PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت حافظه برای گوشی های ویندوزفون

Artam01
29-07-2015, 12:49
برای گوشی های ویندوزی و یا مایکروسافت چه کارت حافظه ای پیشنهاد میشه؟
گوشی خودم حافظه اش 8 هست ولی فقط مقدار کمیش در دست کاربر می باشد و با دو تا آهنگ و یکی دوتا برنامه و بازی پر میشود و نیاز مبرم به کارت حافظه دارد، آیا کارت حافظه ی خاصی برای کارایی بهتر باید تهیه نمود؟ یه بار در سایتی خوندم که یکی کارت حافظه ی گوشی قبلیشو که استفاده می کرد گوشی جدیدش هنگ می کرد، با توجه به این موارد چه کارت حافظه ای بهتر است؟

h_kh_1367
29-07-2015, 14:18
برای گوشی های ویندوزی و یا مایکروسافت چه کارت حافظه ای پیشنهاد میشه؟
گوشی خودم حافظه اش 8 هست ولی فقط مقدار کمیش در دست کاربر می باشد و با دو تا آهنگ و یکی دوتا برنامه و بازی پر میشود و نیاز مبرم به کارت حافظه دارد، آیا کارت حافظه ی خاصی برای کارایی بهتر باید تهیه نمود؟ یه بار در سایتی خوندم که یکی کارت حافظه ی گوشی قبلیشو که استفاده می کرد گوشی جدیدش هنگ می کرد، با توجه به این موارد چه کارت حافظه ای بهتر است؟

باید از کارت حافظه با کیفیت و پرسرعت استفاده کنی ، معمولا مموری کارت های کلاس 10 پیشنهاد میشه .

Artam01
29-07-2015, 17:31
مرسی داداش، مارک خاصی هست که ارجهیت داشته باشه؟ کجا میشه با قیمت مناسب خرید؟ پاساژهای کامپیوتری یا پاساژهای گوشی فروشی؟

h_kh_1367
29-07-2015, 21:54
مرسی داداش، مارک خاصی هست که ارجهیت داشته باشه؟ کجا میشه با قیمت مناسب خرید؟ پاساژهای کامپیوتری یا پاساژهای گوشی فروشی؟

تو مموری های کلاس بالا اکثرا با کیفیت و مرغوب هستن ، سن دیسک و پاتریوت هم نمونش . همه جا میشه با قیمت مناسب گیر آورد ، اگه خواستی خودم برات میفرستم .:n10:

Artam01
29-07-2015, 23:23
دمت گرم، اینا کلاس بالاها فرمتشون چیه؟ اون قبلی ها که fat بودن :n02:.