PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جریان WWW2 و سایتهایی که بدون www باز میشن چیست

ENTEZAR
14-09-2006, 11:47
سلام

اگه دیده باشید بعضی سایتها یه جورایی غیر متعارفند

مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*****.com این 2 جریانش چیه

بعضی دیگه چرا بدون WWW هم باز میشن

ممنون میشم یه کمی کلا در این موردها برام بگید

khaiyam
14-09-2006, 11:56
خيلي از اين سايت ها ساب دومين هستنديعني به فرض دومين آنها مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست اما ساب دومین آنها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما هر دومین که خریداری می کنید بسته به نوع دومین می تونید تعداد زیادی ساب دومسن داشته باشید متل همین سایت p30world خودمون :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و...

Wisdom
14-09-2006, 12:17
کیوان جان
ولی فکر نمی کنم مربوط به ساب دومین باشه

ENTEZAR
14-09-2006, 12:42
مثلا اینها

من خودم حدس می زدم که همین SubDomain باشه
ولی چرا بعضی سایتها بدون WWW باز میشن که یه از خدا بی خبری بره SubDomain با نام مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسازه؟

Hektor
15-09-2006, 01:03
ظاهرا كه زير دامنه(ساب دومين) همون آدرس اصليه هستن. يعني بعضي مرجعها وب سرورهاي چندگانه دارند مثال:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 216.239.39.100
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 216.239.37.100
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 216.239.33.100
اينجاها رو هم در همين رابطه ببينين بيشتر توضيه دادن:

mjjmjj
16-02-2010, 20:53
سلام عزیزم:

اینهایی که گفتین یک کپی از محتویات همون سایتهاست که بعنوان میرور یا بکاپ در سرور دیگه ای ذخیره شده و بس.

خوش باشید.

eblis_boy1386
21-02-2010, 15:50
خيلي از اين سايت ها ساب دومين هستنديعني به فرض دومين آنها مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست اما ساب دومین آنها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما هر دومین که خریداری می کنید بسته به نوع دومین می تونید تعداد زیادی ساب دومسن داشته باشید متل همین سایت p30world خودمون :
و...

چه ربطی داره به این

Ssl به این میگن فیلترشدی ازاد باشه سایت

amirpcp30
21-02-2010, 17:32
سلام
تمامی سایت ها 2 آدرس دارند یکی با www و یکی بدون www
خیلی ها برای اینکه سایتشون 2 بار در گوگل ایندکس نشه و گوگل فک نکنه که این سایت کپی برداری شده www رو قفل می کنند مثلا آدرسشون میشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و کسانی که هم با آدرس بدون www می آیند به همین آدرس www دار ریدایرکت میشن
سایت خودم رو هم همین کار کردم می تونید امتحان کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم همون طوری که دوستان گفتند ساب دامین هست اگر باز شک دارید بگید یکی در سایتم بسازم و بهتون لینک بدم
سوالی بود در خدمتم
اندیشمند باشید :11: