گفتگو با سایت رسمی باشگاه آرسنال عنوان کرد:
((من قطعا احساس می کنم که اگر در آغاز دوران حرفه ای ام در تیم هایی به مانند مارسی و لیون بازی می کردم سر سخت نمی شدم.
مواجه با سختی ها می تواند به شما کمک کند تا در آینده قوی تر شوید تا با مشکلات و مسئولیت ها غلبه کنید.
قطعا این مسائل در زندگی حرفه ای من کمک زیادی کرده است و به همین دلیل می توانم بگویم من امروز سر سخت تر شده ام.))

ژیرو شش گل در چهار بازی اخیر تمیش به ثمر رسانده است و می گوید او همچنان می خواهد سطح بازی خودش را توسعه دهد.

((من نمی خواهم در هیمن جا متوقف شوم. من زیاده خواه هستم و نمی خواهم روزی که فوتبالم به پایان رسید پیشمان شوم.
یک مثل فرانسوی است که می گوید جاده موفقیت پایان ندارد. شما همیشه باید به خود و دیگران ثابت کنید که اهل رقابت هستید و می تواند همه توانش را به کار گیرد.))

nw_nk
27-12-2015, 20:36
هانری: گواردیولا حاکم مطلق لیگ برتر می شود

تیری هانری معتقد است اگر پپ گواردیولا به تیمی در لیگ برتر انگلیس بپیوندد، تیم او شانس اول قهرمانی خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اعلام جدایی گواردیولا از بایرن در انتهای فصل، گمانه زنی ها حاکی از آن هستند که او فصل بعد مربی یکی از دو تیم معروف شهر منچستر(سیتی و یونایتد) خواهد شد.

تیری هانری که زمانی در بارسا زیر نظر گواردیولا کار می کرد، در همین رابطه در ستونش در نشریه سان نوشت :" اگر من مدیر یک باشگاه بودم و برای تیمم دنبال یک مربی خوب می گشتم، بدون شک انتخاب اولم پپ گواردیولا بود. برای من او یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال است. تیم های او نه فقط قهرمان لیگ می شوند که بر آن لیگ، سلطه و حاکمیت مطلق نیز پیدا می کنند.

او با یک برنامه مشخص وارد یک باشگاه می شود و کنترل کامل همه امور را نیز بر عهده می گیرد. وقتی هم از آن تیم می رود، میراثی عظیم از خود به جای می گذارد. من خوش شانس بودم که در ابتدای دوران مربیگری گواردیولا زیر نظر او کار کردم و حالا معتقدم او نسبت به 5 سال گذشته، به مربی بهتری نیز تبدیل شده است."

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7-%D8%AD%D8%A7%DA%A9%D9%85-%D9%85%D8%B7%D9%84%D9%82-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

Henry insists Guardiola would dominate the Premier League

hossein blak
28-12-2015, 23:18
آرسنال 2-0 بورنموث؛ توپچی ها دوباره به کورس بازگشتند؛ آرسنال به صدر رسید

آرسنال موفق شد با نتیجه ی 2-0 برابر بورنموث پیروز شود.

در شرایطی که شاگردان آرسن ونگر با شکست بسیار سنگین برابر ساوتهمپتون دست اش از رسیدن به صدر جدول لیگ برتر انگلیس کوتاه مانده بود، برای جیبران ناکامی هفته ی گذشته خود و برای باقی ماندن در کوس رقابت صدر نشینی باید در ورزشگاه خانگی خود به میزبانی از بورنموث می پرداخت.

آرسنال تا پیش از این دیدار با 36 امتیاز در رده دوم جدول جای داشت و در صورت کسب پیروزی می توانست موقتا به صدر جدول راه بیابد، بورنموث نیز با 20 امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفته بود.

در جریان این دیدار مهم، ابتدا در دقیقه ی 27 گابریل پائولیستا موفق شد گل برتری را برای آرسنال به ثمر برساند تا نتیجه کار 1-0 به سود این تیم رقم بخورد و در نهایت در دقیقه ی 63 مسعود اوزیل موفق شد گل دوم را برای آرسنال به ثمر برساند تا آرسنال با نتیجه ی 2-0 پیروز میدان باشد.

آرسنال با کسب 3 امتیاز با ارزش این دیدار 39 امتیازی شد و موقتا به صدر جدول لیگ برتر انگلیس راه یافت، بورنموث نیز با پذیرش این شکست با 1 پله سقوط در رده پانزدهم قرار گرفت.

hossein blak
02-01-2016, 21:44
آرسنال 1-0 نیوکاسل

آرسنال بازی رو برد و از اون طرف لستر سیتی برابر بورنموث با نتیجه ی تساوی بدون گل متوقف شد که این فرصت خوبی هست برای آرسنال که به صدر نشینی اداه بده.
لورن کوشیلنی در دقیقه ی 71 موفق شد تک گل این دیدار را برای آرسنال به ثمر برساند .../

jamalu
22-02-2016, 22:09
فکر کنم بعد از مدتها سکوت توی این تاپیک، بازی با بارسلونا بهونه خوبی برای حرف زدن باشه.

بازی فوق العاده هیجان انگیزیه و با اینکه شانس کمی برای برد داریم، خیلی وقته که براش لحظه شماری میکنم. شرایط بازی خیلی شبیه بازی این فصلمون با بایرن مونیخه.
اون بازی رو تونستیم با تمرکز بالا و استفاده حداکثر از موقعیتهامون ببریم. مهمترین چیزی که نسبت به اون بازی کم داریم کازولاست، که میتونست با تکنیک فوق العاده ش از پرس حریف در بیاد و موقعیت درست کنه. متاسفانه جایگزینی برای کازورلا نداریم. از طرف دیگه یکی دو تا نقطه ضعفمون خیلی تابلو شده و خیلی ها تونستن از این طریق ضربه بزنن بهمون.

اشتباهی که تو چند سال اخیر در مراحل حذفی داشتیم این بود که طوری بازی میکردیم که انگار 90 دقیقه اول خیلی مهمه. تو بازی اول خیلی به آب و آتیش میزدیم. در حالی که در واقع فقط نیمه اول بازیه. به نظرم امسال میتونیم تو بازی برگشت بارسلونا رو غافلگیر کنیم.

برای ونگر هم خیلی بازی حساسیه و باید روی ترکیب و تاکتیک تمرکز کنه. تعویضها خیلی حیاتی هستن و این مسابقه رو فقط با یه شطرنج حساب شده میشه برد.

امیدوارم بعد از بازی بتونم بیام و از بازی بینظیر چک - بیرین - مونرئال - اوزیل - الکسیس و ژیرو تعریف کنم.

nw_nk
04-03-2016, 12:26
آرسنال، مقصد مورد علاقه‌ گواردیولا در لیگ‌ برتر

پیرس مورگان، روزنامه‌ نگار مشهور انگلیسی مدعی شد که پپ گواردیولا پیش از توافق با منچستر سیتی دوست داشته جانشین آرسن ونگر در آرسنال باشد.

به گزارش "ورزش سه"،‌ مورگان از سرسخت ترین هواداران آرسنال است و حال او مدعی شد که گواردیولا قصد داشته جانشین ونگر شود و تیری آنری را نیز به عنوان دستیارش انتخاب کند.

مورگان در توئیتر نوشت:" شب گذشته از یک منبع معتبر شنیدم که پپ گواردیولا می‌خواسته به آرسنال بیاید و قصد داشته تیری هانری را به عنوان دستیارش انتخاب کند."

این صحبت‌ ها در حالی مطرح می‌ شود که ونگر پس از سه باخت پیاپی، به شدت تحت فشار است. آرسنال شب گذشته مقابل سوانسی شکست خورد تا انتقادات از سرمربی فرانسوی به اوج برسد. توپچی ها در این فصل فرصت خوبی برای قهرمانی داشتند ولی به نظر نمی خواهند از آن استفاده کنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%82%D8%B5%D8%AF-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%82%D 9%87%E2%80%8C%DA%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C% D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D9%84%DB%8C%DA%AF%E2 %80%8C%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1

nw_nk
09-03-2016, 06:25
Hull City 0-4 Arsenal

It's time to say goodbye

nw_nk
13-03-2016, 14:52
Wenger must go if Arsenal lose out to Leicester or Spurs – Merson

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پاول مرسون ستاره سابق آرسنال: اگر تاتنهام یا لستر سیتی قهرمان لیگ شوند آرسن ونگر باید برود

nw_nk
17-03-2016, 19:36
5 نکته از بازی بارسلونا و آرسنال: این MSN مهار شدنی است؟

به مرور 5 نکته از بازی برگشت بارسلونا و آرسنال پرداخته ایم با کمی تصرف.

طرفداری- دو تیم فوتبال بارسلونا و آرسنال در قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به هم رسیدند. بازی رفت در ورزشگاه امارات با نتیجه 2 بر0 به سود بلوگرانا به پایان رسید. بازی برگشت چهارشنبه شب در ورزشگاه نیوکمپ بندر بارسلون برگزار شد. بارسلونا با هنرنمایی مثلث بی نظیرش سه گل به ثمر رساند و الننی تک گل شاگردان آقای پورفسور را وارد دروازه تر اشتگن گلادباخی کرد.

به نقل از Sport Keeda، به مرور 5 نکته درباره این بازی می پردازیم.

1 – ترکیب خاص آقای پورفسور

ونگر در این بازی قصد داشت یک کام بک فوق العاده داشته باشد و برای همین دست به تغییر زد. در حمله از ایوبی جوان به جای ژیرو استفاده کرد. در پست هافبک دفاعی هم از فلامینی نه چندان مطمئن استفاده کرد تا هجومی تر بازی کند. هر چند کوکلین را جای او وارد زمین کرد. آرسنال در بازی سعی کرد از جناحین توپ ها را به درون محوطه جریمه ارسال کند. اگر نقشه آرسنالی ها سانتر بود باید از یک مهاجم سر زن مثل ژیرو استفاده می کردند. در خط دفاع هم زوج گابریل و کوشیلنی به کار گرفته شده بودند تا در مقابل سرعت بارسایی ها کم نیاورند.

2 – این MSN مهار نشدنی

گل اول بازی روی پاس سوارز در عمق خط دفاعی و در پست بیرین که به جلو رفته بود داده شده و نیمار توپ را وارد دروازه کرد. نقشه سانتر از جناحین آرسنال سبب گل خوردن این تیم شد. گل های دوم و سوم نیز از درون محوطه جریمه و البته با هنرمایی سوارز و مسی وارد دروازه شدند. سوارز گل دوم را با یک ضربه آکروباتیک روی سانتر دقیق دنی آلوز وارد دروازه کرد و البته نمی توان گفت مقصر اصلی این گل دفاع آرسنال بود، مقصر اصلی این گل استعداد فوق العاده سوارز بود. این مثلث مهار نشدنی است.

3 – وای از جای خالی یک دنیس برکمپ در لندن

ونگر همیشه به خاطر نخریدن یک مهاجم نوک ایده آل سرزنش شده است و شب بازی با بارسلونا در نیوکمپ، شبی بود که آرسنال باید از تک موقعیت هایش استفاده می کرد. ژیرو و ولبک درزمان حضور در بازی تاثیر خاصی نداشتند. به جرات می توان گفت آرسنال روش درستی برای بازی داشت و انرژی خوبی صرف کرد اما وای از نداشتن یک تمام کننده. آرسنال حدود یک نیمه بعد از زدن گل تساوی فرصت داشت اما هیچ گلی نزد. ونگر بعد از بازی از هدر رفتن فرصت های این تیم گفت. حال اگر لوییز سوارز لباس قرمز و سفید لندنی ها را بر تن داشت، باز هم نتیجه همین بود؟

4 – بارسلونا پادشاه اروپا

بارسلونا 38 بازی است که نباخته است و MSN در این تیم مانند جرقه سیلندر در ماشین هستند و تیم را به جلو می برند. بارسلونا با این روند نزدیکترین تیم به سن سیرو است و شانس اول پایان دادن به طلسم 25 ساله قهرمان نشدن، مدافع عنوان قهرمانی.

5 – ممنون به خاطر خاطرات ولی خداحافظ

شاید بعد از شکست تنها چیز که در جلو دیدگان ونگر آمده باشد، تصویر صورت هواداران آرسنال باشد و البته آن بنر تلخ که رویش نوشته شده بود ممنونیم اما وقت رفتن رسیده است. آرسنال در یک هفته هم از لیگ قهرمانان حذف شد و هم از جام حذفی و در لیگ با اختلاف 11 امتیازی بعید است قهرمان فصل شگفت انگیز جزیره شود. آرسنال فصل را خوب شروع کرد اما بازهم دارد سرش بی کلاه می ماند در حالی که در صف، نفر اول بوده است.

nw_nk
20-03-2016, 11:57
انتقاد شدید امانوئل پتی هافبک سابق آرسنال از آرسن ونگر

Petit SLAMS Wenger: You have let us all down

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nw_nk
02-05-2016, 21:53
جان تری: تیری آنری سخت ترین حریفی است که (در پریمیر لیگ) باهاش روبرو شدم، او خاص بود.

MILAD MGH
15-05-2016, 22:28
خداحافظی روسیچکی و آرتتا با آرسنال

nw_nk
10-06-2016, 20:45
Unbelievable

nw_nk
23-09-2016, 11:14
مورینیو و تهدید عجیب ونگر

رابرت پیزلی در کتاب جدید خود مدعی شد که مورینیو در درگیری که سال گذشته با ونگر داشت، او را تهدید کرد که صورتش را له خواهد کرد.

مورینیو ونگر رابطه خوبی با یکدیگر ندارند و در بازگشت سرمربی پرتغالی به لیگ برتر، این رابطه بدتر از پیش نیز شد. مورینیو 2 سال پیش درباره ونگر گفت که او می‌ترسد ناکام باشد و بعدها لقب متخصص ناکامی را برای ونگر انتخاب کرد.

با این حال خشم مورینیو نسبت به ونگر محدود به این چیزها نیست و رابرت پیزلی،‌ ژورنالیست مشهور که کتاب "ژوزه مورینیو: از نزدیک و شخصی" را به زودی منتشر می‌کند،‌در این کتاب ادعای عجیبی مطرح کرده است.

او در این کتاب نوشته:" چند روز پیش، مورینیو هنوز در این رابطه صحبت می‌کرد. او می‌گفت:« وقتی آقای ونگر از منچستریونایتد و بازی ندادن به ماتا انتقاد می‌کند، دوست دارم او را پیدا کنم و صورتش را له کنم.»"

مورینیو از زمان حضورش روی نیمکت یونایتد هنوز با ونگر روبرو نشده و تقابل دو تیم روز 19 نوامبر در الدترافورد خواهد بود.

Mourinho threatened to 'break Wenger's face' after Mata jibe

nw_nk
18-03-2017, 19:29
حرکت جالب آرسنالی ها برای رهایی از ونگر

هواداران آرسنال با حرکتی جالب به ونگر نشان دادند که دیگر تمایلی برای دیدن او روی نیمکت تیم محبوب شان ندارند.

آرسنالی ها طبق وعده، بنری بر فراز ورزشگاه به اهتزاز درآورده و در آن به ونگر هشدار داده اند که قراردادش را تمدید نکرده و آرسنال را ترک کند. گویا 2000 پوند هزینه این حرکت عجیب شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](%D8%B9%DA%A9%D8%B3)

nw_nk
02-04-2017, 11:29
ونگر: بازنشستگی مثل مرگ است

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال تاکید کرد که هیچ تمایلی برای خداحافظی ندارد و بازنشستگی برای او مثل مرگ است.

ونگر 67 ساله به خاطر نتایج ضعیفی که در سال جاری و فصول اخیر کسب کرده، از سوی هواداران تیم به شدت تحت فشار است. هواداران خواهان جدایی او از آرسنال در پایان فصل و عدم تمدید قراردادش هستند ولی به نظر می‌رسد مثل همیشه ونگر تمدید خواهد کرد و در آرسنال ماندنی خواهد شد. حال او نیز به این موضوع اقرار کرد و گفت که بازنشستگی برای او مثل مرگ است.

او گفت:" بازنشسته نخواهد شد. بازنشستگی برای جوان هاست. برای پیرها، بازنشستگی یعنی مرگ."

صحبت های ونگر بسیار شبیه به صحبت های سر آلکس فرگوسن ، پیش از بازنشستگی در یونایتد است. او نیز خداحافظی از میادین را برای خود بسیار دشوار توصیف کرده بود، هر چند که سال 2013 در نهایت از دنیای مربی گری خداحافظی کرد.

ونگر ادامه داد:" البته که پس از گذشت بیست سال مثل روز اول عطش دارم. فشار بیشتری نسبت به 20 سال پیش روی شانه هایم حس می‌کنم ولی عطشم برای موفقیت درست مثل همان موقع است."

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D9%85%D8%AB%D9%84-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

nw_nk
21-05-2017, 20:42
توپچی ها راهی لیگ اروپا شدند

آرسنال 3 - 1 اورتون؛ تلخابه ای جای عسل!

آرسنال علیرغم پیروزی 1-3 برابر اورتون در نهایت در کسب سهمیه لیگ قهرمانان ناکام ماند و راهی لیگ اروپا شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

nw_nk
13-10-2017, 11:01
ونگر: سانچس مثل مسی، بکام و زیدان است

سانچس و یارانش در تیم ملی شیلی، پس از شکست 3-0 مقابل برزیل از حضور در جام جهانی بازماندند. حال ونگر که تیمش باید روز شنبه به مصاف واتفورد برود، به تمجید از ستاره تیمش پرداخت و او را با بزرگانی مثل مسی و زیدان مقایسه کرد.

او گفت:" به نظرم بعضی نسل بازیکنان هستند که تمام فشار انتظارات یک ملت را به دوش می‌کشند. در فرانسه زیدان اینگونه بود، در انگلیس بکام بود. بازیکنان دیگری هم بودند ولی بکام فشار را به دوش می‌کشید. چرا جرارد نه؟ نمی‌دانم، به نظرم بکام اینطور بود. در شیلی هم سانچس اینگونه است. در آرژانتین هم البته مسی. به نظر می‌رسد در تیم‌های ملی یک بازیکن هست که تمام فشار ها را به دوش می‌کشد و از دیگر بازیکنان مراقبت می‌کند. معمولا این بازیکنان از این وجهه لذت می‌برند. آنها همیشه در جبهه نبرد هستند."

nw_nk
07-01-2018, 07:25
اینستاگرام آرسنال: 6 سال پیش در چنین روزی، بازگشت پادشاه

nw_nk
22-01-2018, 23:03
رسمی؛ هنریک مخیتاریان به آرسنال پیوست

منچستر یونایتد در روند به خدمت گیری الکسیس سانچز، مخیتاریان را با ستاره شیلیایی آرسنال معاوضه کرد تا این یار ارمنستانی، حالا بازیکن توپچی ها باشد.

Ahmad
31-01-2018, 23:10
مثلث باتشو به درتموند ، اوبا به آرسنال و ژیروط به چلسی تکمیل شد :n02:
مهمترینش میانگ بود که ابتدای فصل دعوا بخاطرش زیاد بود و امیدوارم بتونه درک کنه داره چه شماره‌ای و جای چه بازیکنی رو تو آرسنال پرمی‌کنه. :n28:

nw_nk
06-05-2018, 16:41
Respect

nw_nk
06-05-2018, 20:54
گارد افتخار؛ لندن به جای بارسلون!

در حالیکه تمام اخبار معطوف به ایجاد گارد افتخار در ال کلاسیکو است، این اتفاق در مورد آرسن ونگر در رختکن رخ داد.

در آخرین روز مربیگری ونگر در استادیوم اختصاصی آرسنال، تمام توجهات معطوف به اوست و آرسنالی ها به اشکال مختلف در حال قدردانی از 22 سال زحمات او هستند.

بازیکنان آرسنال با لباسی منقش به پیام تشکر از آرسن ونگر خود را گرم کردند و بازیکنان برنلی و آرسنال نیز با ایجاد گارد افتخار پیش از آغاز بازی، به تکریم آرسن ونگر پرداختند تا در شبی که همه منتظر رخ دادن این اتفاق در ال کلاسیکو بودند، ونگر مورد قدردانی قرار گیرد.

wichidika
19-05-2018, 13:56
وداع ونگر باتوپچی‌ها/ آرسن در بازی 1235 روی نیمکت می‌نشیند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آرسن ونگر امروز آخرین حضور خود را در آرسنال سپری می‌کند و در بازی شماره 1235 خود بر روی نیمکت می‌نشیند.
به گزارش خبرگزاری فارس، فردا آخرین حضور آرسن ونگر بر روی نیمکت توپچی‌های لندن است.
سرمربی کهنه‌کار فرانسوی برای 1235 بار روی نیمکت توپچی‌ها می‌نشیند.
ونگر در این مدت موفق شده 706 پیروزی برای تیمش به ارمغان آورد، در 280 بازی به مساوی دست یافته و در 248 رقابت شکست خورده است.
به طور میانگین سرمربی کهنه‌کار فرانسوی در 57.2 درصد بازی‌ها پیروز بوده است.
انتهای پیام/

wichidika
19-05-2018, 14:05
خداحافظی آرسن‌ونگر از تیم آرسنال بعد از ۲۲سال +فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بخش-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-85/269584-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86-%D9%88%D9%86%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85)

بازیکنان آرسنال در آخرین بازی ونگر روی نیمکت این تیم در امارات، نمایش خیره کننده ای داشتند و موفق شدند تیم برنلی را با ۵ گل شکست دهند تا ونگر با بردی دلچسب خداحافظی کند. آرسن ونگر در پایان این فصل از تیم آرسنال جدا خواهد شد . ونگر در مراسم خداحافظی با آرسنال، جام نمادین طلایی به علت قهرمانی با بدون شکست در فصل 2003-2004 را بالای سر برد.

<a data-cke-saved-href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]">

nw_nk
07-01-2019, 11:24
پیج آرسنال: سال 2012 در چنین روزی، پادشاه برگشت!

nw_nk
02-02-2019, 11:16
امری: گواردیولا بهترین مربی جهان است

اولین تقابل امری و گواردیولا در عالم مربیگری به فصل ۹-۲۰۰۸ بر می‌گردد که به ترتیب در والنسیا و بارسلونا حضور داشتند. سرمربی حال حاضر آرسنال هرگز موفق به شکست دادن همتای خود نشده است و امید دارد تا با پیروزی در بازی فردا مقابل منچستر سیتی، انتقام شکست ۲-۰ در دیدار رفت را بگیرد.

من تیم‌ها و مربیان بسیاری را آنالیز کرده‌ام و به نظر پیدا کردن یک مربی که بهتر از گواردیولا باشد، دشوار است. او کارراهه بزرگی را پشت سر گذاشته است. ما با یکدیگر کارمان را شروع کردیم؛ او در تیم دوم بارسلونا و من در لورکا و آلمریا (در دسته سه و دو اسپانیا). با نگاه کردن به تیم او، چیزهای زیادی یاد گرفتم. این که مربیان به کار هم نگاه کنند تا چیزهای مختلفی را یاد بگیرند، خوب است. به نظرم او در طول دوران حرفه‌ای خود، بهتر از تمامی مربیان دنیا کار کرده است.

ادامه

ورزش سه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

طرفداری

nw_nk
07-04-2019, 19:30
شورش علیه امری به سبک مسوت اوزیل!

آرسنال امروز بهترین فرصت را داشت تا با غلبه بر اورتون در گودیسون پارک، بالاتر از تاتنهام قرار گرفته و به رتبه سوم جدول برسد، اما نمایش ضعیف توپچی ها باعث شد آنها در دیداری که موقعیت گل چندانی نداشتند، با یک گل مغلوب حریف شوند.

مسوت اوزیل در این دیدار در ترکیب ثابت آرسنال قرار داشته و یکی از بدترین بازیکنان زمین بود، بطوریکه شاید حتی یک حرکت مثبت هم در زمین انجام نداد و در نهایت اونای امری تصمیم به تعویض او در اواخر بازی گرفت.

اما اوزیل روی نیمکت با حرکتی عجیب، کاپشن خود را به سمت کادر فنی آرسنال پرتاب کرد و اینگونه اعتراض خود را به تصمیم سرمربی اسپانیایی نشان داد. کاپشن اوزیل در مقابل امری به زمین خورد و باید دید واکنش سرمربی آرسنال به این رفتار اوزیل چه خواهد بود.