PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : restart شدن پی در پی کامپیوتر قبل از بالا آمدن ویندوز

.DaRyA.
16-06-2015, 20:17
با سلام.
امروز موقع روشن کردن کامپیوتر دیدم که صفحه بوت کامپیوتر میاد و قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد سیستم ریسیت می شه. هر چی هم f8 , f4 رو زدم فقط صفحه سلکت بوت دیوایس میاد و اصلا صفحه انتخاب برای سیف مود و ... نمیاد.

امروز برنامه ی جدیدی هم نصب نکردم. ممنون میشم راهنماییم کنید

سی پی یو هم AmD هست

.DaRyA.
16-06-2015, 22:59
الان در کیس رو باز کردمو خمیر سیلیکون رو مجدد زدمو یکم تمیز کاری و اینا
حالا سیستم بعد از بالا اومدن و زدن بوق دوم پیغامی که تو عکس زیر هست رو نشون می ده که وقتی اف 2 رو میزنم باز ریسیت میشه و ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
17-06-2015, 08:08
الان در کیس رو باز کردمو خمیر سیلیکون رو مجدد زدمو یکم تمیز کاری و اینا
حالا سیستم بعد از بالا اومدن و زدن بوق دوم پیغامی که تو عکس زیر هست رو نشون می ده که وقتی اف 2 رو میزنم باز ریسیت میشه و ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم رو خاموش کنید از برق بکشید باتری مین رو خارج کنید و به مدت ثانیه دو پایه جای باتری روی مین رو اتصال بدید باتری رو جا بزنید و دوباره سیستم رو روشن کنید و در صورت نیاز تاریخ سیستم در بایوس رو هم درست کنید

اگر جواب نداد سی پی یور بردارید ببینید خمیری چیزی روی سوکت نریخته باشه تمیز کردید به درستی جا بزنید و فقط روی سطح پردازنده به اندازه یک لایه نازک خمیر بزنید و فن رو بزارید روش و دوباره تست کنید

در مورد مشکلتون که قبل از اینکه بوت ویندوز میاد و ریست میشه علت های زیادی داره یکیش میتونه از دمای قطعات باشه علت های دیگری هم هست مثل خرابی ویندوز و ویروس هارد رم و پاور سیستم برای تست هارد میتونید کابل دیتا و برق هارد رو
جدا کنید و سیستم رو روشن کنید ببینید سیستم بازم ریست میشه یا نه

.DaRyA.
17-06-2015, 14:59
مرسی بابت راهنماییتون. امروز که کامپیوترو روشن کردم مانیتور و پاور رو به کیس وصل کردم و بقیه رو جدا کردم. حالا بعد از بوت شدن سیستم و اون عکسی که گذاشته بودم در حالی که مینویسه cheking NVRAM دو بوق متوالی میزنه و ریسیت می شه .به نظرتون این نشون دهنده ی چی می تونه باشه ؟؟؟

بازم تشکر که وقت می ذارین

EXTREME
17-06-2015, 15:13
مواردی که گفتم بررسی کنید اگر نتیجه نداد باید با قطعه سالم سیستم بررسی بشه از جمله رم پاور و گرافیک
یک بار برای تست هارد رو جدا کنید ببینید بازم این مشکل رو دارید یا نه

همچنین یک بار کابل atx رو بکنید و سیستم رو روشن کنید ببینید بازم این مشکل است یا نه
احتمال دیگر میتونه از خرابی بایوس هم باشه

.DaRyA.
17-06-2015, 15:31
باتری مین رو خارج کردمو کاری که گفتینو انجام دادم.

.DaRyA.
17-06-2015, 15:58
کارایی که گفته بودین رو انجام دادم. ولی افاقه نکرد. ممنون برای اینکه وقت گذاشتین

EXTREME
17-06-2015, 16:05
باتری مین رو خارج کردمو کاری که گفتینو انجام دادم.

خوب این پیغام که باید بیاد چون هارد متصل نیست الان در این حالت که هارد جداست بازم سیستم رو روشن میکنید ریست میشه ؟

.DaRyA.
17-06-2015, 16:09
خوب این پیغام که باید بیاد چون هارد متصل نیست الان در این حالت که هارد جداست بازم سیستم رو روشن میکنید ریست میشه ؟

نه ریسیت نمیشه. همینجوری منتظر میمونه .

EXTREME
17-06-2015, 16:22
نه ریسیت نمیشه. همینجوری منتظر میمونه .

پس در این حالت مشکلی ندارید اتصالات هارد رو به طور کامل بررسی کنید و با یک پاور دیگه سیستم رو بررسی کنید اگر درست نشد هاردتون باید روی یک سیستم
دیگه چک بشه

sghader
12-10-2015, 12:11
پس در این حالت مشکلی ندارید اتصالات هارد رو به طور کامل بررسی کنید و با یک پاور دیگه سیستم رو بررسی کنید اگر درست نشد هاردتون باید روی یک سیستم
دیگه چک بشه

دوست عزیز مراحل ذیل و انجام بدید:
1.کابل هارد هم دیتا و هم برقش و عوض کن.
2.هارد و از سیستم بیرون بیار و بیرون از کیس تست کن .
3. نتیجه رو هم بعد انجام مراحل اعلام کن (sghader.m@gmail.com---- sghader.blogfa.com)