PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کامپیوتر

Sharif1380
23-07-2015, 10:39
سبام دوستان من دیروز که کامپیوترم را روشن کردم صفحه کاملا سیاه بود ولی Ctrl alt delete که گرفتم اورد و صفحه باز هم سياه ولي موس معلومه لطفاً كمك كنيد

arminba
23-07-2015, 12:05
وقتی alt+ctrl+del رو میزنی پنجره ای برات باز میشه؟
اگه هیچی باز نمیشه و هیچ نوشته در هنگام بالا اومدن ویندوز نمیبینی احتمال 70 درصد مشکل کارت گرافیک

از طریق کلید ترکیبی Windows+R وارد منوی Run بشید و ضمن اجرا کردن دستور devmgmt.msc کنسول Device Manager رو باز کنید و بکمک Roll back Driver در صورت تغییرات یا بروز شدن درایور کارت گرافیکی خودتون، اون رو به حالت قبلی خودش که با سیستم عامل سازگاره برگردونید.
گر بعد از لاگین کردن این مشکل رو دارین، من پیشنهاد می کنم در حالت Safe mode (با نگه داشتن کلید F8 به هنگام روشن شدن سیستم ) وارد بشید و ببینید آیا Icon های مد نظرتون رو مشاهده می کنید؟
همچنین راه حل دیگه ای که هست این هست که از همون جایی که شما کلید F8 رو زدید بکمک گزینه Last know good Configuration وارد ویندوز بشید. در واقع عملکرد این گزینه به این صورت هست که آخرین باری که سیستم شما با بهترین حالت خودش load شده مجدد بارگذاری بشه! من پیشنهاد می کنم این مورد رو اول از همه انجام بدید و بعد به سراغ Safe Mode و سایر موارد برید.

ا

Sharif1380
23-07-2015, 16:26
نه Ctrl alt delete را كه ميزنم مياره موس هم معلومه ولي باز هم صفحه سياهه

arminba
23-07-2015, 18:22
کار هایی که بالا گفتم رو انجام بدید
اگه نتونستین باید ویندوز عوض کنید