PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال مهم درباره ps3

ms368
15-06-2015, 16:55
سلام دوستان
من میخام یه ps3 مدل ۳۲۰ گیگ و کپی خور بخرم (اسلیم)
اما این دوستی که میخام ازش بخرم نمیدونه که سخت افزاریه یا نرم افزاری

کل نتو سرچ کردم و نتونستم تفاوت و مقایسه نرم افزاری با سخت افزاری رو پیدا کنم

از کجا بفهمم کنسول به چه روشی هک شده ؟
اگه نرم افزاری باشه برای اجرای بازی ها نیاز به دیسک بلوریه ؟
سخت افزاری میگن بازی های جدید رو دیگه نمیشه بازی کرد درسته ؟ (با آپدیت جدید) آخه میگن کبرا توی آپدیت جدید دستگاه به مشکل برخورده
اگه نرم افزاری باشه٬ ورژن دستگاه رو آپدیت کنم میپره کپی خورش ؟

کلا اینو بهم بگید که اگه سخت افزاری یا نرم افزاری باشه میتونم تمام بازی ها رو بازی کنم یا خیر (شما آپدیت جدید رو که بازی های جدید رو پشتیبانی نمیکنه رو در نظر نگیرید)

ممنون میشم پاسخ بدید.

HOJ-JAT
15-06-2015, 17:08
از کجا بفهمم کنسول به چه روشی هک شده ؟

اگر پشت کنسول ی پورت usb بود و برای اجرای بازی ها باید روی هارد اکسترنال باشن سخت افزاری در غیر این صورت نرم افزاری

اگه نرم افزاری باشه برای اجرای بازی ها نیاز به دیسک بلوریه ؟

بعضی ها بله و بعضی ها خیر
البته قیمت بلو ری ۲۰ تومن بیشتر نیست

دوتا سوال بعدی رو نمیدونم فقط میدونم با نرم افزاری راحت میشه بازی کرد فقط کافی مولتی من (نرم افزار هک) رو اپدیت کنی
معمولا فروشگاه ها برات اپدیت و بازی میزیزن با قیمت ناچیزی

ms368
15-06-2015, 17:17
اگر پشت کنسول ی پورت usb بود و برای اجرای بازی ها باید روی هارد اکسترنال باشن سخت افزاری در غیر این صورت نرم افزاری

بعضی ها بله و بعضی ها خیر
البته قیمت بلو ری ۲۰ تومن بیشتر نیست

دوتا سوال بعدی رو نمیدونم فقط میدونم با نرم افزاری راحت میشه بازی کرد فقط کافی مولتی من (نرم افزار هک) رو اپدیت کنی
معمولا فروشگاه ها برات اپدیت و بازی میزیزن با قیمت ناچیزی

دقیقا میگفت برای اجرای بازی ها به مشکل برخورده بود و بعد از چند دقیقه بازی پرست میشد بیرون
برد برای تعمیر و گفتن دستگاه مشکلی نداره اما باید هر وقت بازی میکنی٬ دیسک بلوری هم بزاری که از بازی نیاد بیرون
این یعنی اینکه نرم افزاریه درسته ؟ :n20:

با نرم افزاری راحت میشه بازی کرد فقط کافی مولتی من (نرم افزار هک) رو اپدیت کنی
یعنی وقتی هک نرم افزاری باشه دیگه نیاز به آپدیت دستگاه تا ابد نیست و فقط باید هک رو آپدیت کنی

ممنون بابت پاسخ. :n16:

HOJ-JAT
15-06-2015, 22:44
دقیقا میگفت برای اجرای بازی ها به مشکل برخورده بود و بعد از چند دقیقه بازی پرست میشد بیرون
برد برای تعمیر و گفتن دستگاه مشکلی نداره اما باید هر وقت بازی میکنی٬ دیسک بلوری هم بزاری که از بازی نیاد بیرون
این یعنی اینکه نرم افزاریه درسته ؟
بگو ی عکس از پشت دستگاه بگیره اینحوزی بهتره
البته ازش بپزس ببین بازی های توی هارد دستگاه هستند یا نه؟

عنی وقتی هک نرم افزاری باشه دیگه نیاز به آپدیت دستگاه تا ابد نیست و فقط باید هک رو آپدیت کنی

ممنون بابت پاسخ.
دقیق نمیدونم ولی فک کنم فریمور کاستو داره یعنی از سایت سونی نباید بگیزی
البته الان دیگه بازی جدید و اپدیت جدیدی نمیاد کافی ببریش پیش فروشنده بگی برات اخرین نسخه رو بریزه
حواست باشه اگه خودت اپدیتش کنی و بلد نباشی هکش میپره

ms368
17-06-2015, 22:52
کنسول رو خرید
بازی ها رو به وسیله ابزار مولتیمن یا همچین اسمی اول لود میکنم و بعد از طریق داشبورد اجرا میکنم (bd)
فقط الان رفتم چندتا بازی جدید ریختم روی هارد و وصل کردم به PS3 اما وقتی بازی رو اجرا میکنم میگه نیاز داره از ۴.۵۵ به یه ورژن دیگه آپدیت کنه که من ترسیم گذینه No رو زدم

چیکار کنم الان ؟
همه بازی ها که توی هارد اکسترنال هست و قبلا باهاش بازی میکرده رو اجرا میکنه اما اینارو میگه باید آپدیت کنه

بازی هایی که اجرا روش بوده و اجرا میشه ایناست ---» gta-v , gow , grid-2
بازی هایی که من ریختم ایناست ----» Little big planet 3 - Plants vs. Zombies: Garden Warfare

آپدیت کنم میپره هک نرم افزاری؟