PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل attrib

mahdibozorg
15-06-2015, 08:07
سلام دوستان من کامپیوترم ویروس شورتکات داشت ویروس رو پاک کردم و برای بازگردونی فایلهای مخفی شده با یک نرم افزار کم حجم درایو ها رو که فایل مخفی داشت نشون میداد یعنی فایلهای سوپر هایدن دیده میشدند مثلا فایلهای سطل آشغال سیستم ولوم و پسوند فایلها من دستور attrib رو کمی و بیش بلد بودم پس زدم تا این فایلهای سوپر هایدن برگرده به حالت قبل ولی اشتباهی دستور رو زدم یکم از فایلهای دیکه هم مخفی شد :n02: حالا اول دستوری که تمام فایلهای مخفی یک درایو رو نشون بده میخوام و بعد دستوری که فایلهای سوپر هایدن رو به حالت مخفی خودش برگردونده ممنون میشم راهنمایی کنید

vissoto
15-06-2015, 10:40
سلام

برای مشاهده همه فایل های یک درایو به تنظیمات Folder Option بروید.
در تب View گزینه Show hidden files ,folders and drives را انتخاب کنید.
تیک Hide protected operating system files (recommended) را هم بردارید و OK را بزنید.
برای مشاهده پسوند فایلها هم تیک Hide extensions for known file types را بردارید.
برای بازگشت به تنظیمات اولیه Restore default را بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار Attribute-Changer را دانلود و نصب نمایید. و سپس فایلهایی که می خواهید Attribute آنها را تغییر دهید انتخاب کنید و

با راست کلیک بر فایلها و انتخاب Change Attribute تیک Hidden و System را بردارید ( یا بگذارید) و ok را بزنید. برای تغییر حالتها در چک باکس از تیک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید و اگر مربع به صورت توپر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انتخاب شود تنظیمات ذخیره نمی شوند.

برای حذف یا اضافه شدن حالت هایدن سیستمی تیک System و Hidden را بردارید. (یا بگذارید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا نرم افزار FreeCommander را نصب کنید و پس از اجرای نرم افزار و انتخاب فایلها ؛ از منوی File گزینه Attributes را انتخاب کنید

و در پنجره باز شده Set attributes را انتخاب و تغییرات را انجام و Run را بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید