PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خالی شدن باتری گوشی s3 neo samsung

fk_u
21-07-2015, 23:40
درود به همه
لطفا کمک کنید بد جوری بختطر این مشکل بهم ریختم .
یک عدد گوشی s3 neo زمستون پارسال گرفته شد و همون عید ناگهانی گوشی خاموش میشد و روشن نمیشد تا شارز بزنیم اولا به ندرت میشد.یعنی باتری خالی میکرد.
الان زیاد تر شده هفته ای دو بار گاهی. الان دیدم 90 درصد بود.چند دقیقه بلوتوت کار کردم یهو به چشم دیدم درصد باتری تند تند کم کرد تا 12 درصد تو یک دقیقه افت پیدا کرد خاموش کردم زدم شارز . بعد چند دقیقه خواستم باتری چک کنم اصله یا نه از شارژ کندم دوباره جا زدم روشن کردم دیدم باتری زده 95 درصد . و الان یکم کار کردم باتری طبیعی کار میکند زود خالی نکرد که بعد چند دقیقه کلا خالی بشه.
باتری جک کردم اصل میومد ولی فونت نوشتش که مدل باتری زده فونتش پر رنگ نبود اون طور که تو سایتی نشونه های باتری اصل زده بود از انجا خوندم که باتری اصل فونتش پر رنگه ولی برای من معمولیه. از جای معتبر گرفتم و اینکه باتری ساختش یکسالش نشده و خوش ساخت بود لیبل و ... تمیز.
دوستان عزیز لطفا کمکی کنید چی کنم برای خونواده هست و ابروم رفته با این خریدم براشون.

خدا کند سخت افزاری نباشد . امکان داره با ریست فکتوری اوکی بشه؟ برنامه هم از بازار و فارسروید دانلود کردم چیز زیادی نصب نیست و اینکه با گوشی کم کار میکند و تو همون ماه اول خرید این طور شد
ممنون

DariushGreat
03-08-2015, 16:27
باطریتونو کالیبره کردی؟ کالیبره کن ببین درست میشه

fk_u
03-08-2015, 18:58
درود
گوشی تازه کالیبره میخواهد؟
اول مثلا 8 ساعت زدم شارز که اونم فکر کنم لازم نباشه.
میشه لینکی درباره کالیبره کردن بدید که روشش درست باشد مرسی