PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد گوشي نهايت خيلي زياد يك ميليون

zeinabb
25-06-2015, 00:47
سلام
من قصد خريد موبايل دارم نهايتش 700-800 اما اگر گوشي معرفي بشه ارزش داشته باشه تا يك تومن هزينه ميكنم.هدف اصلي من از خريد گوشي
1- سخت افزار قوي براي پردازش برنامه (مثل گلكسي جيو نباشه بخاطر كم بود حافظه داخاي برنامه به كندي اجرا ميشه و تعداد كمي برنامه ميشه نصب كرد)
2- بدنه محكم(انصافا جيو بدنه محكمي داشت بارها از دستم افتاد حتي چندبار خورد به چاچوب فلزي در با اينكه كلا قابش جدا شد ولي خش برنداشت)
3-شارژ باطري خوب باشه(تو اينترنت ميريم حداقل چهار-پنج ساعت شارژ داشته باشه)
4-دوربين خيلي خوب _چه دوربين جلو چه پشت)
خودم در سرچام htc desire 820 مد نظرم بود ولي بازم نظر دوستان ميخاستم بدونم

Life24
25-06-2015, 01:09
سلام
من قصد خريد موبايل دارم نهايتش 700-800 اما اگر گوشي معرفي بشه ارزش داشته باشه تا يك تومن هزينه ميكنم.هدف اصلي من از خريد گوشي
1- سخت افزار قوي براي پردازش برنامه (مثل گلكسي جيو نباشه بخاطر كم بود حافظه داخاي برنامه به كندي اجرا ميشه و تعداد كمي برنامه ميشه نصب كرد)
2- بدنه محكم(انصافا جيو بدنه محكمي داشت بارها از دستم افتاد حتي چندبار خورد به چاچوب فلزي در با اينكه كلا قابش جدا شد ولي خش برنداشت)

سلام
همان اچ تی سی گزینه خوبی هست

mhda69
25-06-2015, 03:09
سلام

فکرمیکنم علاوه بر 820... htc one e8 گزینه خیلی خوبی باشه البته حدود 1.050 تومن هستش اما واااااقعا ارزش داره...تمام مواردی ک مد نظرتونه رو شامل میشه...مخصوصا اگر رنگ مشکی شو (دور لنزش طلاییه) گیر ییارین ب شدت تک و جذابه...

مبارکه
یاعلی

zeinabb
25-06-2015, 20:21
ظاهرا اين مدل گوشي htc موقع اپديت شدن مشكلاتي مثل ويبره كار نميكنه اسپيكر مشكل پيدا ميكنه ميشه

Life24
25-06-2015, 23:21
ظاهرا اين مدل گوشي htc موقع اپديت شدن مشكلاتي مثل ويبره كار نميكنه اسپيكر مشكل پيدا ميكنه ميشه
سلام
کدام مدل HTC ???
اگر htc one e8 هست که من اپدیت کردم و مشکل نداشت.
زیاد به شایعات و نظرات گوش ندید
تو سایت ی مثل دیجی کالا که برید. هر گوشی که بخواهید بخرید. یک سری افراد زدن اشغال هست و فلان هست... این طوری هیچ گوشی نمیشه خرید!!! :n33: