PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] Gears of War 4 معرفی شد

Layken
17-06-2015, 00:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیشب در جریان مراسم E3 و در کنفرانس مایکروسافت از قسمت جدید سری فرانچایز بزرگ و محبوب Gears of War رونمایی شد.
Gears of War 4 در نسل جدید به صورت انحصاری برای کنسول Xone منتشر خواهد شد و داستان بازی این بار شخصیت های جدید و داستانی جدید را دنبال خواهد کرد.

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_fo
17-06-2015, 00:26
سلام
دوستی دانلود کردش و ناراضی بودش پس منم پاک کردم ظاهرا به صورت official نبودش

donkeyoxte
17-06-2015, 00:50
امسال E3 فوق العاده بود

ولی GEARS OF WAR از قسمت 2 به بعدش یه جورایی خیانتی کرد به PC بازها

javad2015
17-06-2015, 01:12
یادش بخیر من اون زمانا زیاد گیمر نبودم......فک کنم شروع گیمریم با gow 1 شروع شد...باورتون میشه که بگم با کارت 7300gs بازی رو تموم کردم؟پایین ترین تنظیمات فریم فک کنم زیر 20 بود بعضی وقتا!!!

vahidgame
18-06-2015, 00:50
کنفرانس مایکروسافت رو که می دیدم خیلی منتشر گیرز بودم ولی یه جورایی مشخص بود دقیقا آخر کنفرانس از اون رونمایی می کنن
راد فرگوسن اول اومد از Gears of War Ultimate Edition رونمایی کرد بعدش تا دسته ایکس باکس رو دستش گرفت دیگه همون موقع مشخص بود پای Gears 4 وسطه :دی

نمایش اولیه بازی خیلی عالی بود و اتمسفر و گرافیک بازی هم خیلی توی چشم بودش
محیط های بازی کلا خیلی تاریک بود و قسمت های اکشن هم خیلی زیاد نبود و نمیشه الان زیاد در مورد بازی قضاوت کرد
ولی اون چیزی که مشخصه این بازی به همراه چند تا بازی دیگه به تنهایی می تونن دلیل خرید Xbox One باشن
در مورد گرافیک هم مثل همیشه نسبت به زمان خودش باید جزو بهترین ها باشه و دیگه با این بازی باید قدرت کنسول خودشون رو نشون بدن

ولی GEARS OF WAR از قسمت 2 به بعدش یه جورایی خیانتی کرد به PC بازها
خیانتی در کار نیست
اتفاقا به نظرم مایکروسافت به پی سی هم خیلی بها میده و خیلی از بازی ها رو با تاخیر یا همزمان برای پی سی هم منتشر می کنه
ولی دیگه بالاخره نمیشه یه سری بازی مثل گیرز و هیلو رو برای پی سی منتشر کنه و مسئله کنسول خودش هم مطرحه

keymaker
19-06-2015, 19:34
واسه ٣٦٠ نمياد ؟

vahidgame
19-06-2015, 19:46
واسه ٣٦٠ نمياد ؟
نه به هیچ وجه
به طور انحصاری فقط برای Xbox One منتشر میشه
از چند ماه پیش هم سازندگان در جواب این سوال که شماره جدید این بازی برای 360 منتشر میشه یا نه جواب منفی داده بودن

keymaker
19-06-2015, 19:57
عمر نسل هفت هم رو به پايان ه [emoji19][emoji53]

vahidgame
19-06-2015, 21:02
عمر نسل هفت هم رو به پايان ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عمر نسل هفتم میشه گفت یه سال پیش بعد از انتشار دارک سولز 2 تموم شد
شاید بعضی وقتا یه سری بازی های خوب برای اونا منتشر بشن ولی اونا هم اکثرشون الکین و با نسخه اصلیشون خیلی تفاوت دارن
با این قابلیت اجرای بازی های 360 روی Xone هم دیگه عملا کسی به این کنسول توجه نمی کنه
فقط یه Tomb Raider آخر امسال همزمان برای 360 هم میاد که اونم مشخص نیست با چه کیفیتی و باید تفاوت خیلی فاحشی با نسخه Xone داشته باشه

در مورد بازی هایی اصلی انحصاری کنسولی مثل گیرز وقتی وارد نسل جدید بشیم دیگه فقط برای همون نسل جدید منتشر میشن چون بخشی از قدرت اون کنسول ها بستگی به این بازی ها داره و دیگه بیکار نیستن که بازی رو برای نسل قبلش هم بهینه کنن

donkeyoxte
19-06-2015, 21:35
خیانتی در کار نیست
اتفاقا به نظرم مایکروسافت به پی سی هم خیلی بها میده و خیلی از بازی ها رو با تاخیر یا همزمان برای پی سی هم منتشر می کنه
ولی دیگه بالاخره نمیشه یه سری بازی مثل گیرز و هیلو رو برای پی سی منتشر کنه و مسئله کنسول خودش هم مطرحه

درسته دوست عزیز

ولی شما فکر کن من شماره یک گرز آف وارو بازی کردم قسمت دومش و سومش برای pc نمیاد بعد قسمت چهارم برای pc میاد

مهم فقط شلیک کردن نیست روال و داستان بازیه که به درد من نمیخوره وقتی داستانو درست حسابی نمیدونم

javad2015
19-06-2015, 22:23
نه به هیچ وجه
به طور انحصاری فقط برای Xbox One منتشر میشه
از چند ماه پیش هم سازندگان در جواب این سوال که شماره جدید این بازی برای 360 منتشر میشه یا نه جواب منفی داده بودن

برا pc هم میاد ولی یه مدت بعد.

Layken
19-06-2015, 22:44
درسته دوست عزیز

ولی شما فکر کن من شماره یک گرز آف وارو بازی کردم قسمت دومش و سومش برای pc نمیاد بعد قسمت چهارم برای pc میاد

مهم فقط شلیک کردن نیست روال و داستان بازیه که به درد من نمیخوره وقتی داستانو درست حسابی نمیدونم

برا pc هم میاد ولی یه مدت بعد.

قسمت چهارم اصلا و ابدا برای PC نمیاد
کی و کجا همچین حرفی زده که میاد ؟ :دی

javad2015
20-06-2015, 00:57
قسمت چهارم اصلا و ابدا برای PC نمیاد
کی و کجا همچین حرفی زده که میاد ؟ :دی

صفحه اول گوگل بزن gears of war 4 pc صفحه اولش خبر از ign تایید میشه.

javad2015
20-06-2015, 00:58
صفحه اول گوگل بزن gears of war 4 pc صفحه اولش خبر از ign تایید میشه.

البته فقط ظاهرا رو ویندوز 10 اجرا میشه...اینم راهی واسه تبلیغ وندوزه دیگه!

javad2015
20-06-2015, 00:58
E3 2015: GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITION COMING TO PC702
The Coalition's Rod Ferguson confirmed that PC gamers will be able to play Gears later this year.
BY MARTY SLIVA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])At E3 2015, The Coalition's Rod Ferguson announced that Gears of War: Ultimate Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), and HD upgrade of the Xbox 360 classic, would be coming to PC. Showcased on Xbox One at Microsoft's E3 2015 press conference, Ultimate Edition for PC will run in 4K and have DX12 support.
When asked if we can expect any other Gears-related news for PC gamers, Ferguson gave a coy response about something that might be announced in the future, which could hint at the possibility of the recently-announced Gears of War 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) coming to PC at some point.

Gears of War Ultimate Edition: War Zone Kill Rampage Gameplay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])03:56

We went hands-on with Gears of War: Ultimate Edition on Xbox One ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) at E3, and really enjoyed what we played.
For all things E3, bookmark our E3 Hub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Marty Sliva is a Senior Editor at IGN. He once ate a whole blueberry. Follow him on Twitter MCBiggitty ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

IN THIS ARTICLE
GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITIONRELEASES AUGUST 25, 2015 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

XBOX ONE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
20-06-2015, 01:23
E3 2015: GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITION COMING TO PC

702
The Coalition's Rod Ferguson confirmed that PC gamers will be able to play Gears later this year.
BY MARTY SLIVA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])At E3 2015, The Coalition's Rod Ferguson announced that Gears of War: Ultimate Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), and HD upgrade of the Xbox 360 classic, would be coming to PC. Showcased on Xbox One at Microsoft's E3 2015 press conference, Ultimate Edition for PC will run in 4K and have DX12 support.
When asked if we can expect any other Gears-related news for PC gamers, Ferguson gave a coy response about something that might be announced in the future, which could hint at the possibility of the recently-announced Gears of War 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) coming to PC at some point.

Gears of War Ultimate Edition: War Zone Kill Rampage Gameplay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])03:56

We went hands-on with Gears of War: Ultimate Edition on Xbox One ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) at E3, and really enjoyed what we played.
For all things E3, bookmark our E3 Hub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Marty Sliva is a Senior Editor at IGN. He once ate a whole blueberry. Follow him on Twitter @ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])MCB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])iggitty.

IN THIS ARTICLE
GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITIONRELEASES AUGUST 25, 2015 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

XBOX ONE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این که قسمت 4 نیست، این GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITION هست که خبرشو وحید همین بغل زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این همون نسخه ریمستر قسمت اول هست که برای PC در همون سال 2006 منتشر شده بود، این همونه و با قسمت 4 جداست.

Turok-71
20-06-2015, 13:20
گیرز بدون مارکوس مثه سالاد بدون سسه
همین

Layken
20-06-2015, 13:29
گیرز بدون مارکوس مثه سالاد بدون سسه
همین

و از اون مهم تر نبود اشپز سالاد یعنی کلیف بی هستش که قضیه رو نگران کننده میکنه :|

reza207
20-06-2015, 16:53
و از اون مهم تر نبود اشپز سالاد یعنی کلیف بی هستش که قضیه رو نگران کننده میکنه :|

و از اون مهمتر تر تغییر نام استودیو از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+
باکس آرت و تصویر هنری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+
مراسم رو دیدم Xbox Conference Microsoft اول که از Halo 5 رونمایی کرد بعد Fall Out 4 و بعد Planet vs zombies GW2 و بعد Forza Motorsport 6 و بعد هم Dark Souls III + Tom Clancy's Rainbow Six Siege + Tom Clancy's The Division When Society Fallswe Rise
و بعد بازی های Win 10 = 15 و بعد هم که بازی که امسال بیشتر از همشون! منتظرشم Rise Of The Tomb Raider

و بعد هم Fable Legends - minecraft & اخر هم که از gears 4 رونمایی کردند
مراسمش خیلی خوب بود

بقیه E3 2015 رو هم که در حال دیدنم :n09:

vahidgame
20-06-2015, 19:06
در مورد انتشار برای پی سی بعیده
درسته یه جورایی مایکروسافت به ویندوز 10 خیلی امید داره و به پی سی هم همیشه سعی می کنه بها بده ولی همچین بازی هایی رو دیگه نمیاد منتشر کنه
مگه اینکه برنامه خیلی خاص داشته باشه که به کنسولش هم لطمه نخوره و در عین حال پی سی رو هم داشته باشه
یه جورایی مایکروسافت ویندوز 10 هم پلتفرمشه و بعضی بازی ها رو داره همزمان با کنسول برای اونم منتشر می کنه و حتی کالکشن هیلو هم زمزمه هایی ازش هست که برای پی سی منتشر بشه!
ولی با این حال من احتمال گیرز 4 برای پی سی رو بعید می دونم

در مورد نبود کلیف توی ساخت بازی شاید در نگاه اول همه دلشون برای اون تنگ شده باشه ولی یه بازی متکی به یه نفر نیست
اینجوری هم نیست کلا بازیو دادن به یه استودیویی الکی بازیو بسازه!
راد فرگوسن که مدیر استودیوی The Coalition هست خودش قبلا توی همه گیرزها بوده
این استودیوی تقریبا جدید The Coalition هم احتمالا فقط گیرز می سازه و فعلا همین گیرز 4 و نسخه بازسازی شده شماره یک رو فقط کار کرده

همون طو که قبلا گفتم فعلا نمایش از گیم پلی زیاد نبودش
ولی همچنان من مطمئنم که بهترین شوتر سوم شخص زمان خودش و جزو بهترین بازی ها میشه
نکته مهم بخش مولتی پلیر اونه که اصلا نمایشی نداشت