PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار حل مشکل برای کسانی که آیکن آپگرید به ویندوز 10 براشون فعال نشده

boxochi
28-07-2015, 09:50
سلام
این نرم افزار رو نوشتم برای کسانی که آیکن براشون فعال نشده
اول پکیج های مورد نیاز رو چک میکنه اگه نصب نبودن لینک مستقیم از خود مایکروسافت متناسب با سیستمتون به شما میده
اون پکیج ها رو دانلود و نصب می کنید و دوباره این نرم افزار رو اجرا می کنید و شروع به کانفیگ میکنه
این عکس قبل از اجرای این نرم افزار سیستم بروز هست ولی آیکن فعال نشد

اگه از ویندوز 7 استفاده می کنید برای آپگرید به ویندوز 10 باید حتما سرویس پک 1 رو نصب کنید
سرویس پک 1 رو از اینجا دانلود کنید :
32bit : دانلود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])64bit: دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه نسخه ویندوز شما enterprise یا RT هست قابلیت آپگرید به ویندوز 10 رو ندارید فعلا

لینک دانلود نرم افزار فیکس آپگرید: دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک اسکن : 0/55 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c6324c67f475d4e8ce58cc5110a988d65e70fd9b14f4e358e1 428bbecb9d9%2Fanalysis%2F1438060867%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار رو اجرا می کنید و برای شروع کلیک می کنید:

نرم افزار شروع به جستجوی پکیج ها میکنه و اگر نبودن لینک دانلود رو به شما میده و با کلیک کردن شروع به دانلود می کنید. بعد از دانلود شروع به نصب می کنید.وقتی نصب تموم شد سیستم رو رستارت می کنید و دوباره نرم افزار فیکسر رو اجرا میکنید

و پس از تمام شدن و پیغام done دوم باید آیکن رو در سمت راست پایین ویندوز مشاهده کنید
امیدوارم دوستان بتونن استفاده کنن.

Alireza2S
29-07-2015, 14:30
با تشکر از راهنماییت. من کارهای گفته شده رو انجام دادم و دان دوم هم نوشته شد ولی بازم آیکون نیومده :/
مشکل از کجاست؟

boxochi
29-07-2015, 16:03
با تشکر از راهنماییت. من کارهای گفته شده رو انجام دادم و دان دوم هم نوشته شد ولی بازم آیکون نیومده :/
مشکل از کجاست؟

سلام
والا مهلت انجام این کار تا دیروز بود یعنی اونایی که رزرو کردن و آیکنش اومد هم امروز صبح دیگه اون آیکن رو ندارن و غیر فعال شده
فکر نمی کنم دیگه راهی برای دریافت آپگرید رایگانش وجود داشته باشه

Armin.Computer
29-07-2015, 21:16
سلام
من خودم امروز ویندوز 7 رو اپدیت کردم و ایکون هم اومد
حالا خود ویندوز نمی یاد

AliROCK
30-07-2015, 19:28
دیروز ایکون بود امروز غیب شده تو اپدیت هم همش اینو مینویسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میمیره مثل ادم بنویسه دقیقا کی :n02:
ویندوز رو فقط به خاطر بازیهام دارم وگرنه یه توزیع لینوکس میریختم :n27:

m3hdi_rm
30-07-2015, 23:32
منم این راهها و کل راههای توی اینترنت رو رفتم همه چی هم ردیفه ویندوز 7 اصل و آپدیت شده اما این آیکون رزرو نمیاد...اینکه میگید دیگه امکان آپگرید نیس اشتباهه چون مایکروسافت اعلام نکرده این قضیه رو...نمیدونم مشکل از کجاست!

AliROCK
31-07-2015, 01:43
اپگرید که شما تا 1 سال جا داری نگران اون نباش مشکل ما اینه درست کار نمیکنه

salar_khan
03-08-2015, 11:53
سلام
منم تمام مراحل بالارو رفتم اما اپدیت برام نمیاد
راه دیگه ای نیست؟

Public Enemy
03-08-2015, 19:03
عزیزان قرار نیست ویندوز 10 درجا براتون بیاد ! ممکنه چند روز تا چند ماه زمان بر باشه . دلیل اولش اینه که مایکروسافت می خواد فشار ترافیکی رو از روی سرور هاش کم کنه . برخی کاربران گزارش دادند که ظاهرا دانلود به صورت آهسته آهسته انجام میشه . پس احتمال داره در حال حاظر برای شما داره آروم آروم دانلود میشه

یکم دندون رو جیگر بزارین !

AmirHR1
04-08-2015, 08:52
اقا اخرین اپدیتارو گرفتم
این روش هم رفتم
win 7 64 bit ultimate sp1 دارم
ولی به گفته سایت های دیگه چ خارجی چ ایرانی تا قبل از سال 95 میتونیم اپگرید کنیم

Armin.Computer
04-08-2015, 17:08
من شنبه آپدیت کردم
با خود مایکروسافت

Public Enemy
06-08-2015, 00:36
خوب الان دوستان براشون دو تا مشکل وجود داره :

یه سری از دوستان که کلا آیکون ویندوز 10 براشون نیومده.
سری دوم اومده و فعلا از دانلود خبری نشده ( یا داره به کندی دانلود میشه خبر نمی ده )

---------------------------------------
برای هر دو دسته یه راه حل خوب هست .

دیگه نیازی به اون آیکون ندارند. کافیه برن این پیج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، بسته به نوع سیستم عاملشون فایل 32 بیت یا 64 بیت رو دانلود کنند . فایل براشون درجا و بدون معطلی شروع به دانلود میشه .

AliROCK
06-08-2015, 01:21
بالاخره خودش شروع کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:thumbsup: