PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Need For Speed UnderGround 3

ess_1362
19-07-2015, 20:34
متاسفانه در این دو سال اخیر شاهد این هستیم که بازی های کلاسیک نقش کمرنگی را چه در بین گیمر های بین المللی و چه در بین گیمر های داخلی بازی می کنند
و بازی هایی مثل فیفا و ... روز به روز بر تعداشون افزوده میشه و حتی مثلا فیفا 2016 را هم در سال 2015 ریلیز می کنند
اینجا قصد ورود به نقد بازی های سری فیفا ندارم و بیشتر جهت اطلاع رسانی از ورود یک عنوان مهیج اتومبیل رانی را دارم :

کسانی که علاقمند سبک اتومبیل رانی هستند حتما عنوان معروف NFS را به خوبی میشناسند و نیاز به توضیح نداره
ولی این برند در چند سال اخیر متاسفانه دچار افت شده و وقتی همه نگاه ها به دنبال عرضه سری جدید MW بود متاسفانه آنطور که شایسته بود از آب در نیومد
عنوان جدید ضمن یدک کشیدن دو نسخه پر افتخار این کمپانی یعنی UG1 و UG2 لاعقل در تریلر ارایه شدن نشان داده که میشه امیدوار بود که یکی از عنوان های مطرح باشه ولی در عین حال طبق عملکردی که کمپانی EA طی چند سال گذشته با عنوان NFS داشته تا روز عرضه اصلا نمیشه به کیفیت این عنوان دلخوش بود
به هر حال با توجه به اینکه من در این تالار اپیکی در خصوص این موضوع ندیدم در نتیجه این بحث را با قید تریلر مربوطه قرار میدم بلکه سایرین هم استفاده کنند
با نگاهی که خودم به تریلر داشتم میشه گفت نکات جالبی در این عنوان وجود خواهد داشت که میشه به ظهور مجدد یک افسانه مرده امیدوار بود »

NEED FOR SPEED UNDERGROUND 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

albertxx
19-07-2015, 20:54
تریلر دانلود نشد
ولی ندید میگم

به نظر خودم تو این سری بازی های NFS بازی MW از همه بهتر بود که اگه اشتباه نکنم 2005 عرضه شد
بازی ای که شاید 10 بار هم بازی کنید خسته نمیشد
از اون طرف هم از بین بدترین ها میشه به undercover رای داد

بعد از mw 2005 دیگه نسخه شاخی از NFS بیرون نیومد
که همونطور گفته شد این سری از بازی ها دچار افت شدن
بازی ای که در سال 2005 عرضه شد و بعد از اون هیچ نسخه ای نمیشه گفت با اختلاف از اون بازی بالاتر باشه !

البته من هم نسخه های بعدیش رو بازی نکردم
ولی یه جورایی میشه گفت mw 2005بهترین نسخه بود (( و یا حداقل جزو 3 تای اولی ))

امیدوارم این نسخه UG 3 بتونه آرزو ها رو برآورده کنه

IRAN_KING
20-07-2015, 09:14
شنیدم فقط انلاین میشه بازی کرد !

worldclass
15-08-2015, 20:30
امسال یه Need For Speed 2015 هم میخواد بیاد.
یک سال با دو NFS مطرح؟!

MOHAMMAD2010
15-08-2015, 20:43
یادش بخیر بهترین این سری از نظر من UnderGround 2 بود

IRAN_KING
23-08-2015, 19:44
متاسفانه در این دو سال اخیر شاهد این هستیم که بازی های کلاسیک نقش کمرنگی را چه در بین گیمر های بین المللی و چه در بین گیمر های داخلی بازی می کنند
و بازی هایی مثل فیفا و ... روز به روز بر تعداشون افزوده میشه و حتی مثلا فیفا 2016 را هم در سال 2015 ریلیز می کنند
اینجا قصد ورود به نقد بازی های سری فیفا ندارم و بیشتر جهت اطلاع رسانی از ورود یک عنوان مهیج اتومبیل رانی را دارم :

کسانی که علاقمند سبک اتومبیل رانی هستند حتما عنوان معروف NFS را به خوبی میشناسند و نیاز به توضیح نداره
ولی این برند در چند سال اخیر متاسفانه دچار افت شده و وقتی همه نگاه ها به دنبال عرضه سری جدید MW بود متاسفانه آنطور که شایسته بود از آب در نیومد
عنوان جدید ضمن یدک کشیدن دو نسخه پر افتخار این کمپانی یعنی UG1 و UG2 لاعقل در تریلر ارایه شدن نشان داده که میشه امیدوار بود که یکی از عنوان های مطرح باشه ولی در عین حال طبق عملکردی که کمپانی EA طی چند سال گذشته با عنوان NFS داشته تا روز عرضه اصلا نمیشه به کیفیت این عنوان دلخوش بود
به هر حال با توجه به اینکه من در این تالار اپیکی در خصوص این موضوع ندیدم در نتیجه این بحث را با قید تریلر مربوطه قرار میدم بلکه سایرین هم استفاده کنند
با نگاهی که خودم به تریلر داشتم میشه گفت نکات جالبی در این عنوان وجود خواهد داشت که میشه به ظهور مجدد یک افسانه مرده امیدوار بود »

NEED FOR SPEED UNDERGROUND 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام این بازی UNDERGROUND 3 نیست تاپیک وبرایش کنید...

FOURTH RETURN
17-09-2015, 16:14
بهترینهایی که من بازی کردم هات پورسویت و ریوالس بودن موست وانتد قدیمی رو من بازی نکردم اما موست وانتد 2012 براستی مزخرف و چرت بود

mahyarSAMSUNG
12-05-2016, 12:52
فقط MW و UN2 . عالی بودن چقدر اسپورت کردن ماشینش حرفه ای بود مخصووصا UN2 که شب بود چراغونی میکردی ماشینو آدم کف بر میشد :n19:

saeed.bp
17-08-2017, 11:18
بازیه NFS 2 نفره هستش ؟ یا فقط ریس و رقابت تک نفره ؟

alireza00079
21-09-2017, 17:28
بعد از بازی run و اندر گرند دو این بازی مرد