PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید Ps3 - فقط چند سوال

Ali Angel
19-06-2015, 11:53
سلام
دوستان من میخوام یه PS3 slim کپیخور بگیرم بعد برم نسل هشتم چندتا سوال داشتم.

1-کپیخور نرم افزاری چه جوری بفهمم دستگاه باز نشده؟ یا دانگرید نشده؟
2-چه کپیخوری خرید کنم فرق داره CFW ?
3-کپیخور ورژنش آپدیت میشه؟
4- برای بازی کردن فقط کافیه بازیرو بریزیم رو هارد ؟ بعدش میشه بازی کرد؟
5-فیکس کردن بازی چیه اینکه حتما باید یه دیسک اورجینال باشه برای بازی کردن؟
6-هر هارد اکسترنالی به کنسول میخوره؟ راحت میشه از تو هارد بازی کرد؟
7-هنگام خرید کنسول به چه چیزایی دقت کنم که سر کلاه نره و چه جوری تستش کنم؟

8- چندتا توصیه و انتقال تجربه هم بکنید.

ممنون

ms368
20-06-2015, 15:55
سلام

4. بعضی بازی ها بیشتر از ۴ گیگ هستن که برای اجرا باید تقسیم به پارت های ۴ گیگی بشن و بعد از کپی به هارد اکسترنال٬ کپی شن توی هارد خود ps3 و بازسازی شن- یا از طریق کابل لن و به وسیله بعضی از ابزارت مستقیما کپی شن توی هارد ps3

6. توی بعضی از سایت های ایرانی نوشته فقط هاردهای USB.2 نصب میشن و برای اینکه بتونیم هارد usb.3 نصب کنیم باید تبدیل بگیریم واسش٬ ولی من خودم هارد پاسپورتی WD که USB.3 داره مستقیم نصب کردم کار کرد

بعضی بازی ها برای اجرا نیاز دارن که کپی شن توی خود ps3 تا بتونن اجرا شن و بعضی ها هم از رو هارد اکسترنال به راحتی اجرا میشن
بعضی بازی ها هم برای اجرا نیاز به یک بازی اورجینال بلوری دارن و بعضی ها هم نه

سوال ۱.۲.۳.۵ سوال منم هست.

Ali Angel
20-06-2015, 18:25
سلام

4. بعضی بازی ها بیشتر از ۴ گیگ هستن که برای اجرا باید تقسیم به پارت های ۴ گیگی بشن و بعد از کپی به هارد اکسترنال٬ کپی شن توی هارد خود ps3 و بازسازی شن- یا از طریق کابل لن و به وسیله بعضی از ابزارت مستقیما کپی شن توی هارد ps3

6. توی بعضی از سایت های ایرانی نوشته فقط هاردهای USB.2 نصب میشن و برای اینکه بتونیم هارد usb.3 نصب کنیم باید تبدیل بگیریم واسش٬ ولی من خودم هارد پاسپورتی WD که USB.3 داره مستقیم نصب کردم کار کرد

بعضی بازی ها برای اجرا نیاز دارن که کپی شن توی خود ps3 تا بتونن اجرا شن و بعضی ها هم از رو هارد اکسترنال به راحتی اجرا میشن
بعضی بازی ها هم برای اجرا نیاز به یک بازی اورجینال بلوری دارن و بعضی ها هم نه

سوال ۱.۲.۳.۵ سوال منم هست.

Tanx
.................................

Ali Angel
24-06-2015, 17:22
uppppppppppppppppppppp