PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک!! مشکل stop working در هنگام انتخاب زبان بازی fifa15

sajjadsoofi
12-07-2015, 17:04
سلام دوستان ... نماز وروزه هاتون قبول....
من روی ویندوز 8.1 فیفا15 رو با کرک 3dm ریختم ولی ارور stop working میده و از بازی خارج میشه.... کسی میتونه کمک کنه؟؟:n35::n35::n35:

donkeyoxte
12-07-2015, 18:16
من روی ویندوز 8.1 فیفا15 رو با کرک 3dm ریختم ولی ارور stop working میده و از بازی خارج میشه.... کسی میتونه کمک کنه؟؟:n35::n35::n35:

سلام

عزیز ارور stop working صد تا دلیل میتونه داشته باشه از آپدیت نبودن گرافیک و برنامه های جانبی بگیر تا حتی مشکل از خود نسخه بازی (نسخه های به غیر از ریلودد و اسکیدرو از این مشکلات خارجند)

ولی دلیل اصلی این ارور میتون کرک بازی باشه شما بگرد کرک ریلودد بود بریز رو بازی

sepehrmax
14-07-2015, 04:30
به درصد زیاد مشکل کرک بازیه ولی این راه رو هم امتحان کن شاید درست شه ولی درصدش کمه..نرم افزار run رو باز کن..داخلش بنوییس msconfig تو صفحه ای که باز میشه برو قسمت services از کادر بالا... پایین سمت راست نوشته hide all microsoft services تیک اونو بزن.. سمت راست نوشته disable all رو اون بزن بعد رو اوکی بزن.. درخواست ریستارت میکنه.. بزا ریستارت شه.. به احتمالی شاید درست شه.
البته حواست باشه که برای ریختن کرک باید بازی رو پاک کنی دو باره بریزی

sepehrmax
14-07-2015, 04:33

ه درصد زیاد مشکل کرک بازیه ولی این راه رو هم امتحان کن شاید درست شه ولی درصدش کمه..نرم افزار run رو باز کن..داخلش بنوییس
msconfig تو صفحه ای که باز میشه برو قسمت services از کادر بالا... پایین سمت راست نوشته hide all microsoft services تیک اونو بزن.. سمت راست نوشته disable all رو اون بزن بعد رو اوکی بزن.. درخواست ریستارت میکنه.. بزا ریستارت شه.. به احتمالی شاید درست شه.
البته حواست باشه که برای ریختن کرک باید بازی رو پاک کنی دو باره بریزی