PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشتریان سابق، نامحدود فن آوا

*Forgotten*
18-07-2015, 21:09
سلام

خطاب:

دوستانی که از مشتریان سابق نامحدود فن آوا بودن و الان بخاطر محدودیت های ظالمانه این شرکت (و جدیدا سرویس های نامحدود 512) کوچ کردن به سرویس های دیگر شرکتها

سوال:

لطفا بگید به کدام شرکت و کدوم سرویس کوچ کردید؟ و میزان رضایت شما از شرکت و سرویس مورد نظر جدید چقدر هستش؟

لطفا ناظرین و مدیران محترم تا مدتی این تاپیک رو نبندید با تشکر

sh93
18-07-2015, 22:11
شاتل
راضی
کاچی به از هیجی :n01:
حداقلش اینه که نه قطعی داشته و نه کاهش سرعت و ... پشتیبانی 24 ساعته خوب داره
شرایط مصرف منصفانه و... هم تو تاپیک شاتل من توضیح دادم با توجه به مصرفم از تمامی شرکتها به نفع تره برام
آرت 1 = سرعت دانلود 110-125 و... که فعلا دارم و در ماه مصرفم بره بالا تا آرت 5 هم برم از فن آوا ارزونتر می افته

mehryar1973
19-07-2015, 12:10
سلام خدمت شما
راستش من از مخابرات کوچ کردم اینجا(فن آوا) به ما که از فن آوا خیری نرسید الان ماه سومه و اول بحث محدودیت 2 مگ و 1 مگ پیش اومد الانم 512 محدود شده :n27:
در مورد بقیه isp ها نظری ندارم من تابحال از داتک،مخابرات ،فن آوا و و ایرانسل(وایمکس) سرویس گرفتم
وایمکس ایرانسل مشکلی که داره اینه که مودمش گرونه البته الان تو همین انجمن یا جاهای دیگه کسانی هستن که مایلن
مودمو رد کنن بره یا مثلا بچه ها تعریف نرم افزار آندروئید دیوار رو میکردن که توش افراد اجناس دست دومو میزارن برای فروش
تعرفه هم گرونه البته شبانه رایگان داره و شبی حدودا 900 الی یه گیگ میشه گرفت(از 2 تا 8صبح) که خودش ماهی 30 گیگ میشه،نامحدودش هم شصت وچند (فکر کنم 68) باشه
در هر صورت من فعلا مودمو که رو تعرفه آزاد گزاشتم میزارم رو 512 پایه(24 تومنی) 30 گیگ هم برام کافیه

abc2
19-07-2015, 18:16
من اومدم پارس آنلاین سرویس 2 مگ نامحدودشو گرفتم خوب بود فقط قیمتش یکم بالاس و خیلی نوسان داره سرویس از 5مگ تا 1 مگ در نوسانه در صورتیکه نوشته تا 80 گیگ اول 5 مگ بهتون میدیم بعد اسمی میشه سرویس هزینه خیلی بالاس دارم میرم عصرتلکام . فن اوا اگه سرویسشو درس کنه برمیگردم . قطعی زیاد داره فن اوا و پینگه درس خسابی هم نداره ولی خب همین که نامحدود بود خوب بود ادم استرس تموم شدن حجم نداشت البته من در ماه بیشتر از 150 گیگ به زور ازش استفاده میکردم در صورتیکه تو داشبورد میزد شما میتونید تا 660 گیگ از اینترنت استفاده کنید من مصرفم زیاد نبود و نامردی کرد در حق ما . پشتیبانی اصلا جالبی نداره قسمت فنی ش هم واقعا بیشعور و بی ترتیب بود . در کل این شرکت به غیر از اون سرویس های نامحدودش هیچی واسه گفتن نداشت که دیگه اونم نداره و خلاص :-)

Hoaxes
19-07-2015, 22:40
بنده هم مشترک قدیمی فن آوا ی گور به گور شده بودم که الان یک ماهی هست که سرویس مخابرات

10 مگ 10 گیگ رو گرفتم و به خاطر تایم اوت ناراضی ام و الان دوباره سرویس معظم شاتل آرت 1 رو

گرفتم با سرعت دانلود 130 تا 150 در ثانیه که علاوه بر این که قیمتش نصف فن آواست ( 30 تومن در ازای

70 تومن ) ، سرعتش تقریبا دو برابر فن آواست ( 140 در ازای 80 ) و البته محدودیت منصفانه ( همون که سر

یه حجمی سرعتو میارن پایین ) ش هم دو برابر فن آواست ( شاتل تا 40 رو تو آرت 1 میده ، فن آوا تا 20 میده ).

البته خوب فن آوا قدیما خیلی خوب بود ، تا 100 گیگ هم دانلود داشتم ، اما از وقتی دیدم که

دیگه هیچ شرکتی نامحدود نمیده ، به نظرم آرت 1 گزینه ی خوبیه .

مزایای شاتل آرت 1 نسبت به فن آوای نامحدود 1 مگ :

1- سرعت 2 برابر
2- قیمت نصف
3- مصرف منصفانه کم سخت گیر تر

معایب شاتل آرت 1 نسبت به فن آوای نامحدود 1 مگ :

1- با شاتل نمیشه یه ریز دانلود کرد ، با فن آوا میشه