PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگ کردن سیستم

javaheri69
24-06-2015, 10:41
با سلام به دوستان..من یه مشکلی دارم که وقتی سیستم رو روشن میکنم وقتی بالا میاد سیستم هنگ میکنه هیچی کار نمیکنه تنها راهش اینه که ریستارت بشه//بعضی وقتا هم که ریستارت میکنم یا سیستم روشن میکنم بازم هنگه..ولی بعد چند بار ریستارت بالاخره وارد ویندوز میشه..مشکل از چیه

paveej
25-06-2015, 01:31
سلام.من قبلن این مشکل رو داشتم.پاور رو با یه پاور قدیمی که داشتم عوض کردم.الان دیگه خوب شده.البته توی سه چهار ماه بازم دو سه بار اینجور شد.نمیتونم بگم قطعن ایراد از پاوره.ولی اگه بتونید با یه پاور دیگه تست کنید بد نیست.
البته واسه من گاهی وقتا پشت سر هم خودش ریستارت میشد.جوری که مجبور بودم
با زدن کلید محافظ خاموشش کنم.

Zeitgeist
25-06-2015, 03:06
لطفاً بفرمایید در چه مرحله ای از بوت سیستم تا بالا آمدن سیستم عامل، این مشکل رخ میدهد.

javaheri69
26-06-2015, 18:44
سلام بعضی وقتا رو ویندوز 7 starting windows هنگ میکنه که باید کامپیوتر ریستارت کرد..بعضی وقتا هم وارد ویندوز میشه هیچی کار نمیکنه نه کیبورد نه موس نه چیز دیگه تنه راهش ریستارت هست

javaheri69
26-06-2015, 18:47
..ایا بوت ویندوز هم ویرسی میشه یا ..اخه من هر وقت ویندوز عوض میکنم اسکن مزنم میگه بوت ویروس داره....اگه ویروسی میشه بوت لطفا راه پاک شدن ویروس رو بگید..تشکر

Zeitgeist
26-06-2015, 19:53
به نظر میاد هارد و سیستم مشکلی ندارند.

پس از روشن شدن سیستم، به طور متوالی دکمه ی F8 کیبورد رو بزنید. یه منویی میاد و توش Safe Mode رو انتخاب کنید. به احتمال زیاد ویندوز در حالت Safe Mode بدون اشکال بالا میاد.

پس از بالا آمدن ویندوز و ورود بهش، در منوی استارت بنویسید cmd و دکمه ی enter کیبورد رو بزنید.

سپس یکی یکی لاین های زیر رو نوشته و enter بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس از اتمام موفقیت آمیز همگی، بخصوص اولی که ممکنه طول بکشه، سیستم رو ریبوت کنید و به احتمال زیاد بالا میاد.