PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک نرم افزار acoustica mixcraft

اوشیدا
25-06-2015, 01:36
سلام
دوستان ، عزیزان ، بزرگواران ؛ خواهشا هرکس میتونه این نرم افزارِ acoustica mixcraft رو کرک کنه . واقعا بهش خیلی نیاز دارم .:n40:
من 2 ساله دارم دنبال کرکش میگردم ولی پیدا نمیشه . هرچی هم که سریال نامبر و رجسیتری و این چیزا که تو نت هست ، همه شون موقتی هستن ، نه دائمی .
نمیدونم چطور این همه نرم افزارِ غول تو دنیا هست ، همه شون کرک میشن ، ولی این نرم افزار با حجم کمتر از 150 مگ تا حالا کرک نشده .:n41:
لطفا هرکی میتونه زحمت بکشه و کرکش کنه . ثواب داره !:n40:

navid_fo
25-06-2015, 01:43
سلام
دوستان ، عزیزان ، بزرگواران ؛ خواهشا هرکس میتونه این نرم افزارِ acoustica mixcraft رو کرک کنه . واقعا بهش خیلی نیاز دارم .:n40:
من 2 ساله دارم دنبال کرکش میگردم ولی پیدا نمیشه . هرچی هم که سریال نامبر و رجسیتری و این چیزا که تو نت هست ، همه شون موقتی هستن ، نه دائمی .
نمیدونم چطور این همه نرم افزارِ غول تو دنیا هست ، همه شون کرک میشن ، ولی این نرم افزار با حجم کمتر از 150 مگ تا حالا کرک نشده .:n41:
لطفا هرکی میتونه زحمت بکشه و کرکش کنه . ثواب داره !:n40:

سلام
شما در تورنت زیر بگردین قطعا به جوابتون میرسین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مستقیم کردن این تورنت ها به آدرس زیر که بچه ها مستقیمش می کنن برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اوشیدا
25-06-2015, 11:55
خیلی ممنونم از لطفتون :n40:
ببخشید فقط یه سوال ؛ الان من هر کدوم از این فایلهایی که تو لینک اول هست رو دانلود کنم ، رجیسترشون دائمی هست ؟؟؟
چون من قبلا سه تا ورژنِ مختلف از این نرم افزارو دانلود کردم (البته از سایتهای ایرانی) ، ولی همه موقتی رجیستر میشدن ! :n27: