PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی هارد کامپیوتر

arei74
15-06-2015, 07:58
سلام
من میخواستم هاردمو پارتیشن بندی کنم.نمیخام به یه نرم افزار دیگه عمل پارتیشن بندی رو انجام بدم...میخام خارج از محیط ویندوز انجام بدم امکان پذیر هست؟
البته من 6 تا درایو داشتم که یکیشو هواسم نوبد و حذف شذ..الان کلا میخام حجم1 ترا رو به سه درایو تقسیم کنم
هر درایو چند گیگ میگیره؟
لطفا راهنمایی کنین

EXTREME
15-06-2015, 08:14
سلام
من میخواستم هاردمو پارتیشن بندی کنم.نمیخام به یه نرم افزار دیگه عمل پارتیشن بندی رو انجام بدم...میخام خارج از محیط ویندوز انجام بدم امکان پذیر هست؟
البته من 6 تا درایو داشتم که یکیشو هواسم نوبد و حذف شذ..الان کلا میخام حجم1 ترا رو به سه درایو تقسیم کنم
هر درایو چند گیگ میگیره؟
لطفا راهنمایی کنین

اگر به عنوان ویندوز میخواین ازش استفاده کنید به اولی 100 گیگ بدید و بقیشو بین دو تا تقسیم کنید وگرنه بین 3 تا حجم رو تقسیم کنید
اگر میخواین خارج از محیط ویندوز پارتیشن بندی کنید باید با استفاده از نرم افزارهای مدیریت پارتیشن بوتیبل یا خود دی وی دی ویندوز اینکارو بکنید

arei74
15-06-2015, 08:21
توجه کنین فرض کنین pcجدیدن اسمبل شده و من میخام از پایه هاردو پارتیشن بندی کنم

EXTREME
15-06-2015, 09:30
توجه کنین فرض کنین pcجدیدن اسمبل شده و من میخام از پایه هاردو پارتیشن بندی کنم

منم بهتون گفتم چیکار کنید اگر میخواین روش ویندوز نصب کنید این دو روش که گفتم میتونید استفاده کنید اگر با نرم افزار مدیریت پارتیشن بخواین انجام بدید یا در ویندوز به عنوان هارد دوم پارتیشن بندی کنید باید قبلش هارد رو initialized بکنید و هارد رو روی حالت mbr پارتیشن بندی کنید