PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tcp/ip چيه ؟

atrin777
15-09-2006, 00:56
سلام به همه كسي ميدون Tcp/ip چيه ؟

( راستي اگر جاي سوال من اينجا نبود لطفا خودتون انتقال بدين )

AK1
15-09-2006, 01:09
جاش اينجا ..بود نبود چرا چو جستجو چيز خوبه (اه انقدر از اين كلمه بدم مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خلاصه
اي پي يعني اينترنت پرو تكل اولي هم پروتكل يادم نمياد
خلاصه يه پروتكل براي ارتباط بين كامپيوتر هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+
tcp(transmission control orotcol) يكي از قوي ترين و بهترين پروتكل هاي ارتباطي بين كامپيوتر و بهتر از udp ستش ;)

atrin777
16-09-2006, 00:48
مشكل شد دو تا حالا خود اين udp چيه ؟

AK1
16-09-2006, 01:04
گفتم اينو نگم مشكل پيش مياد
خوب :
تو كار هك مك هستي
اين پي دي اف رو بخون حال كن تو يه قسمتش تو ضيح داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي مختصر شدuser detagram protcol هستش
حجمش يه 500 كيلوي هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته پيدا كنم مقاله شبكه مي زارم شما هم قسمت آموزش رو بگرد بايد چند تا مقاله و پي دي اف در مورد شبكه و تي سي پي اي پي باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

~MAZDISNA~
21-01-2012, 23:55
سلام به همه كسي ميدون Tcp/ip چيه ؟

( راستي اگر جاي سوال من اينجا نبود لطفا خودتون انتقال بدين )
اینترنت بر اساس مجموعه ای از شبکه ها بنا میشود این شبکه ها شامل انواع بسیار زیادی از کامپیوتر ها می باشد ، بنابراین زبان مشترکی بین همه کامپیوتر ها وجود دارد که آن را TCP/IP مینامند .
[تی سی پی | ای پی یه پروتکل هستش فکر کنم که یکی از مشهور ترین شاخه هاش یا پروتکل هاش http هست که کاربرد وب ای داره و برای مبادله ی (تصاویر و متن .... )
tcp کارش بر طرف کردن خطا ها ی پاکت هاست
ip کارش فستادن پاکت هستش
packet ها داده ها هستن که ای پی اونا رو به صورت پاکت در میاره
tcp\ip مخففه ● TCP Transmission Control Protocol IP Internet Protocol این هستش

amin8424
05-02-2012, 07:34
یک پروتکلی هست مثلا یک رشته مجازی که در جهان از جایی به جای دیگر در حال استفاده است