PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شماره براي مسدود كردن پيامك هاي تبليغاتي همراه اول

mrmostafa
21-07-2015, 13:36
دوستان براي حذف پيامك هاي تبليغاتي چه كدي بايد بزنيم؟؟؟
فقط ميخوام اس ام اس هاي بانكي و غيره به مشكل نخوره چون يه سري زنگ ميزنن اپراتور همراه اول مسدود ميكنه اس ام اس هاي ديگه مياد. به من گفت ببين بيشترين ا سام اس از چه سر شماره اي هست اونو بنويس بگو. در صورتي كه برادرم زنگ زده خودشون غيرفعال كردن بدون اين دنگ و فنگ بازي ها.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

sky1sky
21-07-2015, 21:27
دوستان براي حذف پيامك هاي تبليغاتي چه كدي بايد بزنيم؟؟؟
فقط ميخوام اس ام اس هاي بانكي و غيره به مشكل نخوره چون يه سري زنگ ميزنن اپراتور همراه اول مسدود ميكنه اس ام اس هاي ديگه مياد. به من گفت ببين بيشترين ا سام اس از چه سر شماره اي هست اونو بنويس بگو. در صورتي كه برادرم زنگ زده خودشون غيرفعال كردن بدون اين دنگ و فنگ بازي ها.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام
بله بعضی وقت ها اپراتور ها همکاری نمی کنند و می گویند خود کاربر اقدام به حذف کند
اینم کدش
ارسال عدد ۱ به شمارۀ پیامکی ۸۹۹۹ برای انصراف از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی

اگه همراه بانک موبایل رو فعال کردین در صورت تراکنش حساب، اس ام هاش میاد براتون + و از سمت اپراتور همراه اول هم اس ام اس ها میرسه
غیر این دو مورد کلیه تبلیغاتی ها بعد از 24 ساعت که اون کد رو زدین دیگه واستون نمیاد

mrmostafa
22-07-2015, 13:20
ممنونم از شما :n16::n16::n40:

Masoud 206-16v
01-10-2016, 13:48
سلام وقت بخير
دوستان مدتي هست كه ي تبليغ واقعا آزار دهنده از همراه اول روي گوشي مياد. خط من همراه اول دائمي هستش و اين تبلغ حتي زماني كه گوشي قفل و صحفه نمايش هم خاموش باشه بروي گوشي نمايش داده ميشه و باعث ميشه صحفه نمايش ديگه خاموش يا بروي استند باي نره.اين مارش باعث ميشه خيلي سريع شارژ باطري تموم بشه.
تصوير تبليغ رو پايين ميزارم و ممنون ميشم راهنمايي كنيد چطور غير فعالش كنم.
با اپراتور ٩٩٩٠تمتس گرفتم چيزي دستگيرم نشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن چه به اينترنت متصل باشم يا نباشم ، ظاهر ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirdiba
04-10-2016, 18:33
والا این واسه منم میاد. ی بار که جوابش بدم .و بگم نمیخام تا وقتی که سیم رو از گوشی در نیارم دیگه نمیاد

Masoud 206-16v
04-10-2016, 19:50
والا این واسه منم میاد. ی بار که جوابش بدم .و بگم نمیخام تا وقتی که سیم رو از گوشی در نیارم دیگه نمیاد

امير جان سلام خوبيد كه انشاله،پس ظاهر شد جواب منفي بدم ديگه سر كله ش پيدا نميشه آره،پدر من رو در آورده و حتي بعضي موقعها پاك هم نميشه و مجبورم گوشي رو خاموش و روشن كنم.خدا از سرشون نگذره جز درد سر هيجي نيستند .

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirdiba
04-10-2016, 20:29
مخلصیم اقا مسعود. بله من ی بار جوابها رو منفی میدم دیگه نمیاد. ولی سیمو که تعویض میکنم و باز میاد دوباره همون کارو میکنم. چون گوشیم روته اون برنامه سیم تولکید سیم کارتم فریز میکنم گاهی